Artdeco, Perfect Teint Concealer (Korektor w pędzelku)

Artdeco, Perfect Teint Concealer (Korektor w pędzelku)

Średnia ocena: 4.64/5

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 1,8 ml

Rozświetlający korektor pod oczy w formie praktycznego sztyftu. Obrotowy mechanizm w po łączeniu z aplikatorem w postaci pędzelka umożliwiaj.a precyzyjne i równomierne zamaskowanie cieni pod oczami i drobnych zmarszczek. Optycznie odświeża. Wodoodporny i długotrwały. Hypoalergiczny. Dostępny w trzech odcieniach
- 1 różowawy beż
- 3 neutralny beż
- 5 żółtawy beż

rozświetlające, kryjące
hipoalergiczna
w pędzelku / w aplikatorze
pod oczy

Całkiem, całkiem

Zacznę od tego że ta firma ma (jak dla mnie ) różnej jakosci produkty.Idąc do Dauglasa chciałam jak zawsze kupić korektor EL ale znajoma namówiła mnie na ten.
Nie nastawiałam się na jakieś rewelacje . Szczerze mówiąc jestem mile zaskoczona. Ładnie ,delikatnie kryje,jest trwały . Chyba się polubimy:-)
Polecam , tym bardziej że nie jest drogi.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Dobry lekki korektor rozświetlający

Uważam, że wszelkie negatywne oceny tego kosmetyku są niesłuszne, gdyż z założenia jest to korektor mający rozświetlać spojrzenie i w takiej kategorii powinien być oceniany. Jak dla mnie można mu zarzucić jedynie małą wydajność, gdyż przy codziennym stosowaniu starcza na bardzo krótko - 2, może 3 miesiące. Ja nie aplikuję codziennie, jedynie kiedy jestem bardzo zmęczona, niewyspana i chcę dodać spojrzeniu nieco blasku :) Na co dzień nie mam zbyt dużych cieni pod oczami.

Plusy:
+ delikatna, kremowa konsystencja. Kosmetyk bardzo łatwo się rozprowadza, nie zostawia smug, można go wklepać palcami albo rozsmarować pędzelkiem.
+ ładnie stapia się ze skórą, staje się "niewidoczny".
+ nie waży się, nie zbiera się w zmarszczkach.
+ utrzymuje się przez cały dzień.
+ najważniejsze - przepięknie rozświetla spojrzenie, nadaje oczom blasku, skóra wokół nich wygląda młodo, naturalnie, rześko i na wypoczętą. Coś pięknego.
+ bardzo lekki, nie obciąża delikatnej skóry wokół oczu, nawet nawilża

Minusy:
- wyjątkowo irytuje mnie pędzelek, którym aplikuje się korektor, gdyż nie wypływa on na jego zakończeniu, ale tuż u nasady.
- wydajność - jak napisałam na wstępie wystarcza na dośc krótko, stąd pół gwiazdki w dół.

+/- korektor nie zakamufluje większych cieni pod oczami, ale nie taka jest jego rola - jest to korektor rozświetlający, wspaniały dla kobiet ceniących sobie naturalne wykończenie makijażu. Jeśli jednak chcemy ukryć większe sińce, potrzebny będzie kosmetyk o większym kryciu.

Dla mnie niezastąpiony, jeśli chcę wyglądać na wyspaną i wypoczętą :)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

ideał

Korektor poleciła mi Pani w Douglasie. Moim celem było dobre krycie cieni (są umiarkowane) bez jednoczesnego wysuszenia.
Korektor okazał się naprawdę super.
Świetnie zakrywał wszelkie oznaki zmęczenia pod oczami. Nie wnikał, ani nie podkreślał drobnych zmarszczek. Nie wysuszał, a nawet nawilżał bez ówczesnej aplikacji kremu.

Jest idealny, poza faktem, że jest niestety dość mało wydajny :( 1 opakowanie przy codziennej jednorazowej aplikacji starczyło na jedynie 2-3tyg.
Co niestety jest dość istotne przy jego cenie -ok. 70zł.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Słabo kryje

Wciąż szukam czegoś, co zakryje moje okropne cienie pod oczami, lecz niestety nie jest to ten korektor. Krycie ma zdecydowanie za słabe, może ładnie rozświetla ale do dużych cieni się nie bardzo nadaje. U mnie nie sprawdził się też na drobnych wypryskach. No i jest bardzo niewydajny- skończył się chyba po miesiącu codziennego używania. Za taką cenę spodziewałabym się czegoś więcej.
Plusy: dobrze się rozprowadza, rozświetla, nie zbiera w załamanich, dość dobrze się trzyma na twarzy.

