Rimmel, Extreme Definition, Two-tone Eye Definer (dwukolorowa kredka do oczu)

Rimmel, Extreme Definition, Two-tone Eye Definer (dwukolorowa kredka do oczu)

Pojemność 1,38 g

Podwójna kredka do wykonania makijażu oczu, na obu zakończeniach ma różne kolory ołówków. W wersji Fashion Icon ( nr 002: czarno-srebrna) czarny kolor ma służyc podkreśleniu oka, srebrny - rozjaśnieniu.

Cena: ok. 15 zł / 1,38 g

jest ok

Przyzwoitka kredka za przyzwoitą cenę.
Należałoby osobno ocenić część białą i czarną. Biała jest super, zdecydowanie lepsza niż białe kredki w podobnej cenie. Za białą część wystawiam 5 gwiazdek. Po czarnej stronie jest nieco gorzej - kredka się rozmazuje, chociaż nie ma tragedii. Wystawiłabym jej 3,5.
Jest średnio miękka, dobrze się rozprowadza, czarna minimalnie twardsza niż biała, efekt białej jest bardzo dobry, czarnej raczej delikatny.
Ja kupiłam ją jako białą kredkę (akurat innej nie było w drogerii, a ja potrzebowałam "na już"), więc uważam, że jest super - biała część idealna, a czerń traktuję jako bonus :)

Używam tego produktu od: około pół roku

dobra kredka, ale nie do wszelkich zadań

lubię tą kredkę. miałam wersje black-white i teraz brązy.

ładna, fajna, przyjemna w aplikowaniu, ale niestety nie jest zbyt trwała.

Super gdy ktoś używa kredki jako delikatnego podkreślania oka, ale jako coś intensywnego - zdecydowanie odradzam - szkoda się męczyć i próbować.

Jak dla mnie spełnia swoje zadanie, ale dla kogoś innego może być niewystarczająca.

Nie doradzam jej na znaczenie dolnej linii rzęs - zmywa się i \'panda\' gotowa.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Świetna!

Uważam, ze kredka jest idealna do każdego rodzaju makijażu. Z dwóch stron idealna. Bardzo polecam nawet na cienie, ponieważ jej miękkość na to pozwala. Biały jak i czarny trzyma się bardzo długo na wodnych liniach i normalnie, na i pod powiekami.
Dlaczego więc jest 4,5?
Kiedy po imprezie spojrzysz w lustro zauważysz tzn. pandę. Lubi po długim czasie się rozmazywać, ale bardzo dobrze ja widać długimi godzinami.
Będę jej używać jeszcze bardzo długo i nie zmienię jej.

Ilość zużytych opakowań: Zużyłam już (tylko) dwa opakowania ;)

hm...

Mam wersję biało-czarną i wielki problem z jej oceną, bo każda \"część\" wypada inaczej.
Biała jest re-we-la-cyj-na! Do tej pory jedyna, która przyzwoicie długo trzyma się na wewnętrznej powiece
i jest prawdziwie biała.
Natomiast czarna... kreska na dolnej powiece kończy się piękną pandą. Na górnej też nie oszałamia, czerń nie jest intensywna.
Całość bardzo wydajna, przy prawie codziennym używaniu (białej części) nie mogłam jej skończyć dłuuugie miesiące. ;) Cena miła, opakowanie ok (mimo wrzucania do kosmetyczki, licznych podróży w torebkach nic się jej nie stało).

Prawdopodobnie kupię znów, o ile nie znajdę białego ideału solo.

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Definiuje spojrzenie

Używam tych kredek od co najmniej 3 lat. Przetestowałam prawie wszystkie wersje (fiolet-róż, fiolet-fiolet, zieleń-zieleń, brąz-złoto) i mimo ich wad nie potrafię się z nimi rozstać.

Plusy:
+ Śliczne kolory, zwłaszcza kredka fiolet-róż. Polecam przede wszystkim zielonookim;
+ Kredki są dwustronne, więc wystarczy zainwestować w jedną. Obie końcówki są dobrze dobrane i ładnie ze sobą współgrają;
+ Kredki są miękkie, łatwo rysuje się nimi grubą kreskę.

