Maybelline New York, Dream Matte Mousse Foundation (Piankowy podkład matujący)

Maybelline New York, Dream Matte Mousse Foundation (Piankowy podkład matujący)

Średnia ocena: 3.64/5

Najnowszy produkt firmy Maybelline - lekki podkład w formie pianki. Zapewnia doskonałe krycie, niezawodny mat, niezwykły komfort noszenia i utrzymuje się wiele godzin. Dzieki polimerom silikonowym wygładza cerę i nie czuć go na twarzy! Opakowany w ładny słoiczek.
W USA dostępny w 12 odcieniach, w Europie niestety tylko w sześciu.

w musie / piance
kryjące, ujednolicające, matujące
Krycie
lekkie
w słoiczku

Ciekawa konstystencja

Lekki podkład w formie pianki, musu. Bardzo ciekawa konsytencja. Zapewnia średnie krycie. Podkład daje komfort noszenia i utrzymuje się kilka godzin.Produkt wydajny, w małym, wygodnym opakowaniu.

Maybelleine Matte Moisse

Jeden z moich ulubionych podkładów do twarzy , najbardziej uwielbiam ta konsystencje kremowa która idealnie się rozprowadza po twarzy . Ma bardzo długa trwałość bardzo dobrze kryje niedoskonałości na twarzy . Zawsze udaje mi się go kupić w drogerii w Rossmanie w promocji . Polecam .

Na prawdę jeszcze go produkują?

Używałam tego pudru w gimnazjum i liceum czyli jakieś 15 lat temu. Z biegiem lat zrozumiałam, że używanie tego dziadostwa to była najgorsza rzecz jaką zrobiłam swojej skórze. To przez niego nabawiłam się pryszczy i zaskórników z którymi walczyłam bardzo długo potem. Sam puder tragedia: kosztował wtedy 54 zł ! ( biorąc pod uwagę inflację to tak jakby teraz kosztował 150zł), ciężko się nakładał, zmieniał kolor na ciemniejszy po kilku godzinach i oczywiście wysuszał skórę i zapychał pory. Dziwnie, że nadal go sprzedają. Jeśli jakieś nastolatki mnie czytają to proszę nie kupujcie tego gów..na, nie róbcie sobie tego.

Podkład w piance

Kupiłam głównie z ciekawości. Podkład znajduję się w słoiczku. Nie posiada aplikatora/pędzelka. Ciekawa konsystencja, ale nakładanie nie jest komfortowe. Ciężko uzyskać wyrównany koloryt. Nie kryję. Po niedługim czasie "ucieka" z twarzy. Zaznacza każdą suchą skórkę. Raczej nie skończę nawet tego jednego słoiczka.

Coś innego

Byłam bardzo ciekawa tego podkładu, fajnie się nakłada i rozprowadza, nie trzeba używać dodatkowo pudru, ponieważ nadaje fajny, subtelny mat, posiada ciekawe opakowanie, podklad zamknięty jest w małym słoiczku, niestety jest bardzo niewydajny, szybko sie zużywa, dodatkowo jest nietrwaly, podczas wysiłku fizycznego po prostu splywał mi po twarzy

Nie dla mnie

Podkład kupiłam z ciekawości gdyż lubię próbować nowości jednak bardzo się na tym produkcie zawiodłam. Nie wiem czy to moja nieumiejętność obsługi taką formą podkładu ale pół słoika zmarnowałam na raz żeby się umalować bo plamy jakieś widać było. No nie mogłam dać rady, nawet krem nie pomagał. Skończyło się na tym że go wywaliłam. Totalna masakra. Totalnie nie tego się spodziewałam jak za taką cenę.

Podkład

Podkład który najdłużej stosowałam. Zaczełam go kupować jeszcze w liceum, więc będzie prawie 10lat. Dla mnie był rewelacyjny zewzględu na matowienie. Trzeba go dobrze rozprowadzić żeby nie było efektu maski

Do delikatnego makijażu

Podkład ma wspaniałą konsystencję i dobrze się rozprowadza, nie zostawia efektu maski. Nadaje się do codziennego, delikatnego makijażu, nie wygląda sztucznie. Nie spływa z twarzy, ma małe, szklane opakowanie i przy codziennych stosowaniu nie jest zbyt wydajny. Pomimo tego, że dość szybko się zużywa - warto w niego zainwestować. Ciężko go dostać w stacjonarnych drogeriach, zazwyczaj kupuję go przez Internet.

lubię

gęsty, ładnie pachnący, mój kolor troszkę za ciemny. Idealnie nadaje się na zamaskowanie worów pod oczami. Podkład dobrze kryje i dobrze matowi jednak polecam do stosowania miejscowego, ponieważ opakowanie jest tak małe, że jako główny podkład to może starczyłby na tydzień. Malutkie, szklane pudełko łatwo uszkodzić, ale przynajmniej to nie kolejne tony plastiku na naszej planecie. Produkt ma dobrą konsystencję, można szaleć i używać go jako broznera w kremie, ale trzeba uważać, bo tu już wyższa szkoła jazdy.

Piankowy podkład

Bardzo zaciekawiła mnie formuła podkładu w postaci pianki. Jest bardzo delikatna. Dla mnie używanie tego podkładu się sprawdziło. Może nie do końca trafiłam w odcień dostosowany do mojej cery, ale mimo to jest wspaniały. Dobrze krył. Jest umieszczony w małym słoiczku. Przy codziennym używaniu jest troszkę mało wydajny.

Wykorzystała: kilka próbek

hym

W moim przypadku to była porażka, jeden z pierwszych podkładów jaki używałam. nie krył, konsystencja lekka, miły w dotyku. Ogólnie nie trzymał się mojej twarzy i odwarstwiał od cery (nie stapiał się z nią)

Dobry do przetestowania, moze bedzie tym jedynym..

Produkt polecila mi kolezanka, bo na jej cerze na prawde bardzo ladnie sie prezentowal. Jednak kiedy przyszlo do zakupu i pierwszego uzycia efekt musu nie byl taki sam jak u kolezanki. Uzywajac wielu kosmetykow w tamtym okreie, ktore przesuszaly moja cere, ktora w polaczeniu z musem wygladala jakby sniezek posypal mi sie na twarz uwidaczniajac wszystkie skorki i niedoskonalosci na mojej twarzy. Procz tego mus jest na prawde bardzo matowy, jednak uzywajac go potem przy dosc dobrym stanie cery sprawdzal sie ok, mam jednak wrazenie ze nie jest dlugotrwaly i uzyty bez kremu BB/CC lub fluidu nie nadaje sie do uzycia. Bardzo podobal mi sie tez jego zapach i sloiczek.