Sephora, Girl EDT (Perfumetki)

Sephora, Girl EDT (Perfumetki)

Woda toaletowa w perfumetce z serii Sephora Girls. Występuje w czterech wariantach zapachowych:
- Chocolate Mint - niebieska
- Strawberry Candy - różowa
- Creme Caramel - biała
- Blackberry purple - fioletowa

Fajna - Blackberry

Mam Blackberry i jestem zachwycona, mój facet też:D Bo dosłownie rzuca się na mnie, kiedy się nią wykropię. Pachnie nieziemsko, tak owocowo, ale głęboko i nie za słodko:)) Do tego w miarę wydajna i zmieści się do każdej torebki:))

Używam tego produktu od: niedawna

za słodko!!!

dostałam te wode mimo iz mała dziewczynka od dawna nie jestem:) Zapach jest zaskaująco trwały-czuje go na sobie nawet po kilkunastu godzinach. Mam wersję róźową - jest obłędnie słodka, moze dla małych dziewczynek by sie nadawała, ale nie dla mnie:) Chociaz nie wyobrażam sobie dziewczynki tak intensywnie pachnącej czyms tak słodkim. :)

Ilość zużytych opakowań: probuje skonczyc 1 :)

dziewczynka

Starałam się tak wycelować, żeby produkt średnio otrzymał ode mnie 3* (powyższe oceny zapchu/flakonika nijak się mają do odzuć w stosunku do perfum - np.3* nie oznaczają wcale że mogę znieść zapach tylko na innych).
Oceniam wersję chocolate mint - dość ciekawy pomysł, zapach przyjemny acz bardzo spożywczy. Poręczna perfumetka i niska cena - chyba z 15 zł?
Już do niego nie wrócę, ale dobra zabawka dla małych kuzynek.

Używam tego produktu od:jakieś 4 lata temu
Ilość zużytych opakowań:pół chyba

fajniusi

Mam wersję migdałową. Po prostu śliczny zapach!! Podoba mi się też opakowanie, bardzo poręczne, w sam raz do torebki:)
Zapłaciłam 22zł. Myślę, że będę też testować inne zapachy z tej serii. Polecam!!

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam pierwsze

Faaajne :P

Ja oceniam wersję niebieską Sweet Almond. Przy zgłoszeniu pisze, że powinna być to Chocolate Mint ale one są w takich samych opakowaniach, więc moja mama pomyliła się przy kupnie (chciałam ten czekoladowy) :) ale nic się nie stało. Okazało się że ten migdał jest cudny: cieplutki, słodki, intensywny, ale nie duszący, no i oczywiście bardzo trwały :D. Opakowanie tez niczego sobie: dobra pompka, wygodne, dziewczęce :) Polecam !!

Dokupiłam sobie w końcu Chocolate Mint :D Są naprawdę boskie - niepowtarzalne, z jednej strony słodkie i ciepłe, a z drugiej chłodne i orzeźwiające... te dwa zapachy czekolady i mięty są tak zmieszane że nie sposob powiedzieć czego jest więcej... :) Mimo że raz czuję miętę a raz czekoladkę .. :P

A i jeszcze jedno - Chocolate Mint jest w niebieskim opakowaniu, a Sweet Almond w fioletowym (teraz mam porównanie :P)

Bardzo fajny zapach :)

Super zapach (ja mam ten różany) :) Dla niektórych może być zbyt słodki i intensywny, ale dla mnie świetny :) Butelka też bardzo ładna, taka subtelna i dziewczęca - jednym słowem ekstra ;)

Oryginalny.

Oceniam wersję miętowo- czekoladową. Zapach jest stworzony wprost dla mnie. Jest prześliczny, słodki, cieplutki, wyczuwalna jest mięta (delikatna) z domieszką czekolady. Jest bardzo nietypowy. Uwielbiam go. Od dawna się na niego czaiłam, niestety w moim mieście nie jest dostępny. Odkupiłam na Targowisku połówkę buteleczki, używam często, a mimo to jest go jeszcze dużo. Długo wyczuwa się go, pachnie dosyć intensywnie. Perfumetka jest bardzo dziewczęca, wręcz słodka. Malutka, poręczna, bez problemu można ją nosić w torebce. Jeśli tylko będę miała możliwość to go kupię na 100%. Może wypróbuję też inne zapachy z tej serii.

bardzo lubie

poznałam ten zapach (czekoladowy) dzieki dziewczynie mojego brata i na początku nie moglam sie przekonac jais słodki dziwny ,nie dla mnie ale potem po kilku dniach zauwazyłam ze fajnie ,ciepło i deliktanie rozwija sie na skórze ,nie jest nachalny i lubie go na codzien .
fajne opakowanie do torebki ze spryskiwaczem ,zapach dobrze trzyma sie na skórze ,wydajny .
za tą cene (22 zł)można urozmaicic sobie kazdy dzien innym zapachem.