Eveline Cosmetics, Lip Push - Up (Serum powiększające usta)

Eveline Cosmetics, Lip Push - Up (Serum powiększające usta)

Eveline Lip Push Up zawiera technologię 5 x Volume Maximize, która rozszerza naczynka krwionośne i przyspiesza mikrokrążenie, dzięki czemu mikrocząsteczki kwasu hialuronowego błyskawicznie wnikają do głębokich warstw skóry i wypełniają ubytki powstałe z upływem czasu. Formuła bogata w ekstrakt z aloesu oraz witaminy E i C odżywia i zmiękcza skórę oraz zabezpiecza ją przed skutkami ekspozycji na promieniowanie UV. Serum Eveline Lip Push Up zawiera trwały barwnik do ust, który ulega utlenianiu, pozostawiając delikatnie zaróżowione usta.
Po 3 aplikacjach usta stają się gładsze, pełniejsze, odzyskują kontur. Po 2 tygodniach wygładzają się zmarszczki wokół ust.

wygładzające, powiększające usta, regenerujące
w tubce
balsam do ust

Po czasie widać efekty!

Serum jest świetne- faktycznie po czasie widać że usta są większe, nawilża przy okazji. Trochę drażniło mnie że bardzo się lepił i barwił usta na różowo. Następny kupię jakiś bezbarwny, bo wiem, że jest.
Super za taką cenę na prawdę ekstra efekt.

Szukam dalej...

Fajna konsystencja, ładny kolor, ma się wrażenie mrowienia i na wrażeniu się kończy. Nie widać spektakularnej różnicy między "przed", a "po"...
Oczywiście obecność w składzie kwasu hialuronowego działa bardzo dobrze jeśli chodzi o nawilżenie, jednak takie ilości nie wypełnią ust...

Recenzja - Serum powiększające usta Eveline

Bardzo fajne serum, które naprawdę działa. Po kilkunastu minutach moje usta wydają się być trochę większe, a na dodatek kolor jest śliczny. Dużym plusem jest również nawilżenie ust.

Przyzwoity produkt

Mam pełne i dość ładne usta, a mimo tego często sięgam po tego typu produkty. Ten kosmetyk, przyjemnie mrowił/szczypał usta, co faktycznie dawało złudzenie delikatnego powiększenia - po prostu poprzez krążenie krwi one stawały się bardziej czerwone, soczyste. Nie spodziewałabym się tu efektów, gdy ktoś posiada bardzo małe usta, bo takie produkty nigdy nie działają tak, jak nasze wyobrażenia mówią. Koniec końców produkt do zabawy ciekawy, ale wydaje mi się że zbędny gadżet.

Nadaje kolor

Serum mieści się w małej tubce z wyprofilowaną końcówką do dozowania. Ma konsystencję typową dla błyszczyku. Lekko schładza usta i daje mały efekt powiększenia. Zaletą jest to, że nadaje ładny malinowy odcień i efekt nawilżenia. Niestety zauważyłam wady:
-niewygodny dozownik, zazwyczaj nakładałam za dużo
-dziwny smak
- lepkość.
Zdecydowanie wolę błyszczyki tradycyjne, ze szpatułką. Produkt nie spełnił moich oczekiwań.

Z sentymentu do błyszczyków Eveline ;)

W mojej kosmetyczce zawsze musi być miejsce na jakiś delikatny, dziewczęcy błyszczyk, więc gdy zużyłam ostatnią sztukę, wybrałam się do Rossmanna na łowy. Przyznaję, że wzięłam ten produkt ze względu na sentyment do dawnych błyszczyków z Eveline, których używałam, gdy chodziłam do gimnazjum i liceum. Trochę inaczej wyobrażałam sobie efekt, ocena końcowa wychodzi na 0, bo przy wielu przyjemnych zaletach tego serum jest też sporo wad.

Eveline, lip push-up

Serum powiększające usta nadaje efekt lekkiego mrowienia ust, lecz poza tym nie widzę efektu powiększonych ust. Używam produktu jako błyszczyk, ma lekko różowawy kolor

Gorzej być nie mogło

Nie wiem czego spodziewałam się po tym produkcie, bo mam świadomość, że nic tak nie powiększy ust jak zabieg w profesjonalnym salonie/gabinecie.
To serum nie robi ABSOLUTNIE NIC. Myślałam, że chociaż wywoła uczucie mrowienia, które nie ukrywam , że lubię. Nic z tych rzeczy. Kolor jest tandetny, szybko znika z usta, konsystencja wodnista, usta po tym robią się suche- pierzchną.
Najgorszy z zakupionych ostatnio produktów.

Działa!

Efekt po nałożeniu serum naprawdę widoczny. Usta są powiększone, pełniejsze. Wygodna aplikacja lecz trzeba uważać żeby zabardzo nie wyjechać po za usta, gdyż pigment barwi skórę wokół ust co tak naprawdę daję efekt powiększenia. Lekko mrowi po nałożeniu i usta wyglądają jak muśnięte błyszczykiem. Jedynym minusem jak dla mnie jest ten różowy kolor, ale jeśli ktoś lubi to będzie zadowolony. Za tak małą cenę ok 10zł naprawdę warto go kupić. Polecam

Serum do ust

Daje taki delikatny efekt - odczuwalny na ustach - "mrowienia" = moje usta maja dosyć widoczny kontur a z tym produktem na ustach jedyne co widać to - lekki kolor różowy samego produktu - w sumie - używam tego jako samego błyszczyka

Wizyty w klinice nie zastąpił, ale też jest fajnie!

Po ostatnich przykrych doświadczeniach z dość drogim (i nieskutecznym) serum Lips Up, dałam sobie spokój z produktami, które mają mi cokolwiek powiększyć, zmniejszyć, wyszczuplić lub wydłużyć. Aż do wizyty w Rossmannie... "Cena na do widzenia" w wysokości 9 zł sprawiła, że zapomniałam o swoim postanowieniu - postanowiłam dać szansę błyszczykowi Eveline. Zwłaszcza, że pamiętam genialne powiększające, "mrowiące" błyszczyki tej marki sprzed 10 lat. Usta nie zwiększyły swej objętości, ale produktu używam z przyjemnością!

Niestety nie...

Ten produkt nie robi u mnie nic, oprócz tego, że zostawił po sobie tandetny kolor, który totalnie nie pasuje do mojego typu urody. Chciałam mieć piękne, pełne, nawilżone usta, a zwykła pomadka bezbarwna daje zdecydowanie lepszy efekt. Do tego lepi się okropnie... Ładne opakowanie, przyjemny zapach i co z tego?