Rimmel, Sun Shimmer, Face & Body Instant Tan Make-Up (Żel-krem brązujący do twarzy i ciała)

Produkt jest idealny do błyskawicznego uzyskania efektu gładkiej, lśniącej, opalonej skóry. Wspaniale też podkreśla istniejącą opaleniznę. Zmywalny (wodą i mydłem), odporny na pot i ścieranie. Ze względu na dość jednak ciemny kolor, lepiej sprawdza się na skórze ciała niż twarzy.
Występuje w 4 wersjach: shimmer light (połyskliwy jasny), shimmer medium (połyskliwy średni), matt light (matowy jasny), matt medium (matowy średni).

Unikać kontaktu z perłami oraz inną delikatną biżuterią, a także z tkaninami syntetycznymi (może je trwale poplamić).

REWELACYJNY:)!!!

Całkowicie zgadzam się z poprzedniczką- rewelacyjny bronzer.
Używam również wersji "light" ale matowej- ta w odróżnieniu od błyszczącej jak najbardziej nadaje się do twarzy. Efekt: naturalnie opalona i wygładzone buźka:) Ważne- nie przesadzac z ilością kosmetyku...
Kupiłam za 14 PLN na allegro- teraz przyjaciółka przyśle z UK.
Polecam!!!!!!!!!!!

Absolutny hit!

Najlepszy bronzer jaki kiedykolwiek dostał się w moje łapki!

Przede wszystkim barwi błyskawicznie, na solidnie opalony kolor (ma dużo pigmentu) - stąd te rozróżnienia w nasyceniu, już "jasny" daje na mojej skórze efekt tygodni nad ciepłym morzem, średni wyglądałby nienaturalnie brązowo. Kolor jest lekko podszyty czerwienią, co jeszcze lepiej imituje faktyczną opaleniznę. Zawsze wybieram wersję połyskliwą, ma dużo miki i skóra nabiera wręcz posągowej gładkości (znika cellulit, wypryski etc...).

Jest po prostu niezastąpiony latem, zwłaszcza przed większym wyjściem (wtedy zimą też ;) ). Wolę go od samoopalaczy, bo jest praktycznie bezzapachowy, no i natychmiast widzę efekt swojego "upiększania".

Trwa na skórze tak długo, aż nie potraktujemy go wodą z mydłem - niestraszny mu pot czy deszczówka (przeszedł testy w najcięższych warunkach ;) :letnia ulewa, mokre chaszcze po kolana, zatłoczone disco bez klimy, rozlany drineczek... ;) ), nie wyciera się w ubranie - ale uwaga: syntetyczne tkaniny może istotnie zabarwić trwale, o czym przekonały się moje staniki :(
Dalsze uwagi: dla lepszego rozprowadzenia koloru najlepiej mieszać go pół na pół z balsamem do ciała, wtedy na pewno unikniemy smug.
Nie należy też dokładać kolejnych warstw po wyschnięciu - zrolują się.
Do twarzy nie bardzo się nadaje - za intensywny i zbyt błyszczący.

Nie mogę pojąć dlaczego Rimmel nie zdecydował się na wprowadzenie tego kosmetyku u nas, przecież są inne produkty z serii Sun Shimmer??.. Bardzo szkoda, ale może w następnym sezonie zrozumieją swój bład ;)