Pierre Rene, Moody (Owocowy błyszczyk do ust)

Pierre Rene, Moody (Owocowy błyszczyk do ust)

Owocowy błyszczyk z nowej lini Moody występuje w 12 kolorach i 4 wariantach smakowych: pomarańczowym, truskawkowym,malinowym i bananowym.

Cena: 7 - 9 zł

***

Gdzie ten zapach owocowy? Ja go nie czuję.
Błyszczyk jest taki sobie, mam kolor jasnoróżowy, na ustach nie ma kolorku tylko efekt mokrych ust i to mi się podoba. Podoba mi się też, że nie skleja ust i nie przyklejają się do niego włosy. Nie ma na szczęście brokatu, nie wysusza ust. Ale jest tak nietrwały... po kilku minutach go nie ma, niestety.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: .1..
Recenzja: ...

smakowity ;)

Zakupiłam mój błyszczyk o smaku i kolorze truskawki drogą internetową. Do moich rąk trafił produkt bardzo udany- trwały, delikatny,pielęgnujący usta :) Niektórych mogą odstraszyć zielone brokatowe drobinki zatopione w mocno czerwonym "płynie", ale bez obawy- brokat jest niewidoczny na ustach- daje za to efekt seksownie zwilżonych warg o kuszącym nasyconym, lecz naturalnym kolorze. Do tego wszystkiego będą uwodzić zapachem świeżutkich truskawek, kolejnym plusem jest fakt, że błyszczyk nie jest klejący, bez obaw możemy pozostawić nasze pukle rozpuszczone.
Podsumowując: z pewnością zakupię kolejne owocowe błyszczyki- szczególnie obiecująco zapowiada się bananowy oraz zwykłe, koloryzujące :)

polecam

Fajniutki błyszczyk za grosze ;) Mam odcień delikatnego jasnego różu. Kosmetyk nie barwi ust (przynajmniej mój;) tylko nadaje im śliczny połysk.
Błyszczyk nie lepi się. Nie jest gęsty. Mam wrażenie, że delikatnie nawilża usteczka.
Bardzo ładnie wygląda nałożony na pomadkę, jak i solo.
Bardzo szybko znika z warg...ale to typowa wada większości tego typu kosmetyków.

Używam tego kosmetyku od 1,5 miesiąca
ilość zużytych opakowań: wciąż 1

Pomarńcze??

Chciałam sobie zrobić prezent pod chionkę, no to poszłam doc drogierii :D!!!!!!!!!! Zaopatrzona w niewielką kaskę miałam sobie kupić ten błyszczyk, na który od dwna miałam chrapkę ;) w wersji bananowej ;p !!!!!!!! Jednak, jak to zwykle bywa (złośliwość przedmmiotów martwych :( ) takowej wersji nie było. Postanowiłam więc nabyć pomarańczową. Wyglązdała ładnie: taki jakby ciemny pomarańcz wpadający w brązik z zielonym brokatem. Zapach: ładny, choć wątpliwie stwierdzam, że to pomarańcze :/ ...
Jak sie sprawuje na usteczkach??
Całkiem nieźle. Wygląda jak tafla wody, lekko koloryzuje na taki pomarańczyk jakby :) (podkreśla naturalną barwę ust) z zielonymi drobinkami. Utrzymuje się na ustach dosć długo, jednak jest klejący, ale to już natura błyszczyków :(!!!!!!!! Przyjemnie nawilża. Niska cena. Jednak te drobiny brokatu sa zbyt duże :(!!!!!!!!!!

Kupię go ponownie z dwóch powodów:
-niska cena
-ładniutkie kolory(np.: Delicasely, mój wymarzony Banana :) :D. Ach.......:D;) :)!!!!!!!!!!!!!)

a mi pasuje

Wszystko zależy od tego co kto potrzebuje :) Ja posiadam kolor nr 11 to taki brudny róż- naturalny odcień.
Błyszczyk ten jak to błyszczyk(z tych niskocenowych) nie utrzymuje się może dużo, ale zupełnie nie wysusza ust(wręcz przeciwnie może je nawet nawilża) napewno nie robi im krzywdy :DDD Smak mi nie przeszkadza jakoś go nei czuję a zapach ma bardzo ładny.
Co do kolorku to jest półtransparentny-tzn. nie zamaluje całkiem naturalnej barwy warg (od tego są szminki) ale napewno go widać i to całkiem wyraźnie.
Co do drobinek...To faktycznie w opakowaniu widać jakby poświatę drobinkową ale na ustach jest "gładki" bez żadnych drobinek czy brokat - I właśnie za to lubie ten błyszczyk, gdyż obecnie cieżko dostać błyszczyk bez żadnych drobinek.
Podsumowując bardzo mi się kojarzy z MaxFactorem SilkGloss bo jest właśnie jakby taki "mleczny" :)
Nie daje 5 bo gwiazdkę odejmuję za trwałośc ale zapłaciłam za niego 7,20 wiec mu się należy :)

ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

A mi nawet odpowiada

Ja również jestem maniaczką błyszczyków.
Ten kupiłam z tej oto miłości -> mam numerek 9 jaśniutki róż ale tylko w opakowaniu :/ na ustach nie ma koloru,za to u mnie było widać drobinki.
Błyszczyk nalezy raczej do gęstych,ładnie podkreśla usta i uwypukla.
Zapach na początku kojarzył mi się z miodem i podobał,jednak ostatnio jakoś przestał mi odpowiadać.
Jak na taki taniutki błyszczyk-ładnie się prezentuje i dość długo utrzymuje,wnika w naskórek ust.

Jeszcze go kupię. Nie jest ideałem,ale jest przyjemny :)

Przeciętny.

Kupiłam, bo mam obsesję na punkcie błyszczków. Myślałam, że może coś tańszego okaże się czymś dobrym, ale nie.
NO i okazał się być bardzo średni.
Miałam kolor brązowy, który na ustach był przeźroczysty, zero koloru! Miał jakieś drobinki, ale tylko w opakowniu, bo na ustach zupełnie ich nie było.
Smak niby przyzwoity, ale po notorycznym porawianiu ust, w końcu miałam duży niesmak!
Zapach ok. Na ustach wyglądał jak tafla wody,
ale tylko przez 15 min. na ustach.
Taka tandeta za 7 zł.

Więcej nie kupię, a ten swój oddałam koleżance...Chyba go używa...nie wiem :)

Użyłam ... kilkanaście aplikacji i poszedł w inne ręce.