Golden Rose, Longstay Precise Browliner (Długotrwała konturówka do brwi)

Golden Rose, Longstay Precise Browliner (Długotrwała konturówka do brwi)

Pojemność 0,09 g

Konturówka do brwi to połączenie wygodnego opakowania z wykręcaną, cienką końcówką, dzięki której łatwo uzyskać precyzyjne podkreślenie i idealną linię. Brwi nabierają określonego kształtu i stają się uwydatnione, a dzięki wodoodpornej formule wyglądają perfekcyjnie przez cały dzień. Szczoteczka umieszczona na końcówce służy do wyczesywania brwi oraz usuwania nadmiaru koloru by zapewnić im naturalny wygląd.

kredki do brwi

Idealny zamiennik dla ABH

Na kredkę Golden Rose wpadłam podczas poszukiwania zamiennika dla ABH Brow Wiz. Jestem pod wrażeniem, jak bardzo podobny efekt daje GL w porównaniu z kilkukrotnie droższym produktem. Szczególnie odcień 104 jest idealnym odpowiednikiem Medium Brown, który jest według mnie idealnym odcieniem dla ciemniej blondynki.
- Cienki, twarda kredka pozwala na bardzo precyzyjną aplikację.
- Szczoteczka ładnie wyczesuje brwi.
- Jest bardzo wydajna - jedno opakowanie wystarcza na kilka miesięcy codziennego stosowania.
- Nie wymaga poprawek.
- Cena jest bardzo korzystna w porównaniu do efektów, jakie zapewnia.

Super precyzyjna

Kredeczka z jednej strony ma malutki grzebyk a z drugiej rysik. Rysik kredki jest cieniutki i bardzo precyzyjnie można nim wyrysować pojedyńcze włoski jak i na szybko wypełnić całą brew. Kredka jest z tych średnio twardych przez co nie kończy się tak szybko.
Odcień jaki posiadałam to 103 zgaszony ciemny brąz, troszkę nie trafiony i myślę że do moich blond włosów lepszy byłby 102.

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Genialny produkt

Chyba mój ulubieniec tej marki.
Kredka w klasycznym, czarnym opakowaniu z białymi nadrukami na których znajduje się nazwa marki. Dodatkowa posiadamy na jednej z końcówek fajną szczoteczkę, małą, dokładną, bardzo wygodna do użycia przy kredce.
Produkt posiada parę wersji odcieni więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Kredka sama w sobie jest bardzo precyzyjna, świetnie napigmentowana, nie łamie się, wykręca więc tutaj też na plus.
Formuła kredki prawidłowa, nie za twarda, nie ma trudności w aplikowaniu.
Cena bardzo atrakcyjna jak na taką jakość produktu.
Zawsze do niej wracam, dla mnie nie ma lepszej :)
Polecam !

Osobiste odkrycie roku

Mam prawie 10-letni staż w malowaniu brwi, więc wypróbowałam przez ten czas całą masę produktów - od żeli po cienie i pomady z różnych półek cenowych, zawsze coś nie pasowało. Przypadkiem trafiłam na tą konkretną kredkę, i zapowiada się długofalowa współpraca ;) Mój odcień to 103 - dla ciemnej blondynki z niemal czarnymi brwiami jest w sam raz, bardzo ładnie wypełnia wszelkie ubytki, nie robiąc przy tym efektu tzw. karynkowych brwi. Napigmentowanie jest dość delikatne, ale bez problemu można je stopniować, także nadaje się też dla początkujących, osobiście dopiero przy tej kredce nauczyłam się robić efekt ombre :) Na cerze z oporową skłonnością do przetłuszczania trzyma się bardzo ładnie, lekki minus za wydajność, jednak cena jest na tyle przystępna że idzie wybaczyć;)

Kredka idealna

Nie ma się do czego przyczepić (prawie!).
Kredka jest tak dobra, że mimo kilku skoków w bok, zawsze do niej wracam.
Jest idealnie zbalansowana w konsystencji, ale bardziej w kierunku woskowych kredek. Nie rozmazuje się. Kolor można dobrać idealnie, bo wybór szeroki. Jest cienka i precyzyjna. Ma super przydatny, mały grzebyczek. Nie jest droga. Łatwo dostępna.
Jedyny minus - niezbyt jest wydajna. Z tego powodu zużyłam już pewnie z kilkanaście tych kredek, ale mnie to nie zniechęca.
Nie szukam innej póki co.

Używam od lat!

