Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

100% nauralne masło shea (karite) otrzymuje się z owoców - orzeszków drzewa masłowego Butyrospermum parkii rosnącego w Afryce w środowisku naturalnym. Zbierane ręcznie orzeszki charakteryzują się bardzo wysoką zawartością tłuszczu. Masło wnika do głębokich warstw skóry. Intensywnie ją nawilża, odżywia i wygładza. Chroni przed zbyt wczesnym starzeniem się skóry. Idealnie sprawdza się również w walce z rozstępami. Cechuje się dużą zawartością substancji tłuszczowych, witaminy E i F oraz naturalnych filtrów chroniących skórę przed promieniowaniem słonecznym. Dzięki zawartości takich składników skóra szybciej się regeneruje, staje się nawilżona, miękka i gładka. W temperaturze pokojowej posiada konsystencję miękką i stałą. Do konsystencji olejku topi się pod wpływem ciepła rąk lub po delikatnym ogrzaniu. Polecane do każdego typu skóry, w tym ze skłonnością do trądziku i tłustej. Nie zawiera żadnych chemicznych dodatków i jest bezzapachowe.
Produkt 100% naturalny, idealny dla wegan i alergików. Świetnie nawilża i natłuszcza skórę. Forma stała (jako maselko), forma płynna (pod wpływem ciepła tworzy się typowy krem/olejek). Łatwy w stosowaniu. Nadaje się również dla dzieci.

nawilżające, zmiękczające, przeciwzapalne, ujędrniające, natłuszczające
bez parabenów
w słoiku
bogate
masło
100 – 250ml, 50 - 100ml
odwodniona, sucha, z defektami
balsamy

masełko na wszystko

Kto z nas nie zna cennego masła shea i jego zastosowania wiele traci. 100% naturalne masło shea (karite) otrzymuje się z owoców - orzeszków drzewa masłowego rosnącego w Afryce w środowisku naturalnym. Orzech ten jest znany ze swojej wysokiej zawartości tłuszczu.

Maseło od Nacomi jest świetne i ma wiele zastosowań wnika do głębokich warstw skóry, intensywnie nawilża, odżywia i wygładza. Sprawdza się jako ochrona przed zbyt wczesnym starzeniem się skóry. Można go używać również również w walce z rozstępami ponieważ ma dużą zawartością substancji tłuszczowych, witaminy E i F . Sam produkt na początku wydaje się dość zbity ale pod wpływem temperatury naszych dłoni staje się lekkie wręcz oleiste.
Bardzo lubię ten produkt ponieważ jest w 100% naturalny, idealny dla wegan i alergików. Świetnie nawilża i natłuszcza skórę.

Bardzo często można jest dostać na ogromnych promocjach w Hebe. Z pewnością znajdziecie zastosowanie tego masełka które będzie Wam się sprawdzało.

Polecam!

Naturalne masło shea od Nacomi to dla mnie prawdziwy skarb w dziedzinie pielęgnacji skóry. Od momentu, gdy zaczęłam używać tego produktu, moja skóra stała się bardziej nawilżona i elastyczna, co sprawiło, że pokochałam to masło shea jeszcze bardziej.

Jedną z największych zalet tego produktu jest jego skład naturalny. Masło shea jest znane ze swoich właściwości nawilżających i odżywczych, a w przypadku tej marki, składniki są czyste i pozbawione sztucznych substancji chemicznych. To sprawia, że mogę być pewna, iż moja skóra otrzymuje tylko to, co najlepsze.

Konsystencja masła shea od Nacomi jest gęsta, ale jednocześnie łatwa do rozprowadzenia na skórze. Już po pierwszym użyciu zauważyłam, że moja skóra staje się bardziej miękka i przyjemna w dotyku. Produkt szybko się wchłania, nie pozostawiając uczucia tłustości, co jest dla mnie bardzo ważne, zwłaszcza gdy używam go na dzień.

Masło shea świetnie sprawdza się również jako intensywna kuracja nawilżająca dla suchej skóry, zwłaszcza na zimę. Moje suche łokcie i kolana zdecydowanie skorzystały z regularnego stosowania tego produktu. Dodatkowo, uwielbiam jego delikatny, naturalny zapach, który jest subtelny i nieprzytłaczający.

Co do wad, trudno mi znaleźć jakiekolwiek minusy tego masła shea. Jedyne, co mogłabym wymienić, to fakt, że opakowanie jest dość proste i standardowe, ale dla mnie to kwestia drugorzędna w porównaniu z jakością samego produktu.

