Perfecta, I Love Bronze, Olejkowy balsam brązujący - ciemna karnacja

Perfecta, I Love Bronze, Olejkowy balsam brązujący - ciemna karnacja

Dax Cosmetics
Średnia ocena: 0.00/5

Olejkowe balsamy brązujące Perfecta stopniowo i delikatnie nadają skórze odcień naturalnej i słonecznej opalenizny. Nawilżają i regenerują skórę dbając o doskonały wygląd ciała. Pomagają ujędrnić, modelować i wyszczuplić sylwetkę. Tropikalny, aromatyczny zapach brazylijskiej passiflory doskonale relaksuje zmysły i pozostawia przyjemny, orzeźwiający zapach na skórze.

odwodniona, sucha, normalna
balsamy, olejki do ciała i do masażu
ujędrniające, brązujące, nawilżające
zapachowa
lekkie

przyjemny bronzer

Ostatnio zmieniłam swoj poprzedni bronzer na ten marki Perfecta i muszę przyznać, że zapach ma bardzo przyjemny, lekki i taki letni.
Sam balsam nawilza bardzo dobrze skóre więc faktycznie jest poczucie dobrze nakremowanej i satynowej skóry, ja używam głównie w celu przyciemnienia nóg i efekt koloryzacji pojawia się gdzię spo 3 dniach intensywnego używania i to taki delikatny stonowany brąz jak dla mnie idealna kombinacja a nie jak w przypadku samoopalaczy, że kolor pojawia się nagle znikąd i od razu ciemny bardzo. Po użyciu olejkowego balsamu Perfecta efekt jest naprawde naturalny a dzięki swojej oleistej i dość leistej formy nie trzeba zużywać dużo produktu więc wydajnośc opakowania również jest wystarczająca. Cena bardzo atrakcyjna nawet bez promocji, gorąco polecam.

Dobry dla początkujących

Nigdy nie używałam samoopalacza, więc najpierw postanowiłam spróbować tego. Na nogi nałożyłam w sumie ok 3-4 warstw. Kolor wyszedł śliczny, niestety wokół kostek zdobiła mi się niezła pomarańcza, a na stopach plamy. Pewnie kwestia złej techniki, bo reszta wygląda całkiem dobrze. Niestety nie schodzi równomiernie, mam białe paski naturalnej skóry i miejsca opalone.

Słońce o każdej porze roku

Używam go już kilka dobrych lat, nigdy mnie nie zawiódł!

Balsam delikatnie opalenizuje skórę zostawiając ją nawilżoną. Po pierwszej aplikacji efekt jest subtelny, wraz z powtarzaniem aplikacji efekt się pogłębia przez co możemy uzyskać porządny odcień. Nie zostawia plam, smug, nie farbuje ubrań!

Balsam pachnie przyjemnie, dla mnie egzotycznie - na myśl przywołuje gorące wakacyjne wieczory, lubię go chociaż niektórym może nie przypaść do gustu. Warto tutaj wspomnieć o tym że zapach jest wyczowalny przez cały dzień.

Konsystencja jest balsam owo oleista, przyjemnie się rozprowadza na skórze, wchlania się dość szybko i nie lepi się w ciągu dnia.

Zmywa się bez problemu po około 2 kąpielach.

Balsam jest wydajny, zazwyczaj kupuje opakowanie przed sezonem i w zupełności wystarcza mi od połowy wiosny do końca jesieni.

Efekt który możemy nim uzyskać jest naprawdę dobry w porównaniu do jego niskiej ceny.

Ekspresowe działanie

Balsam w wersji do ciemnej karnacji sprawdza się świetnie na bardzo jasnej skórze. Po trzech aplikacjach mam muśnięte słońcem nogi. Działanie jest super. Rozprowadzanie to przyjemność, bo produkt ma konsystencję mleczka, dzięki czemu łatwo go rozsmarować. Przy kostkach i kolanach nie jestem w stanie rozprowadzić równomiernie żadnego kosmetyku samoopalającego, dlatego pogodziłam się z mocniej wybarwionymi okolicami. Nie są to jakieś ogromne plamy, po prostu delikatnie ciemniejsze miejsca. Balsam ładnie pachnie, dzięki czemu maskuje nieprzyjemny zapach "pieczonego kurczaka" ;) Praktycznie w ogóle nie czuję tego smrodku, co potrafi być bardzo uciążliwe w innych produktach. Bardzo polecam tę propozycję od Perfecty ze względu na świetne działanie, przyjemność aplikacji i niską cenę.

