Pierre Rene, Moody (Owocowy błyszczyk do ust)

Pierre Rene, Moody (Owocowy błyszczyk do ust)

Owocowy błyszczyk z nowej lini Moody występuje w 12 kolorach i 4 wariantach smakowych: pomarańczowym, truskawkowym,malinowym i bananowym.

Cena: 7 - 9 zł

delikatny

kupiłam za 4,50 w drogeri natura. Mam kolor 07 delicacy jest to bezbarwny błyszczyk który nawilża i zmiękcza, usta sa bardzo delikatne, zapach przyjemny i nie klei się ,bez smaku, ma lekką konsystencje. Chciałam błyszczyk który daje lustrzany efekt tafli wody ale on taki nie jest.

Używam tego produktu od:od dziś

nawet ;)

nie jest to błyszczyk od którego można wymagać nie wiadomo jakiej trwałości ;) lekki błyszczyk, trochę gesty. mam sweetie i jak dla mnie odcień jest super ;) rozjaśnia lekko usta. ale niestety czasem sie zbiera w kącikach :( ale da sie przezyć ;)

polecam za takie pieniądze (płaciłam 9.50) tą trwałość można wybaczyć ;)

małe a cieszy

jeden z moich ulubionych błyszczyków :) nie wysusza a to dla mnie bardzo ważne, dobrze sie rozprowadza,nie zbiera sie, krótko w sumie sie utrzymuje ale nie przeszkadza mi to a zreszta ja go chyba troche zjadam bo całkiem nieźle smakuje ;)
Mam 11 która wyraźnego koloru nie nadaje ale ładnie sie błyszczy.
Mam w planach przetestować jeszcze co najmniej 3 inne kolorki i smaczki :)

cud miód

Bardzo dobre, i bardzo tanie błyszczyki.

Delikatne, lekko cieliste kolory, apetyczny (ale nie męczący) zapach, smaku brak albo lekko karmelowy. Pielęgnują usta i ładnie się błyszczą. Dość trwałe i wydajne.
Jedyny minus to ten z gatunku "estetycznych" - napisy na opakowaniach szybko się wycierają.

Polecam.

Ilość zużytych opakowań: dwa, będą następne

Dziwny

Zapach specyficzny - tiramisu i truskawkowo-smietankowy cukierek. Oryginalne kolory, chociaz mi pasuja. Nietrwaly choc wydajny i w przystepnej cenie. Ocene troche zawyzam, bo go polubilam ;)

Ilość zużytych opakowań:2 (Creamy i Sweetie)

Świetne kolory, świetny smak, szczególnie odcień creamy.. chyba dla mnie stworzony .. tyle że nie moge nabyć juz go nigdzie, albo nie mają tego koloru.. :( inne też nie złe nie powiem, polecam bananowy, zresztą wszystkie są pysznie :) heh bedę szukac dalej mojego idealnego koloru, muszę go znaleść :) Ten co miałam zużyłam w ciągu tygodnia.. co prawda używałam go non stop, lecz w sumie mógłby być bardziej wydajny, ale cena to rekompensuje... a i w przypadku jeżeli trzymamy go dłużej niż 2 miesiące zapach sie ulatnia.. a raczej zmienia.. na cos w rodzaju taniego wina...

Używam tego produktu od:4 miesiący

o niebo lepszy!

Bardzo fajny błyszczyk o ładnym zapachu, dobrze się rozprowadzał, dosyć trwały, nie wysuszał ust, cena też niziutka. Minus za kolor, a to dlatego, że dostałam go i kolor nie był trafiony, nie przepadam za ostrymi różami. Więc powędrował dalej. Ale po za tym wszystko ok.

Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:kilka razy z jednego

fajny:)

Dobry blyszczyk za przystepna cene. Ladnie wyglada i slicznie mieni sie na ustach, w dodatku niezle smakuje:)
Mialam wersje: delikatny perlowy roz.
Na ustach wygladal naturalnie, nie kleil sie. Moglby byc troche bardziej trwaly.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

na 3 z małym plusem

Mam bananowy, który bananowy jest tylko z nazwy i z kolorku, bo zapach nic a nic banana nieprzypomina niestety, ale przynajmniej nie jest odpychający jak u pomadki w płynie z tej firmy;)Błyszczyk ten ma 1 dużą wadę , która go dyskwalifikuje w moich oczach...trochę wysusza usta.Po za tym zawiera wkurzające drobinki, które dają wrażenie piasku na ustach..można przynajmniej zrobić sobie tym błystkiem porządny peeling ust..hehe.Na plus jest fajny efekt jaki daje, czyli taka błyszcząca tafla na ustach..niestety efekt ten nie jest zbyt trwały, u mnie to jakies 20 min:(Używam tego produktu od:jakies 3 miesiące...ale używam z doskoku czyli rzadko:)
Ilość zużytych opakowań:ciagle 1

jeden z ulubionych

Blyszczyk Moody jest jednym z moich ulubionych.Posiadam nr 11,ladny brudny roz,naturalny.Jest lekko perlowy,z drobinami ktorych na szczescie na ustach nie widac.Ładnie nablyszcza,ma sliczny zapach,bardziej niz z bananem kojarzy mi się z budyniem lub ciastkiem.Trwałość raczej przecietna ale przystepna cena,wydajnosc i duzy wybor kolorow zachecaja do zakupu.

Ps.ciemniejsze kolory dosc mocno barwia usta,jakis czas temu kupilam nr.4,malinowy i myslalam ze okaze sie bardziej transparentny.

Używam tego produktu od: okolo roku
Ilość zużytych opakowań:

Super!

Mam kolor nr 12 - piękny. Moje koleżanki jak tylko mnie w nim zobaczyły na drugii dzień poleciały do drogerii żeby kupić sobie taki sam :D Serio - zrobił furorę :D
Błyszczyk ma śliczny zapach, fajną konsystencję, jest dosyć trwały, drobinki nienachalne, dokładnie takie jak lubię i nie rozłażą się po twarzy... Bardzo lubię ten błyszczyk i planuję zakup jeszcze innego kolorku :) Tani, wydajny, kolor dobrze kryje usta. Naprawdę polecam!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Dobry:-)

Zaczne od tego,że kupilam troche zbyt intensywny kolor rozowy-10 lolipop.Nie zgadzam sie z opinia,ze blyszczka nie widac.Widac i to bardzo.Ale o to mi chodzilo.Swietnie nablyszcza i nawilza usta niczym najlepszy balsam.Smak bardzo dobry-taki niechemiczny;)Polecam bo za te pieniadze(zaplacilam 5 zł) naprawde warto wyprobowac.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: tygodnia/w trakcie 2

Edit 2.06.2006
Zauważyłam,że po dłuższym stosowaniu błyszczyk zaczyna usta wysuszać :(Rozumiem,że za taką cenę nie mogę się wiele spodziewać,ale tego się nie spodziewałam...Smak też już nie taki owocowy.Pozory mylą.Odejmuję jedną * Znalazłam lepszy.

Edit 21.08.2006
Kupiłam drugie opakowanie błyszczyku.Teraz inny kolor i na pewno świeży.Ust nie wysusza,ładnie nawilża,długo się trzyma.mam teraz kolor 11 sunkissed-brudny róź.Polecam!