Podsumowując, masło shea od Nacomi zdecydowanie zasługuje na swoje miejsce w codziennej pielęgnacji. To naturalne, skuteczne i przyjemne w użyciu masło, które polecam każdej osobie poszukującej produktu do intensywnej pielęgnacji skóry.

Dobre masełko w przystępnej cenie.

Masło shea ma wiele zastosowań. Nawilży zarówno włosy jak i spierzchnięte dłonie.
Jego wielozadaniowość wpisała się na dobre do mojej listy must-have w kosmetyczce.
Produkt łatwo się nanosi, lubię go za konsystencję. Pod wpływem ciepła dłoni jest bardziej delikatny i oleisty,

Super sprawa na promocji

Masło shea

Zalety
➕wydajny
➕ekonomiczny
➕na serum lub do rąk idealny
➕wielofunkcyjny
➕dobry dla niskoporów do olejowania na podkład

Minusy
➖niezbyt higieniczne opakowanie, ale nie da się zrobić lepiej ze względu na konsystencje stałą

Wielozadaniowiec

Masło zakupiłam z myślą o nawilżaniu skóry i redukcji rozstępów w ciąży. Siedząc na stronach włosingowych zauważyłam, że masło może być również stosowane na włosy, więc tak też go później wypróbowałam. Mam włosy rozjaśniane, więc zależało mi na ich nawilżeniu i odżywieniu.

fajnie się wchłania

Używałam już masła shea z różnych firm, jednak to przykuło moją uwagę, ponieważ bardzo fajnie się wchłania, a przy tym nawilża cerę. Opakowanie wygodne a produkt wydajny. Polecam!

Masło shea, Nacomi

Masło kupiłam na jednej z aukcji internetowych
Opakowanie to plastikowy słoiczek o pojemności 100 ml zapłaciłam około 10 zł
Używam tego masła głównie do pielęgnacji stóp.
Masło świetnie nawilżam odżywia i regeneruje sucha skórę.
Aplikuję masło raz dziennie wieczorem po kąpieli na oczyszczoną skórę stóp, odkąd je stosuję skóra na stopach jest bardziej gładka, miękka i ma mniejszą skłonnością do zgrubień czy rogowaceń.
Masło jest bardzo wydajne wystarczy niewielka ilość, masło dobrze się wchłania nie pozostawia lepkiej, tłustej warstwy na skórze no chyba ze przesadzi się z ilością.
Masło w zasadzie jest bez zapachowe, ma bardzo gęsta konsystencje ale dobrze się rozprowadza.
Duży plus za 100 % naturalny skład, oraz praktyczne opakowanie które pozwala łatwo zużyć kosmetyk do końca.
Podsumowując masło świetnie warte polecenia .

Ratunek dla skóry

To masło jest produktem, który uratował moje ramiona i dekolt od poparzeń słonecznych. Do tej pory używałam czasem masła z innej marki ale kiedyś się skończyło, i w drogerii w mieście było tylko to, albo aż. W każdym razie jego jakość jest super. Opakowanie jest normalne, taki płaski słoik, nie mam żadnego problemu z wydobywaniem masła z niego. Oczywiście jest to masło dosyć gęste ale nie na tyle aby miało sprawiać wielką trudność. Nabieram trochę palcami, rozcieram w dłoniach aby rozgrzać i jak już zmienia konsystencję to wsmarowuje tam, gdzie potrzebuję. Jest to czyste masło, bez dodatków, więc niejako może to być produkt wielofunkcyjny na wszystko. Ja kupiłam aby nawilżać i natłuszczać skórę jak oparzyłam się podczas opalania słońcem, ale szybko zrozumiałam, że jednak robi znacznie więcej niż łagodzi podrażnienie, swędzenie. Podoba mi się w nim to, że nie ma praktycznie żadnego zapachu, uważam, że jest to na plus, biorąc pod uwagę, że to tłusty produkt, który nie wchłania się całkowicie i zostawia tłustą warstewkę na skórze. Gdyby to był lekki, żelowy balsam, który szybko wchłania się to okej, niech pachnie, ale taki gęsty i tłusty produkt gdyby pachniał to bym oszalała, jeszcze w lecie.

