Rimmel, Lasting Finish Foundation (Długotrwały podkład we fluidzie)

Rimmel, Lasting Finish Foundation (Długotrwały podkład we fluidzie)

Marzysz o makijażu trwałym od rana do wieczora, bez konieczności ciągłych poprawek? Użyj nowego podkładu Lasting Finish marki Rimmel. Podkład dostosowuje się do skóry i pozostaje na niej cały dzień. Twarz jest gładka i nawilżona.
Kosmetyk ma trzywarstwową formułę. Pierwsza pozwala skórze oddychać, chroni przed utratą wilgoci. Druga tworzy elastyczny i trwały film chroniący kolor. Trzecia zapewnia utrzymywanie się podkładu na skórze.
Podkład łatwo rozprowadza się na skórze i nie tworzy smug.
Produkt dostępny jest w pięciu kolorach, m.in.: kość słoniowa, delikatny beż, ciemniejszy beż.

nie wysusza

Mam cere bez problemow,naturalna i wrazliwa.Generalnie nie mam problemow ze swiecenem czy pryszczami.Produkt dlatego sie sprawdzil,nawilza i fajnie kryje.Ja stosuje go w polaczeniu z pudrem w kamieniu,bo wtedy nie widac smug. Bez pudru troche widac,jest go ciezko rozprowadzic.

Używam tego produktu od:3 lata

nie zachwycił mnie

Szcerze powiem, że był to mój pierwszy produkt tej marki i nie zachwycił mnie. Polecam go tylko na wieczorne wyjścia ponieważ po nałożeniu widać że ma się podkład na twarzy i to jest jego wielki minus.
Plusem jest to że dobrze maskuje wszelkie niedoskonałości ale spodziewałam się czegoś więcej

Używam tego produktu od: czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: nawet nie połowa

liczyłam na więcej...

Podkład ma moze kilka plusów, ale ma też jeden wielki minus (stąd taka ocena) otóż: strasznie błyszczy sie po nim cera, dosłownie po godzinie juz się cała swieciłam:( Przede wszystkim niejest przeznaczony dla osób z tłustą cerą, czy tez trądzikiem, więc jeśli ktoś ma takie problemy to radze nie kupowac. Plusy to bardzo ładny zapach (przynajmniej mi sie podobał), dosyc trwały, fajne poręczne opakowanie:)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (oddałam mamie)

taki sobie

Podkład dobrze kryje i nawet długo się trzyma. Ma tylko 2 minusy w moim przypadku bardzo ważne gdyż mam tłustą cerę. Otóż buzia bardzo szybko się po nim "świeci" i pojawiają się po nim syfy:/ Jeśli ktoś ma taki typ cery co ja to nie polecam...

Używam tego produktu od:używałam ok pół roku
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

Jednak nie...

Fluit liftingujący z tej samej firmy był o niebo lepszy! Dlatego kupiłam ten , miałam nadzieję , że będzie tak samo dobry , bo najtajszy nie jest.
Rozczarowanie.Niedosyt:
-słaba jakoś w porównaniu z ceną
-nietrwały
-uwydatnia suche skórki
-nie dopasowuje się do skóry
-dosyć drogi

+ dosyć wydajny , ale bez rewelacji
+bezzapachowy , chociaż lubię jak delikatnie pachną , ale z dwojga złego lepiej bezzapachowy.

Rimmel już u mnie więcej nie zagości.

Ilość zużytych opakowań: końcówka 1

Nigdy wiecej

Robilam do tego podkladu kilka podejsc. Nie chcialam od razu go przekreslic probowalam eksperymentowalam. Jednak nie. Nie dla mnie. Dla mojej cery (tradycyjne T - czyli czolo nos broda tluste policzki suche) kompletnie sie nie nadaje. Policzki wysusza jeszcze bardziej i widac na nich skorki luszczacej sie skory a czolo tlusci jeszcze mocniej. Bez pudru matujacego kolor jest ok ale sie swieci po nalozeniu pudru (uzywam tylko transparentnego!!!) kolor ciemnieje bardzo mocno i tworzy sie jaky skorupa. Najgorsze jednak nadchodzi dopiero jak masz katar. Wystarczy ze potrzesz okolice nosa i juz koniec widac gdzie masz puder a gdzie nie. Koszmar. Poprawki w ciagu dnia nieuniknione. Nie polecam.

Używam tego produktu od: pol roku

godny polecenia

Bardzo lubię ten podkład. Oto plusy:
- nałożony na bazę (najlepiej rozświetlającą), trzyma się kilka godzin
- nie brudzi ubrań
- nie tworzy efektu maski
- dobrze się rozprowadza
- nie wysusza cery
- nieźle kryje
Oczywiście nie jest idealny:
- puder jest koniecznością, inaczej skóra będzie się świecić
- osadza się na wysuszonych skórkach

Jak dla mnie naprawdę dobry. Nie podrażnia skóry (a jestem alergikiem). Niestety, nie wiem dlaczego mojego odcienia - 100 ivory - nie mogę od dwóch miesiecy znaleźć w żadnym sklepie :(

Używam tego produktu od: prawie rok
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Po prostu dobry

Dobry podkład za rozsądną cenę. Konsystencja w porządku, dobrze się rozprowadza, szybko wchłania i przez kilka godzin utrzymuje się na skórze. Potem muszę go trochę przypudrować, bo buzia zaczyna się lekko świecić, ale po dłuższym czasie niż gdy mam inny podkład.
Nie wiem czy kupię go ponownie, bo lubię próbować nowych rzeczy, a ten już przetestowałam :)

na upartego ;)

podkład nawet jako tako kryje przebarwienia skórne (wow :-P), nie tworzy efektu maski, ale poza tym jest nieciekawy:
- podkreśla suche skórki
- nie wygładza cery
- absolutnie nie nawilża, chociaż też nie wysusza
- szybko się ściera, pozostawia ślady na ubraniu
- potrzebuje czestych poprawek pudrem, aby zmatowic skórę

Używam tego produktu od: długo

nie dla mieszanych i tłustych

podkład ma wiele plusów - dopasowujący się odcień ładny zapach i opakowanie , dobrą wydajność jednak pomimo że długo się trzyma d u ż y m minusem jest to że STRASZNIE się po nim świecę i to od razu po nałożeniu - tragedia jakaś.. także dość często trzeba się pudrować i to też od razu po nałożeniu go ;/ to go dyskfalifikuje aha i nie można z nim przedobrzyć bo efekt tapety gwarantowany :]Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań:1/4

Zapycha

Testowałam masę podkładów gdyż mam "trudną" cerę. Ten podkład przy pierwszym użyciu wydał mi sie niezły - póxniej było tylko gorzej. Kryła tak sobie - ścierał sie miejscami, pozostawiał dziwny film na skórze, świeciłam sie strasznie i najgorsze.. zapychał okropnie. Leczenie wysypu po nim zajeło mi dłużej niż samo stosowanie go. Więc po niecałym miesiącu wylądował w koszu.

Używam tego produktu od: z 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań:z pól tubki

Całkiem całkiem

Wreszcie trafilam na idealny kolor!! Mam nr 400 natural beige ale jest zdecydowanie ciemniejszy niz naturalny.Ładnie kryje, tylko skóra misię świeci po nim, ale sobie poradziłam z tym matując ją skrobią (skrobia ma świetne działanie matujące!!!) i wtedy mam matowa twarz ok 5 godzin Ogólnie jest OK! polecam.Używam tego produktu od:tygodnia