Lolita Lempicka, Eau de Minuit Midnight Fragrance EDP

Lolita Lempicka, Eau de Minuit Midnight Fragrance EDP

Księżyc był w pełni. To była jedna z tych niezapomnianych nocy. Otaczająca atmosfera była tajemnicza, niepokojąca i czarująca. Wyglądało jakby wszystkie gwiazdy pojawiły się na niebie. Noc była tak piękna, że przyprawiała o szybsze bicie serca, skórę wprawiała w drżenie i wyostrzała zmysły. Tak, ta noc była kwintesencją wszystkich Nocy. Kobieta, piękna, nieznajoma i tajemnicza jak wróżka, delikatnie okryta muślinem, zmysłowo leżała na ziemi, jakby czekała... Jej skóra była koloru księżyca, jej włosy burzą loków, które opadały na jej półprzymknięte oczy, a na jej skórze wytatuowany jak zagadkowy klejnot, liść bluszczu, delikatnie pokryty złotem. Jestem Wróżką, zrób ze mnie Kobietę, wyszeptała do Nocy. A kiedy zegar wybił dwunastą, Noc zaoferowała jej: Midnight Fragrance - Zmysłowa Woda Perfumowana intensywnie fiołkowa i pożądana, luksusowa i fascynująca, Zmysłowa Woda Perfumowana Lolita Lempicka ubrana jest w strój warsztatu Lolita Lempicka Haute Couture. Wyszyty jest drogocennymi monogramami w kształcie liści bluszczu wygrawerowanymi koronkowym złotem. Napis Lolita Lempicka musuje otoczony gwiazdami... Kiedy widzisz jej opakowanie, nie możesz się powstrzymać i otwierasz je. Na wieczku znajduje się okrągła pieczęć z upudrowanym złociście listkiem bluszczu, który podtrzymuje jedwabną, dwuramienną wstążkę. Pierwsze z ramion symbolizuje Zmysłową Wodę Perfumowaną, drugie zaś nosi monogram liścia bluszczu. Nuty Północy...
Midnight Fragrance to zmysłowość szlachetnych składników, rzadkich i jeszcze bardziej zmysłowych, przekształconych w niezapomniane doznanie olfaktoryczne. Midnight Fragrance na Twej skórze sprawia, że wyobrażasz sobie oryginalną woń zapachu Lolita Lempicka w sercu bezbrzeżnie czarującej nocy. Upojny nektar kwiatu lukrecji został wzmocniony nowymi ozdobnymi nutami, choć nadal utrzymuje swoją piękną osobowość. Górna nuta składa się z nierozłącznego duetu: anyżu i bluszczu. Zielona świeżość bluszczu i to, co on symbolizuje, a także anyż, są na zawsze połączone ze światem Lolita Lempicka. Mirra dołącza do bukietu w absolutnie królewski sposób, z pełnym bogactwem swych żywicznych akcentów. W nucie serca, Irys został zastąpiony koncentratem irysa, który jako rzadki składnik, jest bardziej drogocenny i bardziej haute couture niż kiedykolwiek. Amarena snuje się ze swoją pyszną, migdałową nutą, podobnie jak fiołek. Lolita Lempicka dodała również jaśminu, kwiatu pożądania, którego woń w pełni rozkwita nocą.
Dolna nuta składa się z bobu tonka i piżma, które tworzą delikatną bazę, podczas gdy wetiwer, który jest bardziej dzienny, został zastąpiony benzoesem. Wanilia występuje tu w formie znakomitej waniliowej esencji.

w kremie/sztyfcie, wody kolońskie
zielone / cytrusowe, korzenne
Rekomendacja
jesień / zima, na dzień, wiosna / lato

magia...

Podobnie jak mojej poprzedniczce prefumy kupił mi mój chłopak. Uwielbiam je po prostu. Uwielbiam ten zapach, wszystkie moje ubrania raz spryskane pachną całymi dniami. Nawet po wypraniu, prasując bluzkę jeszcze je czuję!
czuję się w nich niesamowicie, tak magicznie. Czasem mam wrażenie że działają na mnie jak narkotyk... Świetnie do mnie pasują podkreślając moją osobowość, styl bycia i drzemiąca we mnie romantyczkę i marzycielkę...

cudo kocham je ....

cudo dostałam niedawno od chłopaka i się zakochałam... to mój na pewno mój zapach i czuje się w nim wspaniale, taka piękna i magiczna :love:
i oczywiście flakonik równie piękny i magiczny jak sam zapach. To zapach który towarzyszy mi cały czas i otula mnie swoja magią dzieki czemu czuję się cudownie i niepowtarzalnie :love: jak elf lub czarodziejka :D