Perfecta, I Love Bronze, Olejkowy balsam brązujący - ciemna karnacja

Perfecta, I Love Bronze, Olejkowy balsam brązujący - ciemna karnacja

Dax Cosmetics
Średnia ocena: 0.00/5

Olejkowe balsamy brązujące Perfecta stopniowo i delikatnie nadają skórze odcień naturalnej i słonecznej opalenizny. Nawilżają i regenerują skórę dbając o doskonały wygląd ciała. Pomagają ujędrnić, modelować i wyszczuplić sylwetkę. Tropikalny, aromatyczny zapach brazylijskiej passiflory doskonale relaksuje zmysły i pozostawia przyjemny, orzeźwiający zapach na skórze.

normalna, odwodniona, sucha
balsamy, olejki do ciała i do masażu
ujędrniające, brązujące, nawilżające
zapachowa
lekkie

Słońce w butelce :)

Wypróbowałam już trochę balsamów i mogę śmiało powiedzieć, że efekt idzie w parze z ceną jednak ten balsam jest moim odkryciem. Daje naprawdę ładny, subtelny efekt opalonej skóry. Ciężko zrobić nim plamę, czy smugę chociaż zdarzyło mi się, gdy nie rozsmarowalam kropelki (na szczęście na stopie :D). Jego piękny słodko orientalny zapach kojarzy się z latem i zagranicznymi wakacjami. Myślę, że to dobra i zdrowa opcja. Pokusiłam się nałożyć go na twarz bardzo cienką warstwą i efekt też był ładny jednak trochę wysusza i można łatwo przesadzić wtedy wychodzi zbyt pomarańczowo.

Skóra muśnięta słońcem

Jestem po zużyciu jednego opakowania w odcieniu ciemnej karnacji. Marka posiada 2 odcienie do jasnej i do ciemnej karnacji.
Ja z racji, że chciałam uzyskać mocniejszy efekt, zdecydowałam się na ciemniejsza wersję. I nie żałuję swojego wyboru.
Po 2-3 godzinach od nałożenia widać pierwsze efekty. Dla wzmocnienia opalenizny można dokładać kolejne warstwy. Efekt opalenizny utrzymuje mi się do tygodnia czasu.
Aby efekt był bardziej spektakularny polecam stosowanie peelingów i mocnego nawilżenia przed zastosowaniem balsamu brązującego.
Balsam nie brudzi ubrań, więc spokojnie można stosować go i nosić białe ubrania.
Zapach jest piękny, owocowy (?). Nie czuć typowego zapachu samoopolacza.
Szara graficzna opakowania na plus, opakowanie nie jest problematyczne w użytkowaniu balsamu.

tragedia!!!

Jeszcze tak złego balsamu nie miałam.
Wady:
- bardzo skąpe działanie brązujące
- nie nawilża skóry! skóra jest bardzo sucha i swędząca, mimo, że producent mówi o nawilżeniu. dramat jaka skóra jest po nim sucha

Nigdy więcej go nie kupię, porażka totalna.

Dobry dla bladziochów

Jestem ogromną fanką balsamów brązujących.
Uważam, że Perfecta olejkowy balsam brązujący (nawet ten do ciemnej karnacji) odpowiedni będzie dla bladziochów. Ogólnie jest bardzo fajny, dobrze się rozprowadza, nie robi plam (przed aplikacja obowiązkowo peeling) I wygląda dość naturalnie, jednak aby uzyskać pożądany efekt muszę zaaplikować go dwa razy. Na skórze utrzymuje się długo i równomiernie schodzi. Jest też ogólnodostępny (kupiłam w Naturze) i w atrakcyjnej cenie.
Podsumowując- dobre, tanie mazidło dla bladych osób:)

polecam

Ja uzywalam do jasnej karnacji i polecam bardzo dla osob o bardzo kasnej skorze, piekny kolor delikatnej opalenizny ktory mozna stopniowac! Piekny zloty kolor, nie pomaranczowy ani czerwony jak po niektorych samoopalaczach.. Zapach piekny niestety po paru godzinah wychodzi troche ten zapach samoopalacza:(

