Vichy, Flexilift Teint (Podkład wygładzający zmarszczki)

Vichy, Flexilift Teint (Podkład wygładzający zmarszczki)

Unikalna formuła z silikonem dzięki swoim właściwościom elastycznym dopasowuje się do mimiki twarzy, wygładza zmarszczki i nie uwydatnia ich. Podkład został wzbogacony o collagyl- skuteczny składnik przeciwzmarszczkowy i wodę termalną z Vichy. Testowany na skórze wrażliwej, nie powoduje powstawania zaskórników. Dostępny w 4 kolorach.

ulubiony

taa, na półóce gnije i orlane, i shiseido, i dior, a ja wybieram vichy:) mam cerę normalną i jest dla mnie idealny, świetnie się rozprowadza (silikon), ładnie stapia ze skórą, wygładza ją - jednym słowem upiększa. jest przy tym szalenie wydajny (bez bazy wystaqrczy jedna doza, z bazą kropelka) i - co uwielbiam - opakowany w słoiczek z pompką. szczerze polecam!

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Podkład dobry ale zdecydowanie dla cery suchej. Ja mam mieszaną ze skłonnością do powstawania zaskórników i u mnie niestety się nie sprawdził. Rozprowadza się super, kolor nude jest dla mnie bardzo dopasowany,lekko kryje, ładnie rozświetla.Niestety po paru zastosowaniach powychodziły mi pryszcze. Myślę że ten podkład jest dla mnie za tłusty.
Ale dla cery suchej lub normalnej POLECAM!

Używam tego produktu od:1 tydzień

zdradziłam :-)

z maybelline silky , na vichy , zmiana duża kolosalna, w nakładaniu , w noszeniu , nawilżeniu dla cer suchych - normalnych ideał , jest to podkład zarezerwowany dla cer wymagajacych czyli suchych , a nie młodych tłustych więc nie wiem skad te negatywy , gdyby ktoś przeczytał opis napewno zrozumiały , odcien ie naturalne , ja mam 25 nude , polecasm z całego serca .... przy walentynkach....

Używam tego produktu od:roku

idealny dla suchej 30tki;)

Używałam go jesienią i zimą przez ostatnie 2 lata, koloru 35sand. (na lato mam inne ulubione podkłady)
Używała też moja Mamia, kupłla pierwsza - i zachwyciła się. Namówila mnie, spróbowałam i jakże miłe było moje zaskoczenie. Ładnie kryje, ładne kolory, stosunkowo niedrogi (kupuje za ok 65zl), nie robi maski-daje satynowy efekt. Dla mojej suchej skóry 30latki fajny, dość treściwy, wchłania się idealnie, nawilża, buziak gładki i miły w dotyku!
Potem dzięki próbkom poznałam LRP toleriane.... i wpadłam po uszy ;) dopasowałam sobie kolorek i zdradziłam vichy...
Ostatnio jednak kiedy przestałam opalać się na solarium wróciłam do vichy flexilifta bo znalazłam idealny dla mnie kolor 25nude ( LRP toleriane nie miał dla mnie odpowiedniego odcienia).
Polecam!
Jedna uwaga: na pewno nie jest to produkt dla posiadaczek tłustej skóry!!!

Edit: niestety na razie pożegnałam się z tym podkładem, znalazłam na ten moment lepsze, Nadal uważam jesdnak, że Fliexilift jest bardzo dobrym podkładem dla 30tek. Wcale nie wykluczam wielkiego powrotu do niego ;)
Używam tego produktu od:przez 2
Ilość zużytych opakowań:kilka, obecnie w trakcie kolejnego.

boski

Witam!Jestem rozczarowana niektórymi recenzjami nt. tego produktu. Moim zdaniem to najlepszy podkład jaki do tej pory użyłam. Wspaniale nawilża skóre, nie zostawia maski. Jak sie go nałoży na sie wrażenie ze wnika w twarz i idealnie sie do niej dopasowuje. Nałożylam go rano i miałam świetną twarz przez cały dzień. Musze dodać że nie mam problemów z cerą, niedoskonałości są mało widoczne, więc niestety nie moge podjąć się oceny tego podkładu z tego punktu widzenia. Martwi mnie cena... (jestem ,,biedną studentką" ;) ) Ale sądze, że dla takiego efektu jaki daje ten podkład warto wydać taką sumę. Czasem zastanawiam się czy to w ogóge jest podkład, a nie jakis magiczny płyn upiększający twarz. Dodatkowo pociesza fakt, że to podkład przeciwzmarszczkowy, więc choć mam 21 lat to podejmuje działania profilaktyczne i dbam o swoja skóre. POLECAM!

Używam tego produktu od: kilku dni

dla mnie bomba.

opiszę, co zaobserwowałam, zaznaczając, iż nie mam dużego problemu ze zmarszczkami, z uwagi na niedawno ukończone 18lat, no ale użyłam, to oceniam ;)
podkład po prostu idealnie stapia się ze skórą! wystarcza niewielka jego ilość, by równomiernie rozprowadzić na całej twarzy. bardzo dobrze kryje drobne krostki i zaczerwienienia, nie zapycha, nie wysusza skóry. pięknie wygładza niedoskonałości i wypełnia drobne zmarszczki mimiczne.
co prawda, nie matuje buzi, ale od tego mam puder :)
używałam odcienia 015, opal, który jest wprost idealny dla mojej jasnej karnacji, ociepla ją, dodaje blasku, sprawia, że buzia wygląda świeżo i promiennie.
nie należy do tych ciężkich, więc jest bardzo dobry na lato, nie spływa wraz ze słońcem, długo trzyma się na twarzy.
duży plus także przyznaję za wydajność: jedna próbka 1,5ml starczyła mi na cały tydzień użytkowania.
jak tylko będę miała więcej pieniążków, zakupię bez wahania i to samo polecam wizażankom :)