Naturalny efekt

Kupiłam balsam w odcieniu do ciemnej karnacji.

Ten balsam daje naturalny, delikatny efekt.
Wiadomo im więcej i częściej będziemy nakładać tym efekt będzie mocniejszy jednak ja preferuję delikatna, naturalna, nie rzucająca się w oczy opalenizne.

Bardzo podoba mi się to że ten balsam nie zostawia takiego "smrodku" tak jak inne produkty tego typu.

Jego konsystencja jest rzadka ale łatwa do rozprowadzenia na ciele. Ja lubię nakładać tego typu produkty specjalna rękawica.

Ogólnie to bardzo dobry balsam brązujący, skóra po nim wygląda jak muśnięta słońcem, kolor wygląda naturalnie, nie pomarańczowo.

Nie jest jakiś zły

Balsam sam w sobie jest okej, ale po czasie czuć niestety zapach typowego samoopalacza, i na kostkach robi lekkie plamy.
Faktycznie fajnie skore brązowi.

Naprawdę działa

Balsam zakupiłam z polecenia sąsiadki. Choć mam jasną karnację sąsiadka doradziła mi zakup balsamu do ciemnej karnacji. Na jej jasnej skórze balsam do jasnej karnacji wiele nie zmienił. Z tym balsamem efekt jest widoczny już po pierwszej aplikacji. Opalenizna ma bardzo naturalny odcień i ciemnieje z każdą kolejną aplikacją. Produkt nie tylko pomaga nabrać pięknego kolorku, ale dzięki swojej olejowej formule nawilża i pielęgnuje skórę. Łatwo się aplikacje, jeszcze nigdy nie pozostawił u mnie smug, jest bardzo wydajny. Zapach na początku jest przyjemny, później jak niemalże każdy samoopalacz trochę przypomina zapach samoopalacza. Zapach nie jest aż tak wyczuwalny i dokuczliwy jak w przypadku innych samoopalaczy. Z doświadczenia wiem, że dużo droższe samoopalacze potrafią pachnieć gorzej. Ja za ten balsam wydałam dokładnie 15,99zł i żałuję tylko tego że dopiero teraz go odkryłam. Polecam

Świetny

Mimo że mam jasna karnację, kupuję ten balsam w wersji do ciemnej i szkody mi nie robi :D ma kremowo olejkową lekką przyjemną formułę. Dzięki temu szybko się rozsmarowuje i szybko wchłania. Ma ciekawy egzotyczny zapach który uprzyjemnia używanie. Używam go tylko na nogi, bo one najsłabiej mi się opalają a nie lubię bladych nóg. jestem przeciwniczką solarium a samoopalaczy nie lubię ale że lubię kiedy nogi są muśnięte kolorem, wyglądają wtedy zdrowiej i lepiej no i jednolicie się komponują z opalonymi słońcem rękami, twarzą i dekoltem - pozostają mi balsamy brązujące. Latem używam go najpierw 2 razy dziennie a kiedy już na nogach wyraźnie widać kolor (przeważnie już następnego dnia) utrzymuję kolor używając balsamu raz dziennie lub co drugi dzień, czasem rano czasem wieczorem. Nie jest tłusty, zostawia cienką powłoczkę, używany rano nie klei się w ciągu dnia i nie zauważyłam żeby brudził ubrania ani nie czuć jego zapachu a używany na noc nie brudzi pościeli. Ogólnie pierwsze efekty widzę u siebie po 2krotnym nałożeniu balsamu, efekt jest naturalny i subtelny ale widoczny, później tylko go pogłębiam kolejnymi warstwami bo trochę się zmywa przy prysznicu. Smaruje się nim bardzo komfortowo, jest leciutki, dokładnie pokrywa skórę nadając ładny kolor bez smug, bez plam mimo że nie nakładam go z jakąś szczególną uwagą i dokładnością. Raz w tygodniu wykonuję peeling, wtedy prawie cały kolor znika i "opalam się" od nowa. Balsam również nawilża i wygładza moją skórę. Nie podrażnia. Jeśli niedokładnie umyję dłonie po tym balsamie, stają się trochę żółte, ale łatwo można to zmyć. Jak dla mnie dość szybki ładny efekt+ przyjemne używanie+ niska cena. Polecam

Póki co najlepszy balsam brązujący

Zdecydowane odkrycie tego lata!

