Oriflame, Tea Tree, Purifying Oil (Olejek oczyszczający)

Oriflame, Tea Tree, Purifying Oil (Olejek oczyszczający)

Oczyszcza i odświeża skórę, działa przeciwbakteryjnie. Dzięki połączeniu olejku z drzewa herbacianego z olejkiem manuki doskonale koi podrażnienia. Najpierw umyj twarz żelem, potem nałóż olejek bezpośrednio na miejsca zmienione.

Bardzo dobry, ale...

Choć szybko goi wypryski i nie wysusza skóry, jest bardzo wydajny, aplikować można na patyczek z wacikiem to ma jedno ale jest za tłusty na dzień... Więc radze go używac na wieczór lub na noc.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Olejek naprawdę przyspiesza gojenie wyprysków nie wysuszając przy tym skóry. Jest bardzo wydajny, a opakowanie z czasem robi się banalnie proste w użyciu. W przypadku opryszczki nie zdziałał kompletnie nic-a szkoda.

Używam tego produktu od:ok 3 mc

świetny na wszystko

Kosmetyk = LEK. Do stosowania miejscowego np. na: opryszczkę, stany zapalne skóry, do płukania jamy ustnej (stany zapalne dziąseł, gardła, bóle zębów), niezastąpiony w inhalacjach. U mnie wyleczył trądzik :D Świetnie leczy syfki i nie wysusza przy tym skóry!!! Ja dodaję 1-2 krople do kremu na noc i rano z chęcią patrzę w lustro na efekty :D Jest bardzo wydajny!!! Ma wygodne opakowanie ;) Polecam wszystkim :)

Czemu taki drogi?

Używałam go kilka lat temu. Olejek z drzewa herbacianego to ponoć najsilniejszy antyseptyk, niestety w moim przypadku się nie sprawdził. Nałożony bezpośrednio na miejsca zmienione potrafił zaognić sytuację, rozcieńczony nie dawał żadnego efektu. Zapach specyficzny - mocny, apteczny, trochę mentolowy (dla mnie paskudny). Nakładany punktowo nie przeszkadza, lecz kilka kropel dodanych do żelu bądź toniku tłumi inne zapachy i odbiera przyjemność stosowania :-/
Cena wygórowana. Jak już poprzedniczki zauważyły, olejek herbaciany można kupić w aptece bądź sklepie zielarskim za parę złotych. Nie warto przepłacać. Olejek Polleny Aroma kosztuje ok. 6 zł, a co więcej jest w 100% naturalny, czysty, nie to co Ori. Używam go do inhalacji - tu akurat spisuje się świetnie.
Jeżeli olejek herbaciany wam służy (lub chcecie spróbować) to warto rozejrzeć się za tańszym odpowiednikiem, bez zbędnych dodatków.
Ja już podziękuję, gdyż lepszy dla mnie okazał się olejek z pestek grejpfruta, ale wiadomo - każda skóra reaguje inaczej.

Używam tego produktu od: używałam przez kilka miesięcy

huh???

Nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak czy z tym olejkiem...

Zmagałam się z przetłuszczającym się czołem i wypryskami na nim. Ze względu na świetne opinie Wizażanek, zdecydowałam się na zakup i jestem niesamowicie rozczarowana. Moja konsultantka dała mi wielką kartkę z wypisanymi różnymi rodzajami zastosowania, miało być dobrze. Niestety, zrobiłam tonik z wody źródlanej i olejku, smarowałam co wieczór zaskórniki i tak przez kilka tygodni, ale zmiany nie znikały, a czoło świeciło się jak przysłowiowemu psu... Żadne kremy, toniki i pianki matujące nie dawały efektu. Rano mogłabym zobaczyć własne odbicie w swoim czole - dramat!

Na szczęście olejek wykorzystałam do kąpieli stóp i inhalacji, bo do twarzy się absolutnie nie sprawdził.

Na pewno nie kupię więcej, ani tego, ani żadnego innego z apteki, nawet za dychę.

Używam tego produktu od:ponad pół roku temu

nie warto przepłacać!

Tak jak poprzedniczka - uważam, że jeżeli chodzi o działanie, to olejek jest bardzo dobry, ale cena go dyskwalifikuje. Kupiłam kiedyś, używałam, byłam bardzo zadowolona. Pewnie kupiłabym ponownie, ale zorientowałam się, że w aptece taki produkt można dostać dużo taniej - osobiście dodaję kilka kropel do toniku i w razie potrzeb przemywam twarz oraz dekolt, a także nakładam czasem punktowo, na wypryski. Produktu Oriflame na pewno więcej nie kupię - w aptece taki sam olejek kosztuje około 10zł, więc po co przepłacać? Polecam zaopatrzyć się w takie małe cudo w aptece, bo sam w sobie olejek z drzewa herbacianego to KWC i naprawdę warto go kupić.

