Nu Skin, Scion, Moisture Light Cream (Lekki krem nawilżający)

Nu Skin, Scion, Moisture Light Cream (Lekki krem nawilżający)

Lekki krem nawilżający do cery tłustej i normalnej. Likwiduje uczucie przeciążenia i przetłuszczenia skóry i czyni ją miękką i gładką. Naturalne nawilżacze doprowadzają odpowiednią porcję wilgoci do skóry, tak by utrzymać idealny poziom nawilżenia. Dla cery normalnej krem jest doskonałym środkiem do codziennego użycia.

rewelacyjnie nawilża

Nie waham się, żeby dać mu 5*, gdyż w pełni na nie zasługuje. Krem świetnie nawilża, lepiej niż niejeden droższy, znany krem nawilżający. Bardzo dobrze się wchłania, nie zostawia tłustej czy lepkiej warstwy na skórze, nadaje się pod makijaż. Po pewnym czasie jakby uregulował przetłuszczanie się skóry. Bardzo wydajny, zużywa się go mniej niż przeciętnego kremu, a opakowanie ma większe - 75 g. Na pewno będę do niego wracać.

Fantastyczny

Ten krem spełnia wszystkie obietnice producenta. Do mojej mieszanej cery jest super, świetnie się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy i naprawdę twarz się po nim nie świeci, a jednocześnie nie jest to krem matujący więc nie wysusza ani nic takiego. Skóra świetnie nawilżona, gładka, doskonały pod makijaż. Cena też nie powala, za taką ilość. Zapach przyjemny, taki normalny, kremowy, po prostu nie mam się do czego przyczepić. Kusi mnie, żeby mu dać Kosmetyk wszechczasów, ale to bardzo zobowiązujące, a ja jeszcze pierwszego opakowania nie zużyłam, może później zmienię zdanie.