Minusy:
- Rozmazują się, zwłaszcza przy dolnej linii rzęs;
- Zielono-zielona kredka źle się prezentuje na powiece. Kolor wygląda bardzo buro;
- Na początku kredka jest twarda i ciężko nią cokolwiek narysować.

Ilość zużytych opakowań: zużyłam 1 fiolet-róż i 1-brąz-złoto, zieloną wyrzuciłam, obecnie używam 3 kolorów na raz

Niezła

Kredka jest dosyć miękka, jednak bardzo łatwo łamie się, a jasna końcówka jest twardsza od ciemnej. Nie widziałam jednak na rynku tak udanie dobranych kolorów, do tego nie uczula, nie męczy oka, nieźle się trzyma. Myślę, że jak zobaczę, że mają potrzebny mi odcień to kupię znowu taką kredkę ale nie jest to jakiś niesamowity produkt.

Ilość zużytych opakowań: 3 różne kolory

taki o

Kredka jest przydatna sama w sobie bo posiada różne końcówki - nie musimy kupować dwóch innych kolorów kredek.Ogółem nie jest to zła kredka,bo nawet się 3mie,i ta czarna i ta srebrna końcówka.Dla mnie wadą jest to ,że nie jest( ta czarna końcówka ) taką mega czernią - choć czasami jest to przydatne (np. do szkoły czy pracy ),ja jednak bardziej preferuje mocne czernie.Ja wypróbowałam ze względu na srebrną końcówkę,bo poszukiwałam takowego koloru kredki.Podsumowując nie jest zły produkt ale są lepsze za mniejsze pieniądze.

Używam tego produktu od: dawna

Kiepska

Posiadam wersję czarno-szarą. Używałam jej przez długi czas raczej z braku funduszy na coś lepszego niż dlatego, że ją lubiłam. Nie jest to najgorsza kredka jaką miałam, z całą pewnością jednak nie najlepsza. O ile czarny koniec był w miarę ok, przynajmniej miękki i miły w użyciu, srebrna kredka to po prostu jakaś pomyłka - twarda jak kamień i zupełnie niewidoczna. Żeby było cokolwiek widać na oku, musiałam ją bardzo mocno przyciskać, oko bolało a efekt i tak marny.
Czarna kredka wytrzymywała na oku parę godzin (powiedzmy ok 5), to fakt, jednak po dłuższym czasie znikała mi z powieki. Jeśli szłam na imprezę w ogóle nie było sensu się nią malować, spływała po pół godziny.

fajna na chwilę ;)

Dostałam tą kredkę jako gratis do tuszu.

PLUSY:
całkiem łatwo się nią maluje,
jest miękka,
starcza na długo

MINUSY:
trwałość pozostawia wiele do życzenia... Po 2 godzinach praktycznie "znika"

bardzo fajna

Kredka od razu przypadła mi do gustu. Jest dość miękka i łatwo się nią maluje. Oczy można pomalować i mocno i lekko. Wydaje mi się bardzo wydajna, bo używam jej rok, kolor czarny już mi się skończył, a drugiego koloru zostało mi jeszcze trochę, bo używałam go mniej. Cena niska.
Wadą było to, że połamały mi się obie te "zakrętki" (nie wiem jak to nazwać :P), ale być może to od ciągłego noszenia w torebce.

dotychczas najlepsza

z kredek jakie dane mi było wypróbować.
+ dwa uzupełniające się kolory w jednej kredce, wygodne rozwiązanie
+ miękka, łatwo się rysuje, dość trwała
+ rozsądna cena, dostępność w drogeriach

minusy niewielkie: czasem trudno ją odpowiednio zatemperować, podczas noszenia w kosmetyczce mogą zatrzeć się napisy
Używam tego produktu od: pierwszą miałam już 4 lata temu, do regularnego używania powróciłam jakieś połtóra roku temu

Bardzo ją lubię

Dawno temu kupiłam wersję czarno-srebrną. Uwielbiam tą kredkę. Czarna jest idealna do kresek i do rozcierania np przy przydymionym makijażu, srebrna do delikatnego makijażu i rozjaśnienia oczu. Często robiłam cienką kreskę czarną i "rozcierałam" ją srebrną stroną. Jak dla mnie super efekt.
Niestety nie mogę znaleźć tej wersji od jakiegoś czasu, a moja stara ma po 2 cm koloru.

Używam tego produktu od: 4 lat?