SVR, Xerial 3 (Emulsja nawilżająca)

SVR, Xerial 3 (Emulsja nawilżająca)

Emulsja nawilżająca do twarzy i ciała. Do skóry suchej z tendencją do rogowacenia. Jest to emulsja typu w/o, zawiera 3% mocznika, dostępne są również wersje Xerial 50, 30 i 10. Mocznik jest substancją endogenną, znaną ze swych właściwości nawilżających, keratolicznych, przeciwświądowych i przeciwzapalnych. W zależności od stężenia mocznika linia Xerial przejawia właściwości silnie nawilżające. Efekt przedłużonego działania zapewnia tu zastosowanie podłoża wody w oleju, a połączenie mocznika z kwasem mlekowym gwarantuje działanie synergiczne. Warto wspomnieć, iż badania kliniczne preparatów tej serii dowiodły wysoką skuteczność w leczeniu chorób dermatologicznych objawiających się nadmiernym rogowaceniem i łuszczeniem naskórka, do których należy łuszczyca. Mocznik wykorzystywany w gamie Xerial jest syntetyczny, bezbarwny i bezwonny. Zapobiega nadmiernej potliwości.

SUPER

Moja dermatolog poleciła mi ją do nawilżania twarzy w czasie leczenia trądziku. Dość dobrze się spisywała, dodatkowo smarowałam nią często dłonie łokcie i kolana, świetnie je nawilżała, moja koleżanka stwierdziła, że nie widzi u mnie różnicy między łokciem a resztą ręki :) Jednak na 6 spisała się, kiedy miałam zabieg z kwasami. Naprawdę uzywałam jej bardzo często, chociaż mój arsenał był dużo większy
ilość zużytych opakowań: 1

pomaga

pomaga, chociaz tluscioch z niego straszny ;) kupilam po przeczytaniu opinii, ze pomaga przy niespodziankach po depilacji i jestem cala szczesliwa. Moje lydki wygladaly tak, ze chyba meczylabym sie cale wakacje w dlugich spodniach. teraz skora na nich staje sie gladka, elastyczna, znikaja paskudne kropki, a wlasciwie kropy. dzieki! :)

Cudo!!!

Chyba to juz tradycja w moich ocenach produktow SVR. Daje 5 gwiazdek, mimo, ze produkt idealny nie jest.Bo: tlusty jest makabrycznie, kiedy nalozy sie za gruba warstwa klei sie niemilosiernie o boja sie ze latem moje lydki stana sie cmentarzyskiem owadow:) Ale od kiedy go uzywam wloski po depilacji nie wrastaja, a to o to chodzilo. Efekt uboczny - skora lydek w swietnym stanie - doskonale nawilzona, natluszczona i sprezysta, a byla moim slabym punktemIlość zużytych opakowań: 1

polecany (dermatolog)!

Rewelacyjny krem. Używałam go kilka lat temu, poleciła mi go dermatolog kiedy miałam problemy z skórą twarzy. Używałam go przez długi okres (dokładnie już nie pamiętam przez jaki)po kuracji kwasami. Bardzo ładnie nawilża cerę. Wydajny. Z czystym sumieniem stawiam 5 gwiazdek!

Oceniam na 4.00

Początkowo używałam tego kremu do smarowania łydek, aby zapobiegać wrastaniu włosków po depilacji. Tego problemu już się dawno pozbyłam (również poprzez stosowanie tak zalecanych regularnych peelingów). Teraz smaruję nim pięty. Nieznacznie zmiękły, ale chyba bardziej pomógłby im Xerial 30 albo 50.