Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

100% Olej Aragnowy z certyfikatem ECOCERT, prosto z Maroka, tłoczony nazimno tłoczonego, nierafinowany. Ma bogate właściwości przeciwutleniające, opóźnia powstawanie zmarszczek i zwiększa elastyczność skóry, nawilża i regeneruje. Pomaga zwalczyć cellulit i rozstępy.
Złoto Maroka jest doskonałym olejkiem dla osób mających suchą, wrażliwą i skłonną do podrażnień skórę. Regularne stosowanie barierę ochronną i uszczelni strukturę naskórka.
Olej Arganowy:
- pielęgnuje skórę twarzy, wygładza niedoskonałości i zmarszczki,
- nawilża skórę, szczególnie miejsca przesuszone,
- usuwa niedoskonałości, zmiany potrądzikowe, drobne blizny i plamy pigmentacyjne,
- zmiękcza łuszczący i zrogowaciały naskórek,
- zapobiega rozstępom w okresie dojrzewania, problemów hormonalnych czy ciąży,
- łagodzi stany zapalne, reakcje alergiczne,
- pielęgnuje delikatną skórę ust,
- pomaga w walce z pomarańczową skórką, wygładza dołeczki i niedoskonałości

To doskonała baza do intensywnie odmładzających zabiegów kosmetycznych, które możesz wykonać w domowym zaciszu.
Dostępny w opakowaniu z pompką lub w butelce.

100 – 250ml, 50 - 100ml, <50ml
normalna, sucha, z defektami
olejki do ciała i do masażu
regenerujące, na rozstępy, antycellulitowe, wygładzające, nawilżające
bez parabenów
w słoiku, w butelce
bogate

Fajny

bardzo przyjemny zapach a sam olejek skutecznie nawilża i wygładza skórę, po dłuższym stosowaniu można zaobserwować poprawę kondycji skóry i spłycenie zmarszczek, wygodna aplikacja atomizerem.

Wszechstronne zastosowanie.

Lubię stosować oleje zwłaszcza na włosy. Arganowego jak do tej pory nie miałam i żałuję, że tak późno go kupiłam. Daje dużo lepsze efekty na włosach niż jego poprzednicy. Można robić olejowanie jak i stosować go na same końcówki bez zmywania.
Ma on wiele różnych zastosowań, oprócz włosów bardzo dobrze nawilża skórę, wygładza drobne zmarszczki. Stosuje go również jako odżywkę na rzęsy, czasami na pięty gdyż zdarza się, że pęka mi skóra.
Pojemność 50ml w szklanej butelce z pipetką.
Lekko żółty kolor,bezzapachowy.
Po nałożeniu na skórę dość szybko się wchłania. Dobrze nawilża skórę twarzy i ciała.
Nie podrażnia, nie uczula.
Jeżeli chodzi o włosy to emulguje go odżywka i zmywa się bezproblemowo. Włosy są lekkie, nawilżone ,bardzo błyszczące, pieknie się układają .
Produkt jest łatwo dostępny np w drogerii Hebe.

do wszystkiego :)

produkt ten jest wielofunkcyjny! Używam tego oleju do olejowania moich wysokoporowatych włosów, olejuję raz w tygodniu nakłam olej na suche włosy na godzinę potem zmywam myjac dwukrotnie szamponem !używam również do zmywania makijażu, używam tez do masażu twarzy i gdyby nie byłoby mi go szkoda to wysmarowałabym nim całe ciało. Wspaniale nawilża cerę, nie zapycha jej, ponadto włosy po olejowaniu są cudowne w dotyku i z wyglądu, bo po prostu lśnią. Dodatkową zaletą jest pipeta, która ułatwia dozowanie produktu i kontrolowanie jego zużycia. Polecam serdecznie :)

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Dla mnie super

Olej jest super ma wiele zastosowań szczególnie na włosy jest mega a wlosy sa nawilzone na cere fajnie odżywia i skore. Opakowanie jest bardzo praktyczne w użyciu gdyz jest wygodne dzięki pompce. Cena tez jest ok.

Ekstra!

Używam go do olejowania włosów na sucho i… uwielbiam! Mam włosy średnioporowate, nieco zniszczone rozjaśnianiem, lubią się puszyć na końcówkach.
Nakładam na suche włosy na kilka godzin, emulguję odżywką i standardowo myję. Włosy mają taflę, są miękkie i elastyczne. Przy regularnym stosowaniu pomaga na kołtunienie. Polecam ogromnie, bardzo wydajny i uniwersalny kosmetyk.