Używam tego produktu od: ok. tygodnia.
Ilość zużytych opakowań: jedna próbka, będzie więcej :)

dośc dobry ...

po koszmarnym spotkaniu z podkladem Vichy Aera Teint kupilam ten (mając wczesniej próbke) jako tester 15ml. na allegro-bo bałam sie kupić caly produkt 30ml
uważam że jest o niebo lepszy w nawilżaniu niz aera teint
nie wysusza
nie zapycha
slicznie stapia sie ze skóra
mam kolor naturel
nie powoduje krostek!!
zadnego efektu napięcia nie zaobserwowałam! ale dla mnie to + bo tego nie potrzebuje mimo 35 lat ;)
jednym slowem
bardzo dobry podkład naturalny,DAJE MU TYLKO TYLE * BO ZOBACZE JAK BĘDZIE Z NIM POTEM
Używam tego produktu od: od ok. 1 mca
Ilość zużytych opakowań: 1 tester 15ml w tracie ,bo bardzo wydajny!!

bardzo dobry lecz nie idealny

podkaład bardzo ładnie wygładza cerę, ładnie kryje, ale po kilku godzinach efekt krycia zmniejsza się, raczej dla osób bez "skaz" na skórze.toche się świeci, ale można zmatowić, ładnie rozprowadza sie na filtrze LRP FE, ogłonie barzdo dobry, ale szukam ideału...

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:próbka

dobry dla suchej skóry

Dobry fluid dla osób o cerze suchej. Dobrze nawilża , liftuje i wypełnia drobne zmarszczki. Utrzymuje odpowiednie nawilżenie skóry przez cały dzień. Utrwalony pudrem ( ja używam Unifiance z la roche-posey loose powder) utrzymuje się przez wiele godzin i nadaje skórze przepiękny, zdrowy, aksamitny wygląd.
Niezwykle wydajny,rozprowadza się bardzo łatwo i bardzo szybko stapia się ze skórą tak że można nakładać puder, co jest nie bez znaczenia rano kiedy się spieszymy.
Produkt dorównujący jakością wielu podkładom z tzw. górnej półki a cena , biorąc pod uwagę wydajność i jakość , umiarkowana.
Osoby ze skórą mieszaną powinny najpierw wypróbować ponieważ fluid jest dosyć bogaty. Osobom ze skórą tłustą odradzam.

Edit: Zużyłam chyba 2 albo więcej opakowań i nadal bardzo go lubię ale jednak odejmę gwiazdkę za trwałość. Nie wiem, co się stało może zmiana kremów, albo sie zestarzałam i cerę mam jeszcze bardziej odwodnioną ale fluid zaczął mi sie po kilku godzinach "wchłaniać" jak krem w niektórych miejscach a w innych pozostawał na miejscu i moja twarz była w ciapki. Powtórzyło się to wielokrotnie. Tak więc na razie rezygnuję. Wróciłam do Eclat Satin diora i ten trwa i trwa tak jak nałożyłam cały dzień.
Ilość zużytych opakowań:kilka

Pokochałam go!

Zaraz wyjaśnię dlaczego:
Ciężki tydzień, dużo pracy, pierwsza noc, podczas której wygospodarowałam ledwie 1,5 godziny na sen, druga nieprzespana całkowicie - nie muszę pisać, że ogólnie daje to człowiekowi wygląd zmory. Kiedy w takim momencie wyskoczyło mi ważne spotkanie byłam w panice. Postanowiłam, zamiast kończyć stary podkład (wcale nie sroce spod ogona, tylko dobrej firmy) nałożyć nowy - Vichy własnie. I co? REWELACJA! Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki twarz stała się o kilka godzin bardziej wypoczęta, wygładzona i (co ważne na dłuższa metę) nawilżona.
Mam suchą skórę, jestem szczupła i efekt silnego nawilżenia plus jakiegoś takiego optycznego "zaokrąglenia" buzi bardzo mi pasuje.
Zalecam ostrożność przy cerze tłustej lub mieszanej. Dla sucharków bomba!
Używam tego produktu od: trzy tygodnie

Miłe zaskoczenie

Fajny podkład, ładnie pokrywa twarz, dobrze się rozprowadza, nie zostaje na zgięciach, kolorek super.
Mam cerę mieszaną ale mimo wszystko nie jest zbyt tłusty-polubiłam go od pierwszego razu.
Ogólnie mam gładka zadbaną cerę, więc nie muszę stosować podkładów. Podkłady stosuję tylko na wielkie wjścia i przy ostrych mrozach, a tego podkładu naprawde wystarczy odrobinka na całą cerę-bardzo wydajny

Używam produktu sporadycznie

nie dla wszystkich

Niestety podkład nie sprawdza się z na cerze mieszanej i tłustej. Baaaardzo szybko się świeci, i buzia nie wygląda ładnie. Ale ładnie się rozprowadza, dobrze kryje, faktycznie nie uwidacznia zmarszczek. To tyle. Ja go więcej nie kupię, ale dla cer suchych podobno jest rewelacyjny.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: 3 próbki