Barry M, Natural Glow, Palette Shadow & Blush (Paleta cieni i różu)

Barry M, Natural Glow, Palette Shadow & Blush (Paleta cieni i różu)

Limitowana edycja palet 6 cieni do powiek i różu zamkniętych w wygodnym i eleganckim etui.
3 warianty kolorystyczne pozwalają na wykonanie codziennego i wieczorowego makijażu.

Przydatna paletka

Paletkę zamówiłam na mintishopie. Wyglądała naprawdę ładnie i była w dobrej cenie. Ma ona piękne, jasne opakowanie, które zrobiło na mnie pozytywne wrażenie. W środku znajduje się 6 cieni i baza, która ma przedłużyć nam ich trwałość. Wśród cieni wyróżniamy 3 maty oraz 3 połyskujące. Kolorystyka jest neutralna. Znajdziemy tutaj cień bazowy coś do lekkiego podkreślenia załamania oraz coś rozświetlającego. Dla mnie jest to wystarczająca paletka na co dzień. Ma ładne odcienie pozwalające wykonać naturalny i subtelny makijaż oka. Pigmentacja cieni jest dobra. Baza także spisuje się nie najgorzej chociaż czasem może się rolować. Trzeba na to uważać. Mam mały zarzut do aplikatorów, za którymi nie przepadam. Te tutaj są bardzo niepraktyczne. Zdarzyło mi się nakładać nimi cienie, gdy zapomniałam zabrać z domu pędzli. Było to trudne.
Trwałość cieni jest w moim odczuciu dobra. Jeśli nałożymy je na bazę, czy to tą z opakowania czy to inną trzymają się bez zarzutu. Troszkę osypują się przy aplikacji, ale cienie prasowane już to do siebie mają. Nie jest to mocne osypywanie. Cienie dobrze się blendują i nie zanikają podczas rozcierania.
Paletka ma w środku lusterko, które umożliwia wykonywanie makijażu w zasadzie wszędzie. Możemy zatem kontrolować swój makijaż i zawsze go poprawiać, bo paletka zajmuje bardzo mało miejsca, więc bez dwóch zdań zmieści się do torebki.
Generalnie jestem zadowolona z palety. Ma ona wszystko co potrzeba do wykonania podstawowego makijażu oka. Cienie są dobre jakościowo, a opakowanie bardzo ładne.

Blask.

Świetna pigmentacja cieni to jedno, ich trwałość to drugie, ale ten róż w tej palecie jest najładniejszym jaki miałam! Polecam serdecznie.