Podobno na wszystko jest dobre masło shea, do twarzy całej nie odważyłabym się używać, ale mam cerę mieszaną z tłustą strefą T więc mogłoby się to skończyć zapchaniem jej, ale usta, boki twarzy, linia żuchwy i reszta całego ciała lubi to masło. Mnie poparzyło na dekolcie i ramionach więc smarowanie zaczęłam tylko od tych partii ciała ale jak zobaczyłam i poczułam jaka jest skóra na drugi dzień to zaczęłam też smarować nogi i całe ręce. Nie jest to lekki balsam, więc rano czy tak w ciągu dnia nie nadaje się za bardzo jeśli chce gdzieś wyjść, coś zrobić, ale wieczorem, na noc, albo po prostu jak siedzę w domu i mogę sobie pozwolić na bycie wysmarowaną takim mazidłem tłustawym to smaruję się cały czas. Jest szalenie wydajny, z takiej gęstej i zbitej konsystencji staje się trochę taki oleisty więc rewelacja. Tani i wydajny.

To, co dla mnie ma największe znaczenie w kontekście działania to to, że cudownie nawilża, sprawia, że skóra jest miękka, gładka, zaczerwienienia od słońca złagodziło super, praktycznie do zera zniknął dyskomfort związany z podrażnieniem. Również nieco zmniejszył rogowacenie i widoczną gęsią skórkę dla tej przypadłości. Myślę, że dzięki temu produktowi również skóra mi nie zeszła i nie była taka jakby zniszczona/wysuszona poprzez poparzenia. Szybciej dużo wróciła do normalności, szybko się zregenerowała.

Wiem też, że w internecie polecane jest to masło do pielęgnacji włosów takich cienkich, prostych, tak zwanych niskoporowatych, ja takich nie mam, więc nie używałam do włosów, obawiałabym się, że będę miała puch na głowie.. Ale jednak ja mam wysokoporowate, grube, kręcące się naturalnie włosy.

Wydaje mi się, że też fajnie będzie działał przy takiej popękanej skórze i oczywiście atopowej. Natomiast jednak nie jest to mimo wszystko produkt najłatwiejszy w użyciu. Ma gęstą konsystencję więc trzeba lekko siłą go z opakowanie wziąć, rozsmarować w dłoniach aby zwiększyć temperaturę i potem dopiero rozsmarować. To nie jest tak, że wyciskam z opakowania, smaruje i chwile potem jest koniec, jednak trochę trudu trzeba włożyć, ale myślę, że efekt jest tego warty. A dodatkowo natłuszcza skórę, więc trzeba uważać na ubrania. Wchłania się trochę ale i trochę zostaje warstwy na skórze. Jednak coś, za coś.

Nacomi, Masło shea

Super produkt! Masło shea sprawdza się bardzo dobrze dla suchej i podrażnionej skóry. Doskonale nawilża skórę bez pozostawiania lepkiej warstwy, szybko się wchłania i ma przyjemną konsystencję. Zapach jest bardzo ładny, ma wygodne opakowanie.

Masło wielozadaniowe

Pierwszy raz stosowałam czyste na, naturalne masło shea.

Mam skórę suchą, cerę mieszaną. Suche usta, stopy oraz dłonie- mocno.

Masło kupiłam kiedy nakręciłam się trochę na naturalne kosmetyki. Wybrałam akurat to z Nacomi.

Opakowanie jest bardzo wygodne, bo łatwo wyciągać masło, dodatkowo, że jest ono twarde i czasem ciężko je wygrzebać rękami.
Masło nie ma zapachu. Kiedy weźmiemy je do ręki zaczyna topnieć i wtedy dopiero łatwo się je rozprowadza na ciele, twarzy itd. Prosty sklad :)

Ja osobiście masełko stosuję do ciała, twarzy (rzadko), stóp , dłoni i ust (kiedy skończy się pomadka).

Masło świetnie nawilża i regeneruje skórę. Skóra po nim jest gładka i miękka. Dość długo się wchłania i na skórze jest takie trochę tłusto-lepiące.
Na ustach sprawdza się wyśmienicie, Nie ma smaku więc nie przeszkadza. Nakładam kilka razy w tygodniu gruba warstwę na noc.
Czasami nakładam na twarz kiedy jest mocno wysuszona, ale rzadko bo niestety masełko jest ciężkie i zapycha.
Ogólnie jak widać to taki naturalny dobrodziej. Zawsze mam go w nocnej szafce:)

Masło shea

Bardzo dobrze nawilża ciało. Ja używam do olejowania włosów i sprawdza się bardzo dobrze, włosy są gładkie i lśniące, nie puszą się. Bardzo wydajny produkt.

Masło shea

Bardzo dobrze nawilża cialo. Ja uzywam do olejowania włosów i sprawdza się bardzo dobrze, włosy są gładkie i lśniące, nie puszą się. Bardzo wydajny produkt.