Używam tego produktu od: 1
Ilość zużytych opakowań: 3 lata temu

dobry, ale za drogi

Zużyłam kilka butelek tego olejku, aż kiedyś wpadłam na to, aby zapytać o taki olejek w aptece, o dziwo ten sam olejek ( oczywiście etykietka inna) kosztuje 8,50, a działa tak samo. Od tej pory przerzuciłam się na apteczne. Olejek z ori -

+ goi szybko wypryski, jest naprawdę skuteczny

- za drogi
- aplikacja jest ciężka - trudno go nabrać na patyczek
- lepiej nie stosować go na noc, gdyż można utłuścić cała poduszkę

Ogółem produkt rewelacyjny, ale z ceną przegieli.

Używam tego produktu od:bardzo dawno
Ilość zużytych opakowań:kilka butelek

Świetny.

Olejek jest świetny!

Męczę się z młodzieńczym trądzikiem, a ten kosmetyk jest moją podstawą w walce z wypryskami. Cera raczej się na niego nie uodporniła, od wielu lat działa tak samo.

Jeżeli coś mi wyskoczy, od razu nakładam go patyczkiem kosmetycznym. Ciężko jest nabrać go odpowiednią ilość, może przez aplikator, ale przy odrobinie wprawy przestaje to stanowić problem. Przy rankach dosyć szczypie, ale przynajmniej mam wrażenie, że wszystko jest oczyszczone. Zmniejsza wypryski, nie pozwala im się dalej rozwijać, chociaż w moim przypadku efekt nie pojawia się w ciągu jednego dnia. Co do przebarwień - nie zauważyłam, by jakoś znacząco na nie działał.
Kosmetyku lepiej używać na noc, gdyż zostawia błyszczący, tłusty filtr, ale na szczęście nie zatyka porów. A dla mnie jest to baaardzo ważne :)

Podsumowując - uważam, że warto wydać na niego te pieniądze. Chociaż, co prawda, aptecznych olejków herbacianych nigdy nie próbowałam.

Używam tego produktu od: 5 lat.
Ilość zużytych opakowań: aż ciężko zliczyć.

sprawdza się

Olejek leczy syfki, ale nie wysusza przy tym skóry. Przy problemach z cerą dodawałam 2-3 krople do kremu na noc i również pozytywnie wpływał na stan cery. Bardzo wydajny!! Wygodne opakowanie. Polecam.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

dobry choć drogi

olejek mogę polecić jak każdy olejek herbaciany - naprawdę pomaga likwidować pryszcze, może być stosowany punktowo na niespodzianki
nałożony blisko oczu powoduje troche łzawienia, to przez te unoszące się opary
jest tylko jedno ale - kosztuje ponad 30zł a taki sam można kupić w sklepie zielarskim za 10-12zł
dlatego nie dam sie więcej nabrać na firmę, zapewniam że taki apteczny olejek ma te same właściwości

Używam tego produktu od:parę lat temu

świetny niszczyciel pryszczy

Jest to jedyny specyfik na pryszcze do którego mam zaufanie od lat i nigdy mnie nie zawodzi. Nie mam już takich problemów z cerą jak dawniej, ale czasem coś się na niej pojawia,dlatego ten olejek stale jest obecny w mojej kosmetyczce.
Z początku jego stosowanie było uciążliwe, bo dużo się go wylewało i marnowało, ale z czasem nabrałam precyzji w jego stosowaniu. Bałam się też, że przez dość "oleistą" konsystencje będzie zapychał pory, ale nic z tych rzeczy.
Znakomicie koi i łagodzi wszelkie wykwity trądzikowe, likwiduje przebarwienia i bardzo szybko zmniejsza wypryski. Wprawdzie nie zniszczy pryszcza od razu, ale wiadomo że takich cudów nie ma. Nałożony wieczorem na jakąś zmorę, sprawia,że rano ta zmora jest znacznie mniejsza, olejek cofa pryszcza w rozwoju, nie pozwalając mu na dalsze rozkwitanie. Niszczy go do tego stopnia,że gdy zostaje po nim czerwona plamka błyskawicznie nie ma po niej śladu,bez względu jak bardzo był wstrętny. Olejek jest wydajny, działanie przeciwbakteryjne bardzo skuteczne a w promocji można kupić go za 20 zł. Warto.Używam tego produktu od:6 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Dobry

Jest dobry. Doskonale zmniejsza i usuwa wypryski. Redukuje ślady po wypryskach. Niby jest mała buteleczka ale wydajna:D Serdecznie polecam.

Kupuje ten olejek na promocji gdyż kosztuje wtedy 20 zl ;P

Używam tego produktu od: października`08