Barwa, Ziołowa, Szampon tataro - chmielowy do włosów łamliwych i zniszczonych

Barwa, Ziołowa, Szampon tataro - chmielowy do włosów łamliwych i zniszczonych

Ziołowy szampon przeznaczony do mycia włosów łamliwych i zniszczonych. Zawiera wyciągi z chmielu i tataraku, które mają wzmacniać włosy i zapobiegać ich łamaniu. Szampon ma postać przezroczystego płynu, w kolorze bursztynowym, pachnie ziołowo.

do włosów suchych i zniszczonych
wzmacniające, oczyszczające
zapachowa
Skóra głowy
normalna

Dobry naturalny skład

Lubie naturalne kosmetyki. Moje osy choć są zniszczone licznymi zabiegami fryzjerskim po tym szamponie jakby bardziej byly nawilżona i sypkie. Za tą cenę warto. Niestety u mnie w sklepie nie bo linii uzupełniającej.

dobry, ale nie na co dzień

Szampon idealnie sprawdzi się przy oczyszczaniu włosów, natomiast nie polecałabym go na co dzień. Nie do końca rozumiem, dlaczego jest reklamowany dla włosów zniszczonych i łamliwych - częste intensywne oczyszczanie tym szamponem może im tylko zaszkodzić, a keratyna na łamliwe końcówki też raczej nie pomoże. Natomiast w charakterze szamponu oczyszczającego wypada bardzo dobrze. Świetnie się pieni, wystarczy umyć raz i włosy będą idealnie odświeżone. Do tego jest tani i bardzo wydajny. Zapach nie drażni.

To kolejny szampon Barwy, z którego jestem bardzo zadowolona (najczęściej używam wersji rumiankowej), bo ładnie myje, nie podrażnia skóry głowy, zmywa oleje i pięknie odbija włosy od nasady. Nie wywołuje łupieżu, przedłuża świeżość włosów - mogę spokojnie dzięki niemu myć głowę nawet co trzy (!) dni. Na pewno wrócę.

Świetny do chelatowania

Jak w tytule recenzji, na dodatek jest bardzo tani i wydajny. Każda wersja jest ok i super, że w końcu zrobili taką z dozownikiem.

Nie używam go na co dzień, włosy mam rozjaśniane więc codzienne solidne oczyszczanie nie jest dla nich. Szampon nie podrażnia skóry głowy, czuć, że zarówno włos jak i skóra głowy są dobrze oczyszczone, włosy stają się bardziej sypkie, nawet lekko błyszczą. Nie mam możliwości aby uniknąć odżywki po wszystkim, ale to normalne po chelatowaniu włosów rozjaśnianych, farbowanych czy zniszczonych w inny sposób.

Czy wzmacnia włosy? Być może.. ale moim zdaniem żaden szampon dużo w tym zakresie nie zrobi, przecież oczyszczamy nim skórę a potem zaraz spłukujemy, najlepiej polegać tu na wcierkach i nie oczekiwać takiego działania po szamponach.

polubiliśmy się

Polubiłam się z tym szamponem. To bardzo przyjemny, nieskomplikowany oczyszczacz. Jest przeźroczysty, ma ładny zapach i bardzo dobrze się pieni.
Włosy po nim są oczyszczone z całego kosmetycznego i niekosmetycznego brudu. Plącze bardzo, ale dobra odżywka sobie z tym poradzi.
Nie podrażnia skóry głowy, a świetnie oczyszcza.
W dodatku jest bardzo tani. Obecnie mam go w nowym opakowaniu, tym na "klik" i uważam, że jest o niebo lepsze od poprzedniego.
Szkoda, że u mnie jest tak słabo dostępny, ale jak znajdę to kupię znów i znów.

Taki sobie

Kupiłam ten szampon po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii.Na pewno idealnie oczyszcza skórę głowy,ale problemem jest chociażby zmycie oleju z włosów.Dodatkowo szampon słabo się pieni i jest mało wydajny,a opakowanie nie jest wygodne.Na pewno plusem jest delikatny zapach oraz skład tego szamponu gdyż nie zawiera silikonów.

Bardzo fajny

Moje włosy są w dobrym stanie. Od kilku lat bardzo o nie dbam. W końcu musiałam trafić na szampon Barwy. To mój pierwszy ziołowy szampon i jestem mile zaskoczona. Przez dłuższy czas używałam go co każde mycie, ale obecnie tylko raz na jakiś czas dla lepszego oczyszczenia lub po intensywnej stylizacji żeby zmyć silikony i inne oblepiacze. Szampon bardzo dobrze oczyszcza, ma ładny zapach, pieni się w miarę dobrze(wiadomo, nie ma wielkiej ilości piany, ale jak dla mnie jest super), jest on rownież w miarę wydajny. Oprócz tego po spłukaniu produktu moje włosy są rownież w dobrej kondycji, nie zauważyłam żadnego przesuszenia. Cena o dostępność rownież super. Swój kupiłam na promocji za chyba 3 zł Bardzo polecam!

