Blend - a - med, Whitestrips 3D (Paski wybielające do zębów)

Blend - a - med, Whitestrips 3D (Paski wybielające do zębów)

Blend-a-med Whitestrips to jednorazowe, cienkie paski pokryte warstwą żelu, które przyklejone do powierzchni zębów, w bardzo bezpieczny sposób wybielą Twój uśmiech w ciągu zaledwie jednego tygodnia. Podczas stosowania pasków, substancja wybielająca nie jest wypłukiwana i utrzymuje się na zębach w trakcie całego zabiegu.
Badania potwierdzają, że paski Blend-a-med Whitestrips wybielają zęby do 5 razy skuteczniej niż jakakolwiek pasta wybielająca i ponad 2 razy skuteczniej i szybciej niż dowolny środek do wybielania zębów dostępny w masowej sprzedaży.
Produktu wybielającego zęby do samodzielnego stosowania.

Cena: 60,00 / 28 pasków

super

wcześniej stosowałam paski white luxe i chodź tamte są lepsze, to zupełnie przypadkowo za drugim razem kupiłam te i uważam że choć nie radzą sobie tak dobrze w wybielaniem jak te mocniejsze to i tak sa fajne, zależy co kto woli:
- te nie podrażniają moich zębów - a choć nie mam wrażliwych zębów to przy tych luxe miałam problem po 3 dniach stosowania z jedzeniem slodkiego na przykład
- dobrze wybielają, efekt nie jest spektakularny ale jest naprawdę widoczny
- wiadomo że choć producent mówi że wystarczy stosować raz na 12 miesięcy to, to nie wystarczy, ja stosowałam te luxe jakieś 6 miesięcy temu, ale efekt był widoczny może z 2 miesiące, podejrzewam że przy tcyh będzie podobnie
*** cena jest w miarę ok, ja kupiłam swoje na promocji w superpharmie za chyba 30zł

Używam tego produktu od: 7 dni

Widoczny, szybki efekt :)

Zaczęłam korzystać z pasków wybielających prawie 3 lata temu. Szczerze mówiąc nie za bardzo wierzyłam w ich skuteczność. Pozytywne zaskoczenie!
Po zużyciu wszystkich pasków różnicę naprawdę daje się zauważyć. Nie było już pozostałości po codziennym piciu kawy, nabliżsi też prawili komplementy "śnieżnobiałego uśmiechu".

Plusy:

- widoczny efekt
- na paski należy poświęcić jedynie godzine dziennie
- oddzielne opakowania (bez problemu można wzwiąść ze sobą, do torebki)
- działanie utrzymuje się do kilku miesięcy (odkryłam także, że stosowanie później pasty blend-a-med powoduje, że efekt utrzymuje się nawet rok)

Minusy:

- odklejanie pasków z folii wiąże się często z pobrudzeniem dłoni żelem wybielającym
- cena. Przeważnie tylko przed świętami w grudniu są jakiekolwiek promocje.

Naprawdę polecam:) W sumie na pewno wychodzi taniej niż wybielanie u specjalisty:)

Używam tego produktu od: około 3 lat
Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

kupuje raz w roku:)

Pasków uzywam raz w roku. Kupuje je zawsze w promocji za ok30-40 zł. Efekt utrzymuje się ok. 8 miesięcy.

- Powodują dużą nadwrażliwość, dlatego podczas ich używania szczotkuje ząbki pastą colgate pro-senstive która bardzo pomaga

- nie docierają do przestrzeni międzyzębowych

- niektóre dziewczyny napisały, że powodują ślinotok, ale w instrukcji jest napisane że jest to NORMALNE!! bo przecież jak wkładamy jedzenie do ust to też to powoduje ślinotok..

- trochę mogą się ślizgać ale tylko jesli dużo się gada i rusza buzią

Ja zauważyłam różnicę już po 3 dniach używania. Różnicy między tymi a de lux nie widze.

