Miss Sporty, Face Powder (