Zalety
skuteczność
wydajność
zapach

chyba już nie wrócę

Przetestowałam obie wersje i z pewnością ta ciemniejsza ładniej wygląda na skórze. Daje ładny efekt, świeżej opalenizny - co najważniejsze brązowej a nie pomarańczy!
Za kilkanaście złotych dostajemy balsam o konsystencji mleczka (może trochę bardziej gęstszy). Zapach jest średni i raczej średnio pachnie podczas zostawania na skórze. Osobiście nienawidzę zapachu samoopalaczy, więc jestem ciężkim zawodnikiem.
Efekt zadawalał mnie, był delikatny, brązowy, naturalny. Trzymał się ładnie dosyc długo, bez smug i plam (co zdarza się bardzo często). Raczej nie brudził, chociaż starałam się omijać białe rzeczy.
Butelka jest lekko nie wygodna, w trakcie smarowania może wypaść nam z rąk.
Ot, taki poprawny balsam brązujący.
Dlaczego nie wrócę? Hmm.. chyba chciałabym coś mniej inwazyjnego, wolę bladszą skórę ;)

jeden z ulubionych

Lubię ten olejek brązujący jak i ten do jasnej karnacji. Ten przypadł mi bardziej do gustu bo szybciej opala.
Nie robi plam, nie podrażnia, jest wydajny lecz przykry zapach spalenizny również tutaj jest wyczuwalny.

Świetny!

Jak w tytule - świetny! Doskonale nawilża i daje efekt naturalnej opalenizny. Co ważne nie pozostawia smug, naprawdę trzeba się postarać, żeby zrobić plamy. Opalenizna jest dosyć trwała. Jest bardzo wydajny, poręczne opakowanie pozwala łatwo dozować produkt. Ma bardzo przyjemny, delikatny zapach, który pozostaje na skórze. Za tę cenę naprawdę godny uwagi

średni..

Kupiłam go przez internet w jednej z drogerii. Po otworzeniu niektórych może odrzucić intensywny zapach. Nadaje efekt opalenizny ale to jak większość balsamów . Moja skóra szybko stała się wysuszona. Jestem alergiczką więc ten produkt nie jest dla mnie. Poza tym ładne opakowanie.

Przyjemny produkt :)

Kupiłam po wielu poleceniach i stwierdzam, że jest ich zdecydowanie godzien :). Po używaniu moja skóra była bardzo nawilżona, zapach ma dość przyjemny. Nie robiły się żadne smugi. Efekt po używaniu przez kilka dni bardzo naturalny i ładny, jednak przy mojej ciemnej karnacji wolałabym żeby był on ciut mocniejszy. Mimo wszystko dzięki temu, że jest tak delikatny mamy pewność, że nie zrobimy sobie nim krzywdy.

Perfecta I love Bronze

Do zakupu skłoniło mnie brak czasu do leżenia na słońcu. Będąc w drogerii zobaczyłam, że kosmetyk jest obecnie na promocji więc stwierdziłam "czemu by nie spróbować?" Nie zawiodłam się Olejkowy balsam brązujący marki Perfecta sprawił, że moja skóra cieszyła się pięknym muśnięciem brązu, super nawilżeniem. Przy aplikacji zapach nie był wydajny, nie było go czuć, jak to przy większości samoopalaczy. Mało tego, zapach bardzo mi przypadł do gustu. Jednym słowy jestem na tak! gdybym miała kupić go po raz kolejny, nie zawachałabym się

Piękny efekt opalenizny

Kupiłam balsam w promocji chociaż bardziej skusił mnie zapach. Pachnie pięknie, szybko się wchłania. Nie zostawia smug ani pomarańczowej skóry. Efekt widoczny już po pierwszym użyciu. Przy regularnym stosowaniu, skóra jest coraz bardziej złoto-brązowa. Nie zostawia śladów na dłoniach.