Paseczki to dobre rozwiązanie dla osób które chcą szybko i tanio wybielić swoje ząbki. nie oszukujmy sie za 30-40 zł to żaden dentysta zębów nam nie wybieli, ale od pasków tez nie oczekuje efektu jak po wybielaniu w gabinecie , które kosztuje o wiele wiele więcej.
Ogólnie bardzo bardzo polecam, żadna pasta wybielająca im nie dorówna.
Szkoda tylko że nie wypuszczą na rynek pasków na tylne zęby bo te sięgają mi tylko po piątek:))

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Śnieżna biel:)

Dziewczyny jakie 80 zł??? Wiecie za ile ja kupiłam te paski w tamtym tygodniu? 30 zł w Superpharm (z kartą członkowską Lifestyle), a bez karty w promocji za 38. Wystarczy uważnie czytać 80 zł kosztuje wersja LUXE czyli niby mocniejsza i szybszy efekt, ale wierzcie mi na słowo nie warto przepłacać az drugie tyle. No chyba że potrzebujecie efektu na gwałt w pare dni, to moooże....Ale ja po tych paskach zwykłych również już po 3 użyciach widziałam efekty. I niestety duże podrażnienie wystąpiło, więc nie wiem tym bardziej jak można używać jeszcze mocniejszych ;p I jeszcze za to dopłacać: )
Jeśli chodzi o efekt, to ja z uwagi na to, że należe do ludzi, którym nie straszny ból, cierpienie i efektu jestem w stanie znieść wszytko to jestem zachwycona! Naprawde warto, zęby przez ponad pół roku miałam jak perełki:) Bialutkie (jak to mój tata określał wręcz niebieskie) ;p Moim zdaniem działają i są warte każdych pieniędzy, a jeszcze tych śmiesznych 30 zł : ))) Tym bardziej:) Nie będzie KWC ze względu na ból i nadwrażliwość po kuracji, ale za sam efekt dałabym nawet 6!!

Ilość zużytych opakowań: 2, niedługo 3

to działa

Powiem tak... moje zęby nie były bardzo żółte... kupiłam paski, by je troszkę rozjaśnić, bo piję dużo kawy i zauważyłam, że straciły dawny blask:/ Po zastosowaniu pasków zęby się ładnie błyszczą, zrobiły się bielsze i efekt mi odpowiada:) Należy pamiętać, że po tych paskach zęby nie wybielą się tak, jak w gabinecie dentystycznym... Jeżeli ktoś nie ma zbyt wygórowanych oczekiwań, to będzie zadowolony z efektu:) jedynym minusem jest to, że żel nie dociera do przestrzeni międzyzębowych:/

Ilość zużytych opakowań: 1 całe normalne i pół luxe

GENIALNE!!!!!!

Mam te paski tylko w większej ilości w opakowaniu i uważam,że są nieziemskie.Stosuję je trochę inaczej niż zaleca się ale efekt jest powalający.Mianowicie nakładam je raz dziennie (mam kurację na 14 dni i powinno się je nosić 2 razy na dobę),ponieważ obawiam się nadwrażliwości zębów.Stosując w ten sposób nie mam uczucia wrażliwych zębów co sprawia,że chętnie ich używam.Doradziła mi pewne stomtolog ze Szwecji,że najlepiej stosować te paski na noc i zostawić je do rana.W nocy można je zdjąć jak się przbudzimy,ale żelu nie usuwać.Wcześniej zęby wyszczotkować przed nałożeniem pasów.Ona tak robi,a biel jej zębów jest powalająca.Stosując raz dziennie taki pasek to ja robię przerwę tydzień lub dwa i znowu 7 dni.Nie uszkadzają mi szkliwa i nie uwrażliwiają zębów!!!!!!!
Za nim przejdę do konkretnej recenzji dodam,że moje kły były żółte.Nie wiem czemu akurat kły,ale stomatolog mówiła,że to standard.Reszta zębów nie była biała,bo palę papierosy,piję dużo kawy i czasami wino czerwone.Ale po tych paskach moje zęby są biało-białe!!!
Stosowałam też paski White Strips które zamówiłam prze internet z jakieś duńskiej firmy,ale one chyba "amerykańckie" były.Totalna porażka,beznadzieja w nakładaniu i w efekcie.Szkoda kasy.A kosztowały słono.Na szczęscie zamówiłam tylko próbny zestaw gratis.

+ efekt jest i to widoczny po pary dniach (2-3 dni i tylko na noc stosowane).

