Constance Carroll, Natural Lash Mascara (stara wersja)

Constance Carroll, Natural Lash Mascara (stara wersja)

Bezbarwna i bezzapachowa odżywka do rzęs i brwi o konsystencji żelu. Bogaty w pantenol i keratynę z gliceryną skład zapewnia rzęsom optymalne odżywienie i jednocześnie chroni rzęsy. Ponadto odżywka stosowana jako bezbarwna maskara podkreśla naturalny wygląd naszych rzęs. Można jej oczywiście używać do nadawania brwiom pożądanego kształtu.

swietna

swietna odzywka.rzeczywiscie odzywia rzesy a do tego nadaje im suuuuuuuuuuper wyglaad niczym tusz do rzes.wydluza podkreca sprawia ze rzesy nabieraja pieknego czarnego koloru.jednak troszke skleja zresy co mi akurat nie przeszkadza.i powazny minus-okropny zapach blee

Używam tego produktu od:2 miesiace
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Tylko do brwi

Odżywka na pewno nie na daje się do rzęs - skleja je i stoją sztywne jak po kiepskim tuszu. Dlatego raczej nie pomaluje się już po niej rzęs. Do tego trochę szczypie w oczy podczas nakładania. Za to przyjemnie pachnie i ładnie podkręca, chociaż przy moich krótkich i rzadkich rzęsach wygląda to marnie. Ale dzięki temu sklejaniu i usztywnianiu dobrze modeluje się nią brwi, nabłyszcza je, można je ładnie ułożyć i nic ich nie ruszy ;]

Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte

...tylko po co?

Miałam kiedyś jazdę na transparentne kosmetyki (taki makijaż-nie makijaż) i stąd w mojej kosmetyczce ta odżywka. Jeśli chodzi o "natural lash" dla rzęs - o taaaak, jest bardzo natural. Tak bardzo, że na moich czarnych rzęsach nie widać żadnego efektu wizualnego. Czy odżywia? Nie wiem. Nie zauważyłam różnicy.
Jeśli chodzi o układanie brwi - jasne, tu jest ok. Nie wpadam w paranoję na punkcie swoich brwi, chociaż są z natury mocne i ciemne. Wicherki koło nosa po prostu wyrwałam i na tym się moje problemy z brwiami skończyły. Żel rzeczywiście je układa, ale nie jest mi to jakoś bardzo potrzebne, nikt by nie zauważył różnicy, gdybym go nie zastosowała. Ale jak kto woli.
Opakowanie takie sobie, złote napisy bardzo szybko się zcierają, tusz mętnieje... Ale za to szczoteczka wygląda na taką, która po umyciu dobrze by rozczesywała rzęsy po użyciu normalnej maskary :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: nawet nie w połowie 1

REWELACJA ZA GROSZE

Uzywam tej odżywki jako utrwalacza do kształu brwi.najpierw modeluje brwi cieniem a potem czesze odzywką carrolla.Efekt?Brwi uczesane,nabłyszczone i ukształtowane na cały dzień.bez zapachi i nie podrażnia oka.uzywałam na rzęsy ale raczej usztywniał je a ja mam krótkie sztywne więc zrezygnowałam.Ale gorąco polecam do brwi!!!!!!

Używam tego produktu od:ok 8 lat
Ilość zużytych opakowań:pewnie ok 20

Jak prawdziwy tusz ;)

Mam z natury gęste,czarne rzęsy. Ładne,jak dla mnie. Nie kupiłam sobie w życiu żadnego tuszu, kiedyś testowałam od koleżanki Gosha i było jeszcze lepiej,niż jest ;) Ciągle kupuję odżywki,bo trochę boję się efektu czarnego tuszu ;P
Tą akurat dostałam pod choinkę przez przypadek;) Zamawiałam odżywkę Miss Sporty,ale nie było i dostałam ten produkt.
Ucieszyłam się,bo opakowanie jest przezroczyste. Lubię wiedzieć,ile mam kosmetyku. Nie jest to malutkie opakowanie,bo 8 ml to spokojnie starcza na jakieś 4-5 miesięcy.
Szczoteczka jest bardzo precyzyjna! Rozczesuje i rozdziela rzęsy.
I w końcu ten efekt-Jak prawdziwe rzęsy umalowane tuszem... Wydłuża je,podkęca...I stają się twarde,jakby nażelowane.
Jedyne,co mi nie odpowiada,to strasznie chemiczny zapach. Jest on na tyle ostry,że oczy pierwszy raz łzawiły. Jak po cebulce ;P
Nie kupię,bo wolę inne odżywki,ale tą bardzo polecam. Tyle,że odjęłam gwiazdki za to łzawiące pierwsze użycie.

