Hean, Sculpting Facial Palette (Paletka do konturowania)

Hean, Sculpting Facial Palette (Paletka do konturowania)

Średnia ocena: 3.64/5

Pojemność 10,5 g

SCULPTING facial palette to zestawienie podstawowych trzech kosmetyków, dzięki którym osiągniesz efekt perfekcyjnie wymodelowanej, świeżej i promiennej twarzy:
Satynowy róż holograficzny - podkreśla i uwydatnia kości policzkowe kolorem pełnym blasku, doskonale sprawdzi się również jako cień do powiek;
Rozświetlacz - rozjaśnia i odświeża, może być stosowany również do rozświetlenia łuku brwiowego, kącików oczu oraz na łuk kupidyna;
Matowy bronzer – delikatnie rzeźbi, wysmukla oraz modeluje rysy twarzy.
Długotrwały efekt, gładka, równa aplikacja, łatwe, równomierne rozcieranie oraz naturalny, olśniewający wygląd! Idealny kosmetyk do codziennego użytku, do podróżnej kosmetyczki czy do torebki!
Strefy nakładania przedstawione na tyle opakowania.

pudrowe

Lubię mieć wszystkie produkty do konturowania pod ręka

Ta paleta to jedna z fajniejszych i rozsądnych budżetowo propozycji na trio do konturowania. Bardzo ładna i uniwersalna paleta kolorystyczna, będzie pasować do wielu karnacji. Nie pamietam, ale wydaje mi się ze dostępna jest mimo wszystko w dwoch natezeniach kolorów. Często w promocji w drogerii, jednakże przez to mam problem żeby ja dostać i wybieram inny produkt bez rozu (akurat jego po prostu używam rzadko lub w ogóle). Fajna opcja dla wygodnych :)

Fajny produkt

Produkt kupiłam z polecenia koleżanki, był to mój pierwszy taki produkt -brozner i rozświetlacz (różu nie używałam). Ważne było dla mnie, że oba te produkty są w jednym poręcznym opakowaniu.
Najbardziej przypadł mi do gustu rozświetlacz, przepiękny, mieniący się, tworzy super taflę na twarzy.
Bronzer jest dość napigmentowany, musiałam uważać, żeby nie przesadzić bo inaczej tworzył "placki" albo wyglądał jakbym była brudna - albo ja niewprawiona nie potrafiłam go odpowiednio nałożyć.

Świetny wybór! Kompaktowy i praktyczny! Fantastyczny na podróż!

Na tę paletkę trafiłam kilka lat, kiedy nie mogłam znaleźć w drogerii choć odrobinę chłodnego bronzera. Modne były wtedy niezwykle ciepłe klimaty. Miałam ograniczony budżet, więc dałam szansę nie znanej wtedy dla mnie marce. Muszę przyznać, że to mój pierwszy i jeden z niewielu Must-Have'ów wśród artykułów do makijażu.
Kolor bronzera jest idealny do mojego odcienia skóry (dosyć neutralny, zwykle kolor Ivory). Tworzy cień, a nie ciepłą łunę. Nie robi plam na buzi, chyba że bardzo się spieszę i walnę sobie w twarz nieotrzepanym pędzlem ;)
Rozświetlacz w tym zestawie to jedyny rozświetlacz, którego używam. Pięknie się mieni, nie ma dużych drobinek, a odcień jest ciepły, ale nie żółty czy złoty.
Róż jest wielowymiarowy! Ma błyszczące, delikatne drobinki, rozświetla skórę.
Na co dzień używam tylko bronzera do makijażu, ale kiedy wychodzę "na miasto' - korzystam z całej trójki!