Miałam kolor 1, który jest różowawy, więc pewnie lepiej sprawdziłby się inny odcień, jednak ze względu na małą pojemność nie będę eksperymentować:)

Bardzo dobry produkt

Bardzo dobry produkt.Maskuje cienie pod oczami, rozświetla, twarzy wygląda na zdrową i wypoczętą.Nie znika, długo się utrzymuję.Porównywalny z Lancome, lepszy od Loreal touche magique.
Bardzo wydajny - ok.6 miesięcy,cena nie wysoka, jak na tak dobry produkt.

bardzo dobry

+lekka konsystencja
+ładnie rozświetla
+nie podrażnia
+nie wysusza
+nie roluje się
+trwały

-mało wydajny

Dodam,że nie mam sińców pod oczami,ani jakiś większych zmarszczek- u mnie sprawdza się idealnie.

przeciętny

Korektor przeciętny jak za taką cenę.

Plusy:
-delikatny
-nie podrażnia i nie uczula
-przyjemna, lekka konsystencja

Minusy:
-cena
-SŁABO KRYJE
-mało wydajny

Używam tego produktu od: 1 rok

Dobry, ale za tą cenę mógłby być lepszy.

Korektor kupiła moja mama w promocji, bo normalnie cena może odstraszyć co niektorych, dlatego tez odejmuję mu gwiazdkę, bo można znaleźć coś podobnego jakościowo a tańszego.

- ładne opakowanie
- dobrze się go aplikuje
- za dużo go wychodzi z pędzelka... przekręcam raz i jest za mało, dwa i już za dużo... (możliwe, że trafiłam na felerne opakowanie)
- miękki pędzelek
- rozświetla
- koi skórę pod oczami, nawilża ją
- kryje lekkie zasinienia, dla osób z workami czy mocnymi sińcami polecam mocniejsze bardziej kryjące konsystencje, zamiast korektorów tego typu, którym zaniżacie ocenę... to nie kamuflaże
- trwały
- średnio wydajny
- wchodzi po kilku godz. w załamania( jeśli nie przypudruję go lekko pudrem)
- kilka odcieni, można sobie dobrać
- do tanich nie należy

Podsumowując, produkt nie jest zły i gdyby nie cena, (ponad 60 zł) na 100% wybrałabym go ponownie, ale tak to nie wiem, w promocyjnej cenie owszem, w regularnej nie bardzo, bo są tańsze produkty podobne jakościowo... a nawet takiej samej jakości.

Używam tego produktu od: nie pamiętam, na spółkę z mamcią

dość dobry

Po zastosowaniu korektora faktycznie skóra wokół oczu staje się tak jakby bardziej wypoczęta. Jednak korektor dość słabo kryje (chodzi mi o cienie) i za mało rozjaśnia (jednak może to być spowodowane tym, że mam kolor za bardzo zbliżony do koloru podkładu). Bardzo przyjemnie się go aplikuje.

KWC

Od dawna poszukiwałam idealnego korektora,ktory zdolalby ukryć moje sińce pod oczami i rozświetlić skórę. Przetestowałam naprawdę sporo. W kwietniu sprzedawczyni namówiła mnie na zakup tego oto cudeńka. No i strzał w dziesiątkę :D świetnie kryje cienie pod oczami, ma świetną konsystencję, łatwo się nakłada oraz łądnie rozświetla spojrzenie. No i ta wydajność ! Używam go od prawie trzech miesięcy codziennie i końca nie widać :D zdecydowanie kupię ponownie jak tylko wykończę to opakowanie. Używam najjaśniejszego odcienia.

Bardzo dobry :)

Bardzo dobry korektor :) używam odcienia nr 8 - dobrze kryje, łatwo się rozprowadza, nie wygląda sztucznie :) jedno opakowanie starczyło mi na półtora miesiąca. Jestem z niego zadowolona i chyba nie będę eksperymentować z innymi (po tym jak zaliczyłam totalna wtopę z korektorem z Avonu) ;)

Lubię

Nie mam jakichś strasznych sińców i worów, więc ten delikatny korektor jest dla mnie idealny. Ładnie rozjaśnia, nie podrażnia, nie włazi w zmarchy (ehh, już niestety takowe posiadam), jest dość wydajny (ale: miewam z rana sklerozę, i zdarza mi się zapomnieć zaaplikować specyfik, stąd wydajność paromiesięczna!)
Na plus oceniam duży wybór kolorów- szczególnie za zachodnią granicą.

Używam tego produktu od: prawie rok