Lip Smacker, Frozen, Anna, Strawberry Shake (Nawilżająca pomadka do ust)

Lip Smacker, Frozen, Anna, Strawberry Shake (Nawilżająca pomadka do ust)

Pomadka o smaku truskawkowego shake'a z nadrukiem postaci z filmu Disneya "Frozen". Pielęgnuje i intensywnie nawilża usta. Zawiera składniki odżywcze, regenerujące i wygładzające. Nadaje ustom piękny połysk.

10 – 50ml, <10ml
balsam do ust
regenerujące, nawilżające, wygładzające, ochronne
zapachowa
w sztyfcie

nawet polubiłam

Dostałam tą pomadkę od córeczki, wielkiej fanki Krainy Lodu. Naciągnęła tatę na sztukę dla siebie i dla mamy.
Cóż się spodziewać po takim produkcie. Ja nie spodziewałam się wiele, ale zostałam miło rozczarowana.
Pomadka jest przezroczysta, delikatnie nabłyszcza usta. Pachnie jak truskawkowo-śmietankowy chupachups. Ładnie nawilża usta i chroni przed mrozem. Nie mogę powiedzieć, że regeneruje, ale bardzo ładnie nawilża. Jako pomadka stricte ochronna sprawdziła się. No i to księżniczkowe opakowanie jakoś zawsze poprawia mi humor.

Świetna pomadka!

Amerykańskie balsamy do ust, jak zauważyłam, bardzo przypadły do gustu moim wargom, niezależnie od marki. Świetnie używało mi się i chapsticka, i carmexa, i blistex, a do listy mogę dopisać smackery, po które sięgnęłam bardzo późno (ale lepiej późno, niż wcale!).
Balsam ma bardzo lekką konsystencję i miękki sztyft, ładnie rozprowadza się na wargach. Nawilża na długo, nie podkreśla suchych skórek, nie wysusza. Usta po zastosowaniu są miękkie, delikatne i pięknie pachną, bo te balsamy są aromatyzowane. Miałam dwie wersje z Frozen - różową i niebieską, różowa bardziej przypadła mi do gustu i dodatkowo lekko barwiła. Świetny kosmetyk, a opakowanie działa bez zarzutu, można wykorzystać balsam do końca.
Jeśli jeszcze gdzieś spotkam, z pewnością skuszę się na kolejne opakowanie.