Ta precyzyjna automatyczna kredka do brwi to mój hit od lat!
Używam odcienia 01, który jest ciemny i dosyć chłodny (ale na szczęście nie siny). Kredka się nie rozmazuje, jest trwała i idealnie cieniutka. Nie jest za miękka ani zbyt woskowa. Spiralka dobrze sprawdza się do wyczesywania włosków. Cena tp także ogromny plus. Droższe kredki nie spełniały moich oczekiwań i zawsze wracałam do tej z Golden Rose. Polecam!

Bardzo dobra konturówka

Mam dosyć gęste i długie włoski na brwiach, które rosną w dół. Rysik jest precyzyjny, miękki i łatwo dorysować nim wszelkie ubytki oraz dorysować pojedyncze włoski. Używam nr 103 - pomimo, że jest to bodajże najciemniejszy kolor z palety, to idealnie pasuje do moich ciemnych blond włosów. Kolor jest neutralny, nie wpada ani w ciepłe, ani w zimne tony.
Szczoteczka z drugiej strony starannie rozczesuje i układa włoski w pożądaną stronę. Do minusów należy wydajność oraz trwałość - wystarczy lekko potrzeć łuk brwiowy, a produkt ściera się natychmiastowo.

Kolor 002.

Malowanie brwi tą konturówką to sama przyjemność.
Nie trzeba nic temperować, po prostu wysuwa się i już :)
Kolor 002 bardzo mi odpowiada. Jest naturalny, chłodny.. Zgrywa się z naturalnym kolorem moich brwi (wpasowałabym ten odcień w ciemny, "mysi" blond).
Dosyć dobrze się trzyma. Nie ściera mi się z końcówek brwi jak to inne konturówki/kredki miały w zwyczaju.
Polecam.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Rzeczywiście longstay ;)

Kosmetyk poleciła mi kosmetyczka, zajmująca się makijażem permanentnym i stylizacją brwi. Na tę pierwszą opcję na razie się nie zdecydowałam, pozostaje ratowanie się henną i konturówkami, zeby ujarzmić niesforne włoski.

Plusem jest trwałość kosmetyku: mam wrażenie, że pozostaje na brwiach tak długo, jak właścicielka brwi zechce. Wprawdzie ja, pod wieczór zawsze robię demakijaż i odświeżam cerę, w sieci krążą jednak opinie, że konturówka pozostaje na brwiach do kilku (!) dni. Nie wiem i nie chcę się przekonać :) podejrzewam jednak, że to prawda, ponieważ w ciągu dnia jest absolutnie "nie do zdarcia".

Kolejny plus to barwa / odcień. Jest chłodny, nie wpada w rudy, można delikatnie przyciemnić brwi albo zaszaleć i zrobić bardziej wyrazisty makijaż np. na wieczorne wyjście.

Jeśli jednak ktoś liczy na cudowny kosmetyk, który łatwo się aplikuje, musi uzbroić się w cierpliwość. Aplikowanie tej konturówki wymaga pewnych umiejętności i precyzji. Jeśli choć trochę "wyjedziemy" poza linię brwi, trzeba kosmetyk usunąć, a nie jest to łatwe ze względu na jego trwałość i błyskawiczne pozostawanie na skorze.

Jedna z lepszych

Kredka to mój ulubiony typ produktu do brwi.
Ze względu na przystępną cenę zdecydowałam się na Golden rose. Bardzo podoba mi się taka forma produktu: automatyczna kredka z czesadełkiem z drugiej strony. Kredka jest cienka, precyzyjna, kolor bardzo fajny (nie wpada w rudy). Nie jest przesadnie miękka, przez co jest bardziej wydajna. Na brwiach utrzymuje się cały dzień i dobrze współpracuje z bezbarwnym żelem (żel jej nie rozpuszcza).
Czego chcieć więcej!

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Posiada sporo wad

Potrzebowałam nowej konturówki, bo moja ulubiona od Wibo 'Feather brow' się skończyła. Myślałam, że z tą będzie podobnie.
Niestety, od początku coś mi w niej nie pasowało.
Po pierwsze, opakowanie nie wyglądało tak ładnie jak to z Wibo i oblepione było białą naklejką.
Po drugie, w niedługim czasie od używania wypadła górna plastikowa część, w której znajdowała się konturówka. Okazało się, że produktu w opakowaniu jest naprawdę mało, a wizualnie wydaje nam się inaczej.

Świetna kredka w niskiej cenie

Idealnie podkreśla brwi. Sprawia, że precyzyjnie podkreślone, ale nie przerysowane. Można nią zrobić delikatniejszy look jak i mocniejszy make up. Dosyć długo się utrzymuje na brwiach. Dodatkowo cena w porównaniu do jakości jest świetna.