Rimmel, Sun Shimmer, Face & Body Instant Tan Make-Up (Żel-krem brązujący do twarzy i ciała)

Produkt jest idealny do błyskawicznego uzyskania efektu gładkiej, lśniącej, opalonej skóry. Wspaniale też podkreśla istniejącą opaleniznę. Zmywalny (wodą i mydłem), odporny na pot i ścieranie. Ze względu na dość jednak ciemny kolor, lepiej sprawdza się na skórze ciała niż twarzy.
Występuje w 4 wersjach: shimmer light (połyskliwy jasny), shimmer medium (połyskliwy średni), matt light (matowy jasny), matt medium (matowy średni).

Unikać kontaktu z perłami oraz inną delikatną biżuterią, a także z tkaninami syntetycznymi (może je trwale poplamić).

Superr,ale..

Kupilam zachecona pozytywnymi opiniami i nie zawiodlam sie.Efekt jakbym wrocila z solarium albo opalala sie caly dzien:)Naprawde bylam w szoku,ale trzeba uwazac z odcieniami bo sa intensywne.Ja wybralam Medium matte,ale mam ciemna karnacje.
Jedyny minusik to aplikacja,trzeba uwazac zeby nie przesadzic i nakladac bardzo ostroznie.

Ale i tak polecam!!!!1:))

Używam tego produktu od:2 tyg.

Warto !

W ciągu kilku sekund potrafił stworzyć niesamowity efekt opalenizny na jaką pracowałam przez całe lato.. Utrzymał się przez całą noc i gdy go zmywałam (ciepłą wodą z mydłem) to aż było zal..jedyne na co mogę zwrócić uwagę to to, że potrzeba trochę krzepy aby go równomiernie rozprowadzić i nie utworzyć przy tym ani jednej smugi bo krem bardzo szybko zasycha.. Mi osobiście nie pobrudził ubrania, stanika. Myślę, że warto się skusić gdyż cena ani nie wygórowana; zapłaciłam 35zł na allegro i jestem pewna, że gdyby chcieć uzyskać podobny efekt w solarium potrzeba by było dobrych kilka razy, więc nawet jeśli chodzi o koszty oraz oczywiście o zdrowie, warto go kupić i przekonać się na własnej skórze, polecam.

Używam tego produktu od:1 raz

Bronzer firmy RIMMEL odcien LIGHT SHIMMER,kupilam go z ciekawosci.Okazalo sie,ze wybor jest swietny.Po wycisnieciu z tubki zaskoczula mnie barwa tego kosmetyku,Ale efekty sa swietne.Polecam ten kosmetyk kazdej kobiecie,ktora chcialaby uzyskac piekna, letnia opalenizne.

Używam tego produktu od miesiaca

polecam;]

Dostałam ten żel jakis czas temu. Przy pierwszym użyciu szok: kolor bardzo ciemnego brązu i smugi na nogach. Oczywiscie pozniej bylo już lepiej. Ja używam go tylko na nogi, mam wersje medium shimmer i nie wyobrazam sobie posmarować nim twarzy :) na nogach wygląda przepięknie, jak naturalna opalenizna i te błyszczące drobinki. Mam nadzieje że niedługo będzie dostępny w Polsce ;)

Używam tego produktu od: miesiaca

Niezbędnik

Zachęcona pozytywnym opiniami na wizaż.pl poprosiłam moją przyjaciółkę mieszkającą w Anglii o zakup tego specyfiku ( na wyspach bardzo powszechny i łatwo dostepny no i tani oczywiście- 5 funtów). Pierwsze wrażenie kiedy wycisnełam ten żel dla spróbowania było dla mnie szokiem czarno-brązowy kolor wprawił mnie w osłupienie. Wybrałam odcień medium matt ale niespodziewałam się takiego odcienia. Do piero po rosmarowaniu wyszedł piękny kolor głebokiego brązu neizbyt ciemnego wypływającego z głebi skóry

+ bardzo wydajny stosuje codziennie od 2 tygodni ,a jego prawie nie ubywa
+ idealny kolor ,piekny brąz wychodzący ze srodka ciała
+wygodny w użyciu ,kolor pojawia się od razu i można stopniować opaleniznę
+długotrwały efekt ,wytrzymuje cały dzień na twarzy bez zmian
+tani (5 funtów-20zł )
+nie zatyka porów, nie zauważyłam od ciągłego stosowania żadnych zmian skórnych

-szybko zasycha i trzeba błyskawicznie wsmarowywać go w twarz ,a aplikacja wymaga trochę precyzji ale dla takeigo efektu warto :)

Nie mam pojęcia dlaczego tak świetnego produktu nie ma na polskim rynku ,ale mam nadzieję ,że wkrótce stanie się u nas dostępny :) Gorąco polecam go wszytskim ,którzy marzą o zdrowej i idealnej opaleniźnie ,która ani nie wymaga leżenia na słońcu ani wizyt w solarium ,a tym bardziej kilkugodzinnego czekania na efekt samoopalacza :)

POLECAM ! ! !

fenomen.

