Sephora, Super Supreme Body Butter (Super odżywcze masło do ciała (nowa wersja))

Dzięki HydroSenn+, aktywnemu czynnikowi pochodzenia roślinnego, masło do ciała marki Sephora wygładza skórę, zapewnia jej pełny komfort, błyskawicznie i długotrwale nawilża.

Ultra bogata konsystencja z masłem karité sprawia, że jest wyjątkowe przyjemne w dotyku! Wtapia się w skórę i intensywnie ją odżywia nie pozostawiając tłustego filmu.

Bardzo dobry balsam do ciała!

Balsam dostałam w prezencie. Sama bym go nie kupiła, gdyż nie lubię kupować w ciemno tak dużych produktów.
Ma ogromną pojemność 470 ml.
Jest super wydajny. Łatwo się wchłania. Wyczuwalnie odżywia skórę. Ma delikatny i przyjemny zapach. Ma bardzo bogaty skład.
Opakowanie porządnie wykonane. Nawet przy upadku nie uszkodziło się.

bardzo nawilza

Jeden z moich ulubionych produktów do ciała. rewelacyjnie nawilża, efekt utrzymuje się całkiem długo i co dla mnie bardzo ważne szybko się wchłania. produkt jest wydajny. idealny do codziennego użytkowania po kąpieli :)

Bardzo fajne masło.

Bardzo fajne masło. Szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej, lepkiej warstwy. Skóra jest nawilżona długo po użyciu. Na duży plus konsystencja. Masło łatwo rozprowadza się po ciele, posiada ładny orzeźwiający zapach. Jak na razie używam go od dwóch tygodni i muszę powiedzieć, że jest zadziwiająco wydajne. Czekam na kolejne zapachy z tej serii.

Nawilżenie 100%

Cudowne masełko o cudownym zapachu. Masło ma idealną konsystencje, łatwo się rozprowadza, szybko się wchłania, nie pozostawia żadnej tłustej warstwy na ciele a co najważniejsze nawilża skórę na bardzo długo, gdy rano się nasmaruję wieczorem ciało nadal jest nawilżone i aksamitne w dotyku. Pięknie wygładza skórę i ma przyjemny zapach. Cena jest dość wysoka ale adekwatna do jakości i wydajności produktu. Polecam, polecam, polecam. ❤️

Rozwiązuje problem suchej skóry na długo !

Świetne masło. Bogata, przyjemna formuła ma idealną konsystencję, żeby wykonać przyjemny masaż, ale bez potrzeby długiego oczekiwania aż kosmetyk się wchłonie. Nawilża na 24 h, a to u mnie rzadkość. Zazwyczaj po kilku godzinach po użyciu jakiegoś balsamu moja okresowo wysuszona skóra na łydkach wraca do pierwotnego stanu, ale nie w tym przypadku! Dzięki mu za to ! :)
Zostawia tłustą warstewkę, ale mnie to nie przeszkadza.
Odżywiona i nawilżona, jędrna skóra jest dla mnie ważniejsza.
Polecam.
Masło jest wydajne i nadaje się również do rąk :)

Jeden z najlepszych jakie mialam

Pieknie pachnie, idealna konsystencja, dobre opakowanie, idę nie zostaje nie zużyte. Idealnie nawilża. Używam go cały rok, nawet na stopy kiedy czuje ze są zbyt suche. Pielęgnuje i nawilża. Korzysta z niego cała rodzina, nie uczula nawet 3 latka. Mój ideał.

Na pewno nie super odżywcze

Na to masło skusiłam się podczas promocji w Sephorze. Leżało u mnie ok roku nieotwierane i chociaż myślę, że nie wpłynęło to na jakość produktu, wolę to uwzględnić w recenzji. Masło nie spełniło moich oczekiwań. Nie dość, że nie należy do najtańszych to wcale nie jest lepsze od masła do ciała za 13 zł. Nawilża, ale na krótko, a przy tym pozostawia klejącą warstwę. Zapach ma bardzo dziwny, ale na szczęście nietrwały.