Zakupiłam ten balsam za sprawą tylu pozytywnych recenzji. Sprawdziłam na sobie, przetestowałam i jestem bardzo zadowolona.

Daje fajną naturalną opaleniznę, która mnie osobiście zachwyca.
Po prostu jestem w nim zakochana.

Obecnie w Rossmanie za niecałe 13zł!

Zapach-niespodzianka
Nie pachnie opiekanym kurczakiem czy męczącą mieszanką kawy z kakao tak jak inne brązujące mleczka czy balsamy. Wręcz przeciwnie. Ma zapach bukietu kwiatów o słodkim zabarwieniu, jest uroczy. Sama przyjemność.

Najważniejsze-działanie.
Nakładam go jak zwykły balsam. Czasem nawet nie staram się jakoś szczególnie równomiernie rozprowadzić, a i tak nie pozostawia plam i smug. No prawie. Problematyczne strefy czyli łokcie kolana, kostki i stopy zawsze trzeba z dozą umiaru potraktować. Tutaj cudów nie ma.

Balsam ma formułę średnio gęstą. Wygodnie się go wyciska z butelki. Jest zupełnie biały, co może dawać złudzenie, że nic nie robi, ale to totalna zmyłka. Trzeba koniecznie pamiętać o umyciu rąk, inaczej będą lekko zabarwione. Wchłania się szybciutko. Pozostawia skórę nawilżoną. Z tym modelowaniem to bym nie przesadzała, aczkolwiek skóra opalona zawsze wygląda korzystniej już ta zupełnie blada. Poza tym czy sztuczna czy prawdziwa opalenizna pozwoli ukryć różne mankamenty naszego ciała. Taka z mojej strony mała dygresja.

A efekt? Ja widzę już po kilku godzinach. A po dwukrotnej aplikacji jest już pięknie. utrzymuje się do kilku dni. Można go dosmarowywać, jednak po tygodniu proponowałabym zrobić peeling i dać odpocząć skórze, bo na nogach pojawia się takie więdnienie opalenizny.

Poza tym, balsam idealny do podkreślenia opalenizny, lecz przede wszystkim fenomenalna alternatywa dla tych unikających słońca, nielubiących opalanie czy poszukujących szybkiego sposobu na letni tan.

Warto się nim zainteresować, bo naprawdę jest godny stosowania.

Dla mnie póki co najlepszy.

Uwielbiam

Kupuje go od trzech lat, świetny jest <3 Trzeba mieć talent żeby narobić sobie nim krzywdy, wystarczy pamiętać o myciu rąk.
Efekt jest naturalny a jednocześnie widoczny.
Łatwo dostępny

całkiem dobra

Produkt jak najbardziej skuteczny, używam go od czasu do czasu, jest moim zamiennikiem pianki brązującej. Natomiast nie mogę powiedzieć złego słowa o tym produkcie. Nie pozostawia smug, a to bardzo ważne przy tego typu produktach!

Słońce w butelce :)

Wypróbowałam już trochę balsamów i mogę śmiało powiedzieć, że efekt idzie w parze z ceną jednak ten balsam jest moim odkryciem. Daje naprawdę ładny, subtelny efekt opalonej skóry. Ciężko zrobić nim plamę, czy smugę chociaż zdarzyło mi się, gdy nie rozsmarowalam kropelki (na szczęście na stopie :D). Jego piękny słodko orientalny zapach kojarzy się z latem i zagranicznymi wakacjami. Myślę, że to dobra i zdrowa opcja. Pokusiłam się nałożyć go na twarz bardzo cienką warstwą i efekt też był ładny jednak trochę wysusza i można łatwo przesadzić wtedy wychodzi zbyt pomarańczowo.