Moja przyjaciółka jechała do Anglii, więc korzystając z okazji zamówiłam sobie ten żel.

W żadnym wypadku nie jest to samoopalacz, tylko natychmiastowo koloryzujący bronzer w kremie. Mam wersję medium shimmer.

Plusy:
+ nadaje błyskawiczną opaleniznę
+ zawiera delikatne, nienachalne drobinki, które rozświetlają twarz
+ jest bardzo wydajny
+ na mojej skórze utrzymuje się nawet 12 godzin i nie zmienia koloru
+ nie czuć go na twarzy (nie tworzy efektu maski)

Minusy:
- BARDZO szybko zasycha, więc trzeba się spieszyć z rozprowadzaniem
- niedostępny w Polsce (niestety!)

Jestem uzależniona od bronzerów i rozświetlaczy, wybróbowałam ich już kilkanaście, i jeżeli chodzi o bronzery w kremie to ten jest zdecydowanie najlepszy.

W tej kategorii KWC!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (i na pewno nie ostatniego)

ładny brąz

Bardzo fajny kosmetyk,jest bardzo wydajny i daje efekt cudnej opalenizny(używam go szczególnie do utrzymania opalenizny)zarówno do ciała jak i do twarzy.na twarz wystarczy zaaplikować zaledwie 3 maleńkie kropelki i jest super efekt,tyle że trzeba go bardzo dokładnie rozprowadzić i w miarę szybko bo wysycha.Jest troszkę lepki ale po paru minutach już tego nie czuć.I co najważniejsza-jest naprawdę trwały a jeśli chcesz się go pozbyć to wystarczy zmyć wodą i mydełkiem.Polecam

Używam tego produktu od:roku

Bardzo polecam ten produkt. Jest bardzo efektowny i szybko można osiagnąć efekto opalenizny(bardzo ciemnej):):) Produkt ten można kupic w Polsce np w sklepach tanecznych...jak Event(w Krakowie) lub Artdance( Kraków) kosztuje ok 60zł.
Jedyną wadą produktu jest to, że pozostawia na ubraniach plamy, które nie zawsze chcą sie zmyć.... także jeżeli produkt ma sie na sobie zadługo zaczyna sie scierać na kolor zielony lub czerwony:(
Mam jeszcze taką uwage dla użytkowniczek tego produktu...Smarując sie nim nie wolno smarować jak już wyschnie, ponieważ wtedy robią sie takie wytarte plamki...
Zaletą produktu jest to że wystarczy potraktować go wodą i odrazu schodzi:):)

Używam produkt często na turnieje tańca towarzyskiego. Smarując całe ciało produkt starcza mi na 3 takie wyjścia nakładajac kilka warstw dla uzykania lepszego efektu

Polecam :)

Jest świetny pod względem trwałości, błyskawiczny efekt delikatnej opalenizny (choć różnica po nałożeniu jest duża).Jak dla mnie, dużym minusem jest jednak,aplikacja.Szybko "wysycha" co czasem nie pozwala na równomierne rozprowadzenie.Mimo,to polecam.

Używam tego produktu od:Jakis rok,temu po raz pierwszy
Ilość zużytych opakowań:Kilka

Super produkt. Nadaje naturalny kolor opalenizny, nie tworzy plam, trzyma się cały dzień, nie ściera się, świetnie się zmywa, naprawdę super.Posiadam kolor light matte i używam go do twarzy w zastepstwie podkladu. Kupiłam go w promocji w tesco 2 w cenie 1.U nas w Anglii jest bardzo popularny.Jest to kosmetyk, który na stałe zagrzeje miejsce w moim kuferku kosmetycznym.

Używam tego produktu od:tygodnia

super!!!!

ŻEL TEN FAKTYCZNIE JEST TROCHE ZA CIEMNY DO STOSOWANIA NA TWARZ ALE IDELNY NP. NA NOGI, WYSTARCZY GO IDEALNIE WMASOWAC I EFEKT MUROWANY, JA MAM WERSJĘ LIGHT SHIMMER, KORA W LECIE DAJE POWALAJACY EFEKT;-)SZCZERZE POLECAM TYLKO SZKODA ZE NIE MA GO W POLSCE;-(

Używam tego produktu od:10 MIESIECY, OKAZJONALNIE

Bardzo go lubie - POLECAM

ja tez mam ten Sun Shimmer, w zelu,z drobinkami. To prawda,jak zauwazylam,jest tylko dostepny w Anglii. Ladnie roswietla twarz,lekko brazuje i nie uczula,choc jestem alergiczka.
pozdrawiam

Używam tego produktu od:1