Uroda, Melisa, Tonik bezalkoholowy z zieloną herbatą, wyciągiem z melisy, alantoiną i prowitaminą B5 (stara wersja)

Delikatny tonik bezalkoholowy z wyciągami z zielonej herbaty i melisy, alantoiną oraz prowitaminą B5 wspomaga naturalny proces odnowy skóry. Melisa od dawna zanana jest jako roślina lecznicza, głównie ze względu na swoje właściwości uspokajające i łagodzące. Wyciąg z zielonej herbaty chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, opóźniając w ten sposób proces przedwczesnego starzenia się skóry. Tonik dokładnie oczyszcza oraz pozostawia na skórze uczucie nawilżenia i świeżości. Sprawia, że skóra jest gładka w dotyku. Przyjemny, relaksujący zapach daje uczucie komfortu.

Jak najbardziej na tak!

Zacznę od tego,że ten tonik,to moja kolejna próba poszukiwania dobrego produktu w tej kategorii. I to próba jak najbardziej udana. Świetnie działa na moją skórę,uzupełnia podstawowe zabiegi oczyszczające twarzy. Ma przyjemny zapach. Jest bardzo wydajny. Kilka kropli na wacik,przecieramy a nasza cera jest dopieszczona "na maksa" i przygotowana do dalszej pielęgnacji. Dostępny w Drogerii Natura.

bez rewelacji

Zwykły, tani tonik. Kupiłam sugerując się świetnymi recenzjami, a ponadto kończył mi się poprzedni tonik.
- wielki minus za opakowanie: odkręcany korek, niewygodne wylewanie
- słabo usuwa resztki makijażu
- dobra cena i niezły skład
- nie wysusza, nie podrażnia, ale też nie pielęgnuje.
Podsumowując zwykły tonik w przyjaznej cenie
Używam tego produktu od: kilka miesięcy

HIT :]

Kupiłam go parę tygodni temu i nie żałuję :
PLUSY :
+ nawilża :)
+ wygładza :**
+ ładnie pachnie :}
+ jest delikatny w sam raz dla mojej cery (witaminy, ogółem dobry skład )
+ delikatnie rozświetla, nadaje blasku cerze :D
+ jest naprawdę TANI!!!! :P
+ wydajny :*
+ praktyczne opakowanie i ładny kolor :>

MINUSY :
brak .

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Baaaaaardzo dobry

Pięknie przemywa skórę,wręcz działa kojąco, ma bardzo przyjemny zapach, super skład, nie uczula, nie ściąga skóry, no może w niektórych miejscach czasami mu się zdarzy.Godny wypróbowania! Zrobiłam zapasy, bo w mig znika z półek (a kupuję w sieci Natura). Dodam, że stosuję sam tonik, bez mleczka z tej serii. Jest całkiem wydajny:)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

wszystko, czego można oczekiwać od toniku

Moim zdaniem, tonik nie jest przeznaczony do czynienia cudów, ma za zadanie przywracać skórze odpowiedni odczyn zaburzony myciem wodą, powinien odświeżać i lekko oczyszczać twarz i przygotować ją do przyjęcia kremu. Nie jest to kosmetyk do usuwania zmarszczek, walki z trądzikiem, pękającymi naczynkami czy czym tam jeszcze. Oczywiście nie powinien szkodzić, np podrażniać czy wysuszać. I tyle.

Ten tonik spełnia wszystkie powyższe wymagania, do tego jest przyjemny w stosowaniu.

+ bezalkoholowy = nie podrażnia i nie wysusza
+odświeża buzię
+piękny, delikatny, naturalny zapach
+przyjazny i prosty skład
+wydajny i niedrogi

Minusów brak.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania 210 ml

Dobry, ale tylko dla niezbyt wymagającej skóry

Produkt kupiłam pod wpływem pozytywnych opinii na Wizażu. Zachęciła mnie jego niezbyt wysoka cena oraz ziołowo-łagodny skład. Używam jedynie toników bezalkoholowych, ale pomimo tego, niektóre z nich wysuszają skórę. Ten tego nie robi. Dobrze zmywa resztki po demakijażu i podejrzewam, że przywaraca naturalne ph przed nałożeniem kremu. Brakuje mu jednak jakiegoś dodatkowego działania, tzn. mocnego odświeżenia, matowienia, redukcji zaczerwienienia albo wsparcia w walce z niedoskonałościami. Tonik ten jest dobry dla osób, które chcą jedynie przetrzeć twarz przed aplikacją kremu. Nie widzę tu żadnych innych "cudownych" właściwości. Jest łagodny, ale nie nawilżający.
Tonik jest niezbyt wydajny, ale jego niezbyt wysoka cena może stanowić pewną rekompensatę.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

nie mam mu nic do zarzucenia

wspanialy, swietny tonik
pomogl mi pozbyc sie wagrow i jakby pryszczy tez mialam mniej
A do tego ta cena.
Po tym preparacie postanowilam bardziej przyjrzec sie kosmetykom polskich firm.
Chcialabym go znowu kupic, ale nie moge go znalezc w sklepacj

Używam tego produktu od: 1-2 mies

fajne odświeżenie

Tani i fajnie odświeżający kosmetyk. Pięknie i łagodnie pachnie, zostawia oczyszczoną i odświeżoną twarz.
Często do niego wracam na zmianę z tonikami z Ziaji.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: sporo już ich było

Świetny

Zachęcona rencenzjami kupiłam w Naturze.

+ nie zawiera alkoholu
+ naprawde nawilża
+ nie kleji się
+ nie zapycha porów
+ przyjemny zielony kolorek kojarzy mi się z naturą
+ ładnie pachnie
+ zero podrażnień
+ cena przyjazna dla portfela.

- minusem może być opakowanie, jednak dla mnie nie ma to znaczenia, bo przelewam go do innego opakowania z pompką.

Jak pewnie większość z nas lubie zmieniać, testować produkty, ale jestem przkonana że do niego wrócę. Naprawdę wart zakupu.

Kupiłam go po przecenie w naturze, nie spodziewając się że za 4 zł odnajdę swojego ulubieńca.
Delikatny, b.dobrze oczyszcza, przyjemny zapach, nie powodował u mnie żadnych wyprysków, ani innych , nieprzyjemnych niespodzianek .
Minusów nie zauważyłam :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakownie

Rewelacyjny

Tonik jest świetny. Dobrze oczyszcza, absolutnie nie wysusza, a nawilża, jest delikatny, skóra się po nim nie lepi.
Łatwo dostępny (Drogeria Natura) i tani.

Nie zauważyłam żadnych minusów, ale jak jakieś znajdę to dopiszę :)

baaardzo fajnyy

Tonik bardzo dobry za niewielkie pieniądze. Jest na prawdę łagodny, nie podrażnia, nic po nim nie wychodzi, nie zawiera alkoholu. Faktycznie nawilża. Przyjemnie pachnie! Używałam dużo dość droższych kosmetyków, ale ten stwierdziłabym że jest lepszy od nie jednego :D

Używam tego produktu od: miesiac