Używam tego produktu od: Kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Całkiem dobry szampon w cenie tabliczki czekolady :)

Nie wiem jak Was, ale mnie design butelki z szamponem nie powala na kolana. Ot, zwykła plastikowa butelka o mocno ciemnych ściankach, delikatnie zwężająca się ku górze, gdzie znajduje się, również plastikowa, nakrętka z zamknięciem typu klik. Po podważeniu zatyczki, naszym oczom ukazuje się nieduża dziurka, przez którą szampon łatwo wypływa, zawsze w odpowiedniej ilości, nigdy za wiele, więc nic się nie zmarnuje.
Jak widać na wyżej załączonym zdjęciu, produkt Barwy jest... bezbarwny :P Poza tym ma ziołowy zapach ( phi, jakby mógł pachnieć jakoś inaczej, skoro jest tatarakowo- chmielowy :P ), a konsystencją nie różni się od innych szamponów. W kontakcie z wodą bardzo dobrze się pieni, fajnie rozprowadza się po włosach, zaś jego wydajność określiłabym jako standardową.
Teraz najważniejsze, czyli działanie! Szampon bardzo dobrze oczyszcza włosy z codziennych zanieczyszczeń, a także domywa produkty użyte do stylizacji czy suche szampony. Po umyciu włosy są puszyste i ładnie się błyszczą. Nie wysusza włosów ani ich nie nawilża, ale też nie takie jest jego zadanie. Główną jego powinnością ma być wzmocnienie łamliwych i zniszczonych włosów i choć zużyłam już prawie całą butelkę, to mimo najszczerszych chęci nie widzę, aby moje włosy mniej się łamały czy też wypadały, za co produkt niestety łapie u mnie minusa.
Mimo nie do końca spełnionych obietnic producenta, z szamponu jestem nawet zadowolona, ale bez większego entuzjazmu. Jest to poprawny szampon, który dobrze umyje i odświeży włosy, a także nieco przedłuży ich świeży wygląd i który w dodatku kosztuje tyle, co tabliczka czekolady Milki z kawałeczkami ciasteczek Oreo ;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Świetny do oczyszczania

Uzywam tego szamponu raz w tygodniu, do silniejszego oczyszczania, gdyż przeprowadzam na swoich włosach intensywną pielęgnację i nie chce, żeby nadbudowało się na nich zbyt dużo zbędnych składników.
Zapach jak to zapach ziołowych szamponów - cudem nie jest :) Świetnie się pieni, zmywa absolutnie wszystko z włosów. Są czyste i gotowe na aplikację odżywek i masek.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

SLS-owy rypacz

Witam serdecznie :)

Moje włosy : średnioporowate, zdrowe, falowane, przetłuszczające się.

Działanie : Jak nietrudno się domyślec szampon jest doskonalym oczyszczaczem z wszystkiego co siedzi na wlosach i je oblepia.

Ale jak dla moich wlosow jest zbyt silny, uzywany przez dluzszy czas wysuszyl mi włosy. Uzywanie kilku butelek tego samego szamponu pod rzad sprawilo, ze wszelkie ziolowe zapachy mi zbrzydly.

Do silniejszego oczyszczania preferuję szampony Barwa z innej linii :)

Ilość zużytych opakowań: 3 butelki

Idealny do oczyszczania!

Jest to jeden z moich ulubionych szamponów ziołowych, których używam do oczyszczania skóry głowy gdy tracą swoją świeżość, leżą plackiem mimo myć i zaczynają się szybko przetłuszczać. Warty jest zachodu:
+Nie podrażnia skalpu
+Oczyszcza bez zarzutu
+Dobrze się pieni
+Pięknie pachnie
+Jest tani
+Prosty skład (kocham to! )

Nie jest może najwydajniejszy na świecie i dostępny na każdym rogu ale wart jest zachodu. To bardzo prosty, podstawowy szampon ziołowy do "zadań specjalnych". Każda włosomaniaczka powinna taki mieć. Ja akurat lubię ten i polecam, bo jest warty uwagi. :)

Używam tego produktu od: Pół roku

Do oczyszczania

Szampon do oczyszczania z silikonów i innych oblepiaczy, każda włosomaniaczka na pewno go zna. Szampon ładnie pachnie, słabo się pieni jak to szampony ziołowe, włosy sa po nim szorstkie, nie do rozczesania, ponieważ zmył nam z włosów wszystko co sprawiło, że były gładkie i piękne. Jest bardzo wydajny , używam teraz czarnej rzepy ale przerzucę się na ten znowu :)

Ilość zużytych opakowań: jedno całe