Świetny

Olejem arganowym z Nacomi domykam moja wieczorną pielęgnację. Odkąd zaczęłam go używać, zauważyłam zmniejszenie się stanów zapalnych, a moja skóra stała się jedwabiście mięciutka. Dodatkowo rzęsy i brwi rosną jak szalone:D olej ma mnóstwo zastosowań. Używam go również gdy mam mocno przesuszoną skórę w różnych miejscach na ciele oraz do olejowania włosów. Jest to tak wielofunkcyjny kosmetyk, że nie wyobrażam sobie nie mieć go w swojej kosmetyczce. Zużyłam już kilka buteleczek i na pewno będzie ich więcej.
Olej jest bardzo wydajny, starcza na bardzo długo. Pipetka bardzo dobrze nabiera olej i pozwala na aplikowanie dokładnie takiej ilości kosmetyku, jakiej potrzebuję. Jedyna wadą jest to, że nakrętka często się psuje, a dokładnie ta srebrna osłonka odpada od nakrętki i ciężko jest odkręcić butelkę, gdyż kręci się w kółko.

Olejek wielofunkcyjny

Używałam go do włosów, skóry głowy, ciała i twarzy. Dobrze nawilża skórę a włosy przy regularnym stosowaniu odwdzięczają się dobra kondycją. Niezastąpiony i wielofunkcyjny. Do masażu też świetnie się sprawdza, chociaż szybko go wtedy ubywa.

Nacomi, Zimnotłoczony olej arganowy

Jeden z ulubionych olejków! Super sprawdza się do oczyszczania twarzy i nawilżenia skóry dłoni. Produkt ma wygodne opakowanie - aplikator z pipetą i ciemne szklane opakowanie. Sprawdzi się dobrze jako prezent

"Czwórkowy" pomocnik do twarzy, ciała i włosów

Nie wyobrażam sobie pielęgnacji twarzy, ciała i włosów bez olejków. Mają naprawdę dobroczynne działanie na moją suchą, wrażliwą skórę i wysokoporowate, kapryśne, skłonne do puszenia włosy. Zimnotłoczony olej arganowy od Nacomi to jeden z olejków, do których od czasu do czasu wracam. Podany jest w prostej, szklanej buteleczce z pompką. Kosmetyk jest gęsty i wydajny- mała buteleczka wystarcza na długo. Dotychczas produkt mnie nigdy nie uczulił ani nie spowodował tak zwanego "zapychania". Nie działa - w moim przypadku- tak dobrze, jak olejek migdałowy tej samej firmy, ale przyzwoicie wygładza suche miejsca na przykład na łokciach czy kolanach. Stosuję go najczęściej do pielęgnacji ciała, a do twarzy i włosów- sporadycznie. W pielęgnacji cery dobrze współpracuje z innymi kosmetykami pielęgnacyjnymi, stosowanymi do nocnej ochrony skóry. Do włosów zazwyczaj używam preparatu do zabezpieczania końcówek, nie do olejowania, ponieważ do tego celu potrzebuję bardziej bogatej, olejkowej mieszanki. Ogólnie produkt polecam- jest przystępny cenowo i dostępny stacjonarnie

Warto mieć

Kosmetyk mnie nie zawiódł, jest uniwersalny, może mieć wiele zastosowań. Ma wygodną pipetę. Zauważyłam działanie pielęgnuje skórę twarzy, ale także wygładzające, niedoskonałości stały się mnie widoczne, podobnie jak zmiany potrądzikowe. Ale używam go nie tylko do skóry, także do włosów. Świetnie się sprawdza jako intensywne nawilżenie dla wysuszonych końcówek. Warto mieć ten produkt.

Dobry na zniszczone końcówki

Olejek zakupiłam na promocji w drogerii, ma wygodne opakowanie, jest bardzo wydajny, więc jego zakup się naprawdę opłaca, szczególnie, że jest to wielozadaniowy, naturalny kosmetyk. Stosowałam głównie na moje przesuszone i mocno zniszczone rozjaśnianiem końcówki i muszę powiedzieć, że do tego sprawdził się idealnie. Zapach jest taki olejowaty, mi nie przeszkadza, nie jest zbyt mocny. Zachęcona pozytywnymi opiniami zacznę go używać na skórę z jego wydajnością myślę, że starczy mi na bardzo długo. Już mała kropla olejku wystarcza, aby dobrze nawilżyć moje końcówki, a mam dość gęste włosy.

Nie zachwyca mnie

Olejek kupiłam w celu olejowania włosów. I niestety szału z nim nie ma... Nie odżywia włosy tak jak powinien, włosy dalej się po nim płaczą, później za żel stosować go do skóry i niestety baaardzo długo się wchłania, i skóra również nie jest zbyt nawilżona