Musiałam dużo jeździć w ciągu ostatnich kilku lat, dlatego bardzo doceniam produkty, które są wygodne w korzystaniu nie tylko w domowym zaciszu. Ten produkt sprawdza się znakomicie! W historii kilku już opakowań, które przeżyły bez najmniejszego szwanku dziesiątki podróży - dopiero mój mąż zdołał pokruszyć produkt, i to w naszej sypialni ;)
Podczas wyjazdów bronzer służy mi jako cień do załamania powieki i do poprawienia kształtu brwi, różem maluję powiekę. Do tego eyeliner, tusz i oczy mam zrobione :)

Roświetlacz sprawdza się również znakomicie jako robłysk na środku powieki czy w wewnętrznym kąciku oka! To dopiero jest efekt WOW! :)

Fajne trio

Jestem bladziochem. Kolory w tym trio są fajnie dopasowane nawet dla takiego bladziocha jak ja.
Głównie skusiłam się na ten produkt ze względu na ładny, matowy taki neutralny bronzer. Rozświetlacz też jest boski. Pięknie się mieni.
Najmniej z tego trio lubię róż. Jest mocno błyszczący, wręcz mieni sie na złoto. Gdy już go użyję, rozświetlacz jest już zbędny.
Opakowanie jest dosyć słabe. Produkty oprócz bronzera sa dosyć miękkie w swojej konsystencji wiec trochę się pylą przy nakładaniu.
Więcej już nie kupię tego produkty, głównie ze względu na nietrafiony dla mnie róż.

Best od The best!

Ta paletka to prawdziwe cudo, prawdziwa perełka!
Kosztuje grosze (w dniu w którym pisze tę recenzje niecałe 19 zł w promocji!!!), wygląda niepozornie, ale jest cudowna.

Kolory są bardzo uniwersalne, myślę ze nikt nie zrobi sobie nimi krzywdy. Bronzer ma idealny kolor do wykonturowania twarzy, a rozświetlacz to taki delikatny, szampański odcień który powinien pasować niemal do każdego typu urody. Róż - odcień rose gold, mi przypomina kultowy odcień Orgasm od marki Nars, który również posiadam. Ładnie i delikatnie ożywia buzię.
Konsystencja produktów również bardzo przyjemna, nie są one zbyt twarde i zbite, ale też nie za bardzo miałkie, nie pylą dookoła przy użyciu. Trwałość bez zarzutu.

To chyba również jedna z bardziej uniwersalnych palet jakie znam. Mój must have na wyjazdy. Kiedy nie chce mi się wozić ze sobą paletek z cieniami do powiek, biorę tylko tę jedną paletkę. Bronzer idzie w załamanie powieki i do wymodelowania oka, a rozswietlacz na całą powiekę. I szybki, ale efektowny makijaż oka gotowy.

Opakowanie kompaktowe, zajmuje mało miejsca w kosmetyczce. Wyglada niepozornie, tak podstawowo i plastikowo, ale wbrew pozorom jest trwałe, nie otwiera się w kosmetyczce, nie pęka, nie wydać na nim nieestetycznych rys i zadrapań.

Mnie, jako osobie która uwielbia testowanie nowinek makijazowych, właściwie nie zdarza się dobić do dna w tego typu produktach. A tę paletę zużyłam calutką co do grama i obecnie kupiłam kolejną. Niech to też o czymś świadczy :D a w swojej kolekcji jeśli chodzi o bronzery/róże/rozswietlacze mam produkty takich marek jak Nars, Benefit, The Balm czy Estee Lauder. A gdybym miała wybrać jedną rzecz z nich wszystkich, wybrałabym właśnie paletkę Hean.
Polecam brać nawet w ciemno, szczególnie w takiej cenie.

Dobra na początek

To była moja pierwsza paletka do modelowania twarzy i bardzo się cieszę, że na nią trafiłam. Bronzer jest moim faworytem, jest chłodny i ładnie się rozprowadza po twarzy. Róż jest dla mnie odrobinę zbyt "kiczowaty", ale odpowiednia ilość daje dobry efekt, podobnie z rozświetlaczem.

Warto ją kupić

Marka Hean zachwyca mnie swoimi produktami. Kolejny produkt, który stał się moim ulubionym to paletka do konturowania. W skład paletki wchodzą: róż, rozświetlacz i bronzer. Kolorystyka zestawu jest neutralna, więc sprawdzi się nawet na jasnej skórze.
Zarówno, róż, bronzer jak i rozświetlacz są dobrze napigmentowane i dają oczekiwany efekt przy aplikacji. Produkty dobrze rozprowadzają się na skórze.
Opakowanie jest proste i estetyczne.
Paletka jest bardzo wydajna.
Cena paletki jest bardzo przystępna a czasami można ją kupić w promocji w drogerii Hebe nawet 40% taniej.
Produkt jest idealny dla skóry wrażliwej.

