Clearasil, Kremowy żel do mycia twarzy

Clearasil, Kremowy żel do mycia twarzy

Kremowy żel do mycia twarzy zwalcza bakterie, które są odpowiedzialne za powstawanie trądziku. Nie zatyka porów, a zawarte w nim substancje doskonale nawilżają i jednocześnie złuszczają obumarły naskórek. Używany zamiast mydła, pozwala dokładnie oczyścić skórę z tłuszczu i kurzu. Żel jest skuteczny, a przy tym tak delikatny, że nie powoduje podrażnień nawet wrażliwej skóry. Kremowy żel do mycia twarzy jest przyjemny w użyciu. Ma delikatną, kremową konsystencję i subtelny zapach. Po umyciu skóra pozostaje świeża, dokładnie oczyszczona i nawilżona.

ok

W przeciwieństwie do wielu innych produktów przeciwtrądzikowych, Linia Głęboko Oczyszczająca Clearasila tak jak zapewnia producent nie wysusza nadmiernie skóry.
Po zastosowaniu kremu wyraźnie czuję, że moja twarz jest oczyszczona.
Jednak nie jest to produkt przeznaczony dla osób z dużymi problemami trądzikowymi, bardziej pomocny będzie dla osób z mniejszymi problemami skórnymi.

Używam tego produktu od: ok. 8 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: około 4-5

Żel nawet nawet, chociaż nie bylam zbytnio do niego
przekonana.
Wypryski oczywiscie nie goją sie od razu (tak jak bym chciala) ale jest dobrze (pomarzyć można).
Troche wysusza skore, ale jest dobrze...
Zapach ladny poolecam!;)

Używam tego produktu od:2miesięcy

Polecam:)

Dla mnie ejst to najlepszy zel do cery z problemami:) stosowałam ich juz mnóstwo, ale od długiego czasu używam tylko tego produktu.
Idealnie oczyszcza skórę, staję się ona matowa i gładka, a wypryski goją sie zdecydowanie szybciej...przyjemny w stosowaniu, ma ładny zapach, jest wydajny i wygodny w uzyciu. na mnie naprawdę zadziałał, buzia zrobiła się o wiele gładsza i delikatniejsza.

Używam tego produktu od:baaardzo dawna:)
Ilość zużytych opakowań:niezliczona:)

obronił się ;)

Żel nie jest niczym szczególnym, nie powoduje że przestają wyskakiwać pryszcze jak żaden z resztą zwykły żel do mycia twarzy za taką cenę.

Obronił się jednak, gdyż faktycznie nie wysuszył nadmiernie mojej bardzo tłustej ale jednocześnie wrażliwej i skłonnej do przesuszania w pewnych miejscach skóry. Oczywiście zaraz po myciu używam toniku bo bez tego każdy żel ściąga i wysusza mi twarz. Jednak niektóre żele (nawet droższe) jak Loreal na przykład do cer trądzikowych wysuszają tak, że schodzi mi skóra dookoła ust czy po oczam jeszcze przez następny tydzien po odstawieniu. Ten żel tego nie uczynił, przy tym jest baaardzo wydajny, wystarczy kropelka no i nie drogi.

Używam tego produktu od: używam raz na jakiś czas na przemian z innymi
Ilość zużytych opakowań: ok 3

barzdo dobry

Ten kremik jest godny polecenia- świetnie oczyszcza, jest straaaasznie wydajny i tani. na prawde pomaga zwalczać wypryski, mojej mieszanej cery nie podrażniał, nie wysuszał, ale ja zawsze używałam po nim kremu nawilającego
przeszkadzał mi jedynie jego zapach, ale można sie przyzwyczaić

Używam tego produktu 5 miesięcy temu

Tylko dla bardzo t?ustej cery

Nie pomóg?, wr?cz zaszkodzi?.

Wyususzy? twarz na wiór, a na dodatek pozatyka? pory, co spowodowo?o wysyp podskórnych krostek. A potem te krosty, zamienia?y si? w RANY, strupy na twarzy - a po zagojeniu - blizny!!!

Nigdy nie podejrzewa?am, ?e zwyk?y ?el mo?e tak zaszkodzi? cerze.

Mo?e si? sprawdza dla cery WYJ?TKOWO t?ustej i tr?dzikowatej.

Ja równie dobrze mog?abym pola? sobie twarz kwasem siarkowym, efekt by?by taki sam, a 12 z?otych nadal w mojej kieszeni.

"Produkt jest odpowiedni równie? do cery wra?liwej" najwi?ksze k?amstwo jakie wyczyta?am na opakowaniu kosmetyku.

U?ywam tego produktu od: niestety u?ywa?am przez 2 tygodnie
Ilo?? zu?ytych opakowa?: pierwsze nie doko?czone

Godny polecenia

Bardzo skuteczny kremowy ?rodek do mycia twarzy. Nie znam nic lepszego. Doskonale oczyszcza skór? odblokowuj?c pory, nawil?a j?, piel?gnuje. Doskona?a konzystencja, mi?y zapach, jest bardzo, ale to bardzo wydajny. Troszeczk? kremu wystarczy, by da? obfit? pian? dobrze trzymaj?c? si? skóry. Nic, tylko u?ywa?.

U?ywam tego produktu od:1 rok
Ilo?? zu?ytych opakowa?:5

moze być

kupiłam ten na podstawie recenzji tutaj i w skałdnikach nie napisano ze zawiera alkohol :]
z zelu jestem wzglednie zadowolona. Ma ładny delikatny zapach, cera po nim jest gładka matowa ale lekko przesuszona. Pozatym dobrze oczyszcza. Nie polecam przy suchej, wrazliwej cerze ;]

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań:

Średni

Całkiem dobry, ale nie rewelacyjny żel. Przystępna cena, fajna kremowa konsystencja, wydajny, nie powoduje podrażnień. Nie zauważyłam żadnych efektów działania, ani pozytywnych, ani negatywnych. Tyle, że mam czym skórę oczyścić ;)

Używam tego produktu od: kilka tygodni

nie oczyszcza

Właśnie wykończyłam opakowanie. Mam cerę skłonną do zanieczyszczeń i ów żelik na początku pomagał, później zaś zauważyłam wysyp małych krostek na policzkach, gdzie przedtem ich nie było ;( Pryszcze też czasami się pojawiają. Nie oczyszcza dokładnie porów. Fajny, mydlany zapach i opakowanie, konsystencja-taka piankowa. Bardzo wydajny. Ale niestety, nie dla mnie.

Używam tego produktu od:parę m-cy

Bardzo fajny :)

Delikatnie ale dokładnie oczyszcza twarz z sebum, kurzu i brudu. Rozpuszcza makijaż :)

Nie uczulił mnie, nie spowodował wysuszenia skóry. Generalnie same pozytywy.

Kiedy umyje się nim, to twarz jest taka rozjaśniona, dobrze oczyszczona. Pojawia się takie fajne uczucie chłodku na twarzy ;)

Myślę, że warto spróbowac. Używam tego produktu: kilka miesięcy temu

fatalny

fatalne rozczarowanie jednym słowem!! żel jest po prostu zabójczy dla mojej wrażliwej cery wystarczylo że twarz umyłam rano i wieczorem a już nastepnego dnia miałam czerwone "placki" na twarzy których pozbywałam sie przez kilka dni:/ Poza tym żel bardzo wysusza i brzydko pachnie jak jakiś lek fuj

Używam tego produktu od:....
Ilość zużytych opakowań:.....