+ łatwe do nałożenia

+ nie obsuwają się i nie przemieszczają

+ w smaku całkiem znośne,nie powodują u mnie torsji i nic z tych rzeczy

+ nie uwrażliwiają mi zębów,nie niszczą szkliwa

- NIE STWIERDZAM

Jestem mega zadowolona i zaskoczona ich działaniem.Nie sądziłam,że takie naklejki sprawiają cuda,a jednak.Jest to produkt który będzie ze mną już zawsze.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania duże po 14 paskówna górę i dół

Uśmiech rodem z Hollywood

Produkt wybielił moje pożółkłe ząbki:)

Plusy:
- dzieła ŚWIETNIE - zęby stały się bialutkie
- szybki czas działania

Minusy:
- zęby stają się nadwrażliwe
- bolą w trakcie stosowania

Pomimo bólu warto wypróbować dla tego efektu :-)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 4 duże opakowania

jedna gwiazdka za cene i dostępność

Nabyłam paski wybielające Blend-a-med Whitestrips przypadkowo - skusiła mnie promocyjna cena (39,99 zł) w sklepie. Nie ukrywam, że przed zastosowaniem miałam nadzieję, że produkt ten godnie zastąpi wybielające paski, które sprowadzam spoza Polski.

PLUSY:
- cena
- dostępność

MINUSY:
- brak efektu wybielania
- nadwrażliwość dziąseł (krwawienie)
- paski zsuwały się z zębów
- niemiły smak, który utrzymywał się (nawet po umyciu zębów) w jamie ustnej przez długi czas

Paski Blend-a-med Whitestrips użyłam dokładnie rok po ostatnim wybielaniu. W trakcie ich stosowania wykonałam kilka zdjęć, aby sprawdzić efekt. Niestety u mnie brak pozytywnych skutków.

Używam tego produktu od: września
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie przez czternaście dni

Biel na bieli - zero efektu

PLUSY
- idea produktu jak najbardziej mi się podoba:)

MINUSY
- brak efektów, aczkolwiek ja mam dwie rzeczy: naturalnie białe zęby i obsesję na ich punkcie. Toteż brak efektów nie dziwi gdyż jak z białego zrobić biały.
- podrażniały mi dziąsła i doprowadziły do tymczasowej nadwrażliwości zębów.
- niewygodne stosowanie.

Używam tego produktu od: lato 2011

Fajne

Generalnie produkt wybielił moje zęby i przez kilka tygodni świeciły mi się jak perełki :) ale efekt długo się nie utrzymywał, a wszystko to przez kawę i herbatę. ;/
Nawet sama aplikacja nie jest uciążliwa jak chcę się dojść do pięknego, białego uśmiechu. Zaniepokoiła mnie tylko jedna sytuacja. Otóż pod jednym z przednich zębów mam plombę i jak pasek jej dotknął to strasznie mnie w tym miejscu bolało. Nie mam pojęcia dlaczego. Ale oczywiście zakupie jeszcze ten produkt bo wesele kuzyna się zbliża i trzeba olśnić uśmiechem :P W superpharm widziałam promocję na to - ok 40 zł

Używam tego produktu od: raz

rewelacja!

Paski bardzo dobrze wybielają. Efekty widać już po 2 dniu. Jedynie ciężko ze szczelinami między zębowymi, gdzie nie do końca wybielają. Nie miałam problemu z dziąsłami. Ogólnie bardzo dobro fajny efekt końcowy. Wybiela o wiele tonów.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

świetne

Skuszona pozytywnymi ocenami w Internecie i wśród znajomych, wybrałam się po nie do apteki. Niestety, nie znalazłam ich w cenie 60 zł, lecz 80. W każdym razie zakupiłam je. Pierwsze dwa dni obyły się bez żadnych efektów. Paski na górne zęby wkładało mi się całkiem wygodnie, natomiast z dolnych stale się osuwały, rolowały i musiałam co jakiś czas je poprawiać, gdyż miałam wrażenie, że przesuwają się i spadają. Po trzecim dniu zęby były wyraźnie bielsze. Teraz jestem w przedostatnim dniu kuracji i muszę przyznać, że ząbki są bielutkie i lśniące! Odejmuję pół gwiazdki za silną nadwrażliwość dolnych zębów.

Używam tego produktu od: sześciu dni