Rewelacyjna paletka do twarzyczkę

To paletka 3 w 1, która posiada wszystko, co potrzeba do makijażu twarzy. Konsystencja produktów jest idealna i łatwa do nakładania.
Rozswietlaczem można się bawić i nie zrobi brzydkich plam. Róż ma kolor pasujący do każdej karnacji, nie jest krzykliwy. Bronzer dostosowuje się do twarzy i można nim konturowa, nie tworzy smug
Całość jest w niewielkiej palecie, która zmieści się do każdej torebki. Dość dużo produktu w opakowniu

Rewelacja! Moja ulubiona!

Witam, nie jestem mistrzem makijażu ale ta paletka to absolutny hit nawet dla osób średnio doświadczonych w robieniu profesjonalnych makijaży. Kolorki są obłędne, lekko się blendują i rozcierając nie robiąc plan na twarzy. Ogólnie polecam do jaśniejszych typów karnacji - dla mnie strzał w 10! Bronzer jest wyrazisty, matowy. Róż taki holograficzny, ale pięknie wygląda na policzku. Rozświetlacz subtelny ale robi swoje. Można spokojnie zrobić makijaż do pracy i na co dzień oraz do imprezkę :D do tego jest mega wydajny

bardzo ładna

Muszę przyznać ,że paletka ta to bardzo udany zakup . Produkt ma takie kolory ,że będą pasowac wielu typom kolorystycznym . Bronzer jest typowym do konturowania jednak nie siwym , takim wyważonym w sam raz , róż to sztos- z delikatnymi drobinkami , piękny różowo łososiowy , skóra wygląda w nim na wypoczętą a rozświetlacz - miód malinka :) delikatnie złoty ale nie za bardzo , , szkoda ,że opakowanie wizualnie kiepskie bo jakby było w lepszym śmiało można by rzec ,że produkt kosztował duuużo więcej . Bardzo mi się podoba , odkąd kupiłam korzystam namiętnie !

Najlepsza paletka do konturowania

Śmiało mogę napisać, że kupno tej paletki to był strzał w dziesiątkę a, że akurat trafiłam na promocję (ok 17 złotych) tym bardziej się opłacało. Opakowanie to proste w formie aczkolwiek solidne plastikowe pudełeczko. W środku mamy bronzer, róż oraz rozświetlacz. Poszczególne kosmetyki bardzo pasują do siebie kolorystycznie i w trakcie wykonywania makijażu doskonale się uzupełniają. Kolor bronzera jest wręcz stworzony dla mnie. Efekt jaki uzyskujemy po jego nałożeniu jest wyrazisty jednak nie przesadzony. Bronzer ładnie się rozciera. Jego aplikacja jak i poszczególnych kosmetyków z paletki to czysta przyjemność. Róż jaki mamy w zestawie swoim kolorem jest do niego idealnie dopasowany. Uzyskujemy nim prześliczny efekt, który również jest wyraźny. Jednak w tej wyrazistości nie ma grama tandety ani przesady. Dołączony rozświetlacz to dla mnie istne cudeńko. Efekt po jego aplikacji jest dokładnie taki jaki bym sobie życzyła. Wyraźny i elegancki. Nie jakiś bazarowy. Śmiem twierdzić, że najlepszy rozświetlacz jaki miałam do tej pory. Gramatura kosmetyków nie jest duża jednak pigmentacja sprawia, że są wydajne. Na pewno kupię ponownie. Mój HIT.

Nadaje się do jasnej cery

Kupiłam tę paletkę w hebe spory czas temu za około 20 zł i korzystam do tej pory. Najbardziej lubię rozświetlacz, który umiejętnie nałożony naturalnie rozświetla twarz. W paletce znajdziemy też róż z dużą ilością złotych drobinek oraz brązer , który ma neutralny odcień więc świetnie nada się tez do bladej cery. Najmniej ze wszystkiego używam różu (najczęściej jako cień do powiek), ale rozświetlacz i brązer są super. Wszystko mamy w ładnym, estetycznym opakowaniu. Produkt jest bardzo wydajny.