Schwarzkopf Gliss Kur, Silk Gloss, Ekspresowa odżywka regeneracyjna dwufazowa`Płynny jedwab` (stara wersja)

Dzięki zgłosznej do opatentowania formula LIQUID SILK opracowano ekspresową odżywkę Gliss Kur zawierającą płynne składniki jedwabiu. Ekspresowa odżywka Gliss Kur sprawia, że matowe, trudne do ułożenia włosy niezwykle łatwo sie rozczesują i zyskują jedwabistą sprężystość oraz lśniący połysk. Do 95% mniej łamiących się włosów. Nie wymaga spłukiwania.

B/s z fajnym składem

+ w składzie hydrolizowany jedwab i keratyna! yay!
+ łatwość użycia
+ ułatwione rozczesywanie
+ nie obciąża
+ dostępność

Poza tym, uważam, że mogłaby kosztować trochę mniej przy raczej słabej wydajności.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Świetny!!!

Odżywka kupiona przeze mnie po raz pierwszy ok 6 lat temu. Od tamtej pory raz za razem kupuję nowe opakowanie.
Kosmetyk ma ułatwiać rozczesywanie - co w moim przypadku sprawdza się w 100%.
Posiada bardzo przyjemny zapach. Atomizer dozuje idealną ilość produktu, co przy odpowiedniej aplikacji pozwala uniknąć tworzenia się mokrych plam na włosach.
Dzięki swojej lekkie formule pozwala uniknąć obciążania włosów.
Jest super wydajny.

Plusy:
+ ułatwia rozczesywanie włosów
+ nie obciąża
+ ładnie pachnie
+ świetny atomizer
+ bardzo przyjemna konsystencja
+ wydajny

Minusy:
- że się kiedyś kończy :)

Używam tego produktu od: ok. 6 lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczona ilość

Produkt zamknięty jest w plastikowej butelce o ładnej szacie graficznej, przyciągającej wzrok. Konsystencja produktu, płynna o kremowym kolorze. Zapach obłędny, piękny, długo utrzymujący się na włosach. Po użyciu szamponu z Gliss Kura byłam nastawiona anty do tych produktów, aż do pewnego momentu, kiedy postanowiłam dać im jeszcze jedną szansę i skusiłam się na odżywkę regeneracyjną. Nie żałuję. Odżywka w pełni spełnia swoje zadanie :) Nakładałam ją na mokre i suchy włosy. W obu przypadkach ułatwiała rozczesywanie, nie obciąża, nie wysusza, nie skleja, nie przetłuszcza, nadaje pięknego połysku. Jeżeli nałożymy jej sporo na całą długość włosów, efekty będą widoczne już po pierwszym użyciu. Produkt dostępny jest w każdej drogerii, hipermarkecie itp. Warto szukać promocji :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Szału nie ma

Do kupna zachęciło mnie ładne opakowanie i różowy kolor pasujący do innych moich kosmetyków ;)

+Włosy po umyciu i spryskaniu bardzo ładnie pachną i łatwo się rozczesują.
+Odżywka nie obciąża mi włosów.
+Kolejnym plusem jest niska cena.

Niestety nie zauważyłam innych zalet dlatego daję gwiazdkę mniej. Liczyłam na coś więcej

Świetna :)

Kupiłam tą odżywkę , bo polecała ją na youtube kornela55. Uważam , że odżywka jest naprawe bardzo dobra
- włosy są po niej gładkie
-ułatwia rozczesywanie włosow
- ma naprawde bardzo fajny zapach
- jest wydajna
- nie obciaza wlosow , dla mnie to duzy plus bo moje wlosy maja tendencje do przetluszczania sie
Wad zadnych nie widze
Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

OK

Kupiłam ją, bo skończyła mi się czarna z tej samej serii, a nic ciekawszego akurat na sklepowej półce nie widziałam.
Jest to zdecydowanie najlepsza odżywka z tej serii, ma najprzyjemniejszy zapach, łatwo rozczesuje się włosy, nie przetłuszcza włosów, jak inne odżywki bez spłukiwania. Ale jakiegoś superefektu też nie zauważyłam.

Nic szczególnego

Kolejny bezwartościowy produkt wypuszczony na rynek. Jedyne jego plusy: ładnie pachnie, minimalnie ułatwia rozczesywanie. Poza tym żadnych cudów z włosami nie robi, nie są bardziej lśniące, wygładzone. Podbijają lekko efekt nadany przez odżywkę, ale na pewno nie jest to powód, dla którego warto mieć ten produkt. Lepiej te pieniądze przeznaczyć np. na maskę do włosów.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Wspaniała!

Z pewnością kupiłabym ją po raz kolejny. Zakochałam się w niej :D
Włosy po tej odżywce są pięknie błyszczące, mięciutkie, gładkie aż chce się po nich miziać :D
Ułatwia rozczesywanie i pomaga w modelowaniu. Włosy są fajnie lekkie i na pewno ich nie skleja.
Zapach jest bardzo przyjemny, świeży.
Po dłuższym stosowaniu włosy są zregenerowane.
Wydajność jest dość niska, ale za taką cenę (ok.15zł), jak na taki efekt - warto.

Używam tego produktu od: 1miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1opakowanie

faworyt bezapelacyjnie

nadaje połysk, ułatwia rozczesywanie, świetnie pachnie :) włosy są gładkie. przy stosowaniu na długie włosy, nie jest specjalnie wydajna.. mimo wszystko warta zakupu jedyny minus jaki widzę, to nie wzmacnia włosów, ale też nie po to ją kupiłam ;)

Bez obiecanych efektów

Nietety z regeneracją ma nie wiele wspólnego.
Jedyne co zauważyłam to takie jakby błyszczące drobinki na włosach. Efekt gloss można by rzec.
Nie kupię jej ponownie, bo nie przysłuzyła się do poprawy wyglądu włosów w mojej ocenie.

jedwabista gładkość

Cieszę się, że zaczęłam używać tej odżywki. Kupiłam już drugie opakowanie, bo widzę, że efekt stosowania jest znacznie bardziej długotrwały niż w przypadku odżywek, które stosowałam:

+ Efekt - włosy są po nim gładsze, ładnie się błyszczą, są lśniące, ale nie przetłuszczone, czy „przychlapnięte”; dają się dobrze wymodelować i podnieść;

+ Zapach - przyjemny, utrzymuje się na moich włosach po wysuszeniu kilka godzin, nadaje włosom świeżości

+ Opakowanie - świetny pomysł na spryskiwanie, nie trzeba brudzić sobie rąk; opakowanie wygodne i poręczne;

+ Działanie długotrwałe - włosy po pewnym czasie stają się mniej przesuszone, mniej łamliwe i nie wypadają;

Minusem jest dla mnie słaba wydajność za taką cenę; odżywka szybko się zużywa;

Ilość zużytych opakowań: 4 w trakcie

Cudo

Używam regularnie tej odżywki od kilku lat(może 4/5)
ilości zużytych opakowań było tak dużo, że nawet nie pamiętam : ( odżywka cudnie pachnie , włosy są po niej miękkie i sprężyste, bardzo łatwo się je rozczesuje. Odżywka wydajna jak mało który produkt, wygodna w aplikacji, bardzo dobra dostępność (drogerie, sklepiki spożywcze z chemią)
plusy:
-zapach
-wydajność
-cena
-włosy są faktycznie jedwabiste i gładkie
-dodaje włosom blasku

minusów nie znalazłam ! :) i na pewno kupię ją jeszcze wiele razy .

Używam tego produktu od: ponad czterech lat
Ilość zużytych opakowań: powyżej 15