Używam tego produktu od:Pocżatku roku 2009
Ilość zużytych opakowań:1/10 pierwszego

CUDEŃKO:)

Używam tego cuda odkąd pamiętam - chyba około 15 lat. Od dziecka miałam problem z brwiami - były krzaczaste i grube. Teraz oczywiście je reguluję i mają ładny kształt, ale nadal są niesforne. Tak więc odkąd zaczelam bardziej zwracać uwagę na swój wygląd, zakupiłam za małe pieniążki odżywkę CC. Nie stosowałam jej nigdy na rzęsy, więc nie napiszę nic o jej właściwościach odżywczych. Ale moje brwi nie mogą się bez niej obyć! Gdy kiedyś w całym mieście nie mogłam dostać cudeńka CC wpadłam w rozpacz! No i wybróbowałam wtedy kilka innych specyfików, które miały utrzymać moje brwi w porządku. Nie działały..... Albo po kilku minutach moje brewki były znów w nieładzie, albo podrapałam się szczoteczką, albo żel odbijał sie na szkłach okularów. Nigdy juz nie popełnię tego błędu, odżywkę CC kupuję w hurtowych ilościach. Takie moje małe uzależnienie:) To jeden z niewielu kosmetyków, bez których nie wobrazam sobie porannego makijażu.

Używam tego produktu od: ok. 15 lat
Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt

kwc

dobrze odżywia i ładnie nabłyszcza, ale ja ją stosuję głównie do brwi bo mocno je utrwala tak że trzymają się cały dzień w idealnym kształcie. ale może to być minus dla kogoś kto oczekuje po odżywce miękkich włosków bo ta raczej je skleja stąd efekt utrwalenia.

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Dla mnie KWC

odkąd pamiętam a będzie to z dobre kilka lat używałam tej właśnie odzywki do rzęs i brwi.

Zalety:
- nabłyszcza brwi
- odżywia rzęsy
- szczoteczka ułatwia układanie rzęs
- nie powoduje uczulenia
- nie kruszy się
- zelowa nie lejąca się konsystencja

Wad- nie zauważyłam.

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:kilkanaście

działa :)

Odżywka rzeczywiscie odżywia rzęsy - zauwazyłam ze sa gęściejsze,dłuższe i odrastaja mi nowe.
NIe zostawia białej poświaty na moich rzęsach ( tak jak to pisała inna wizażanka).
Po pomalowaniu rzęsy sa fajnie rozczesane i w moim przypadku podkręcone.Mam czarne rzęsiska takze nadaje intensywniejszy odcien .Bardzo dobrze mozna nią wymodelowac brwi, utrwala kształt i lekko usztywnia takze nie ma mowy o opadania włosków.
Polecam:)

Używam tego produktu od:miesiąca

Brwi pod kontrolą ;)

Osobiście używam tej odżywki przy każdym makijażu do utrwalenia linii brwi aby włoski nie latały w te i we wte przy każdym ich dotknięciu. Ładnie je usztywnia, ale są elastycznie utrwalone, więc nie ma efektu jakby mi ktoś je usztywnił betonem czy jakimś cud-klejem ;)

Jako odżywkę na rzęsy stosuję ją rzadko (z czystego lenistwa) a jak już to tylko na noc. Nie lubię obciążać rzęsy a kolejna warstwa na nich oprócz tuszu mogłaby być o jedną za dużo aby czuć się komfortowo.

Ogólnie polecam, bo jest to bardzo tania i równocześnie bardzo dobra odżywka zarówno do rzęs jak i brwi.

nie wiem co myśleć

jak dla mnie nadaj esie tylko do układnia brwi
jak nalozy sie ciut wiecj widac białą poświatę co jest naprawdę nieeleganckie
ale ładnie rozczesuje brwi i utrzymuje ich porzadek
do rzes tylko dla osob które nia maluja rzes na co dzie

Używam tego produktu od:4 miesiecy

KWC

Towarzyszy mi od wczesnych klas podstawówki. Jedyny kosmetyk, którego nie zdradzam i bez którego nie moge żyć. Jest absolutnie cudowny, utrwala, lekko nabłyszcza, jest doskonały i do rzęs i do brwi.
Czy odżywia nie wiem, bo używam go stale i nie mam porównania. Mogę nie zrobić makijżu czy nie ułożyć włosów, ale bez użycia tego cuda nie wyjde z domu :)

Używam tego produktu od: ohohoho, 1996, 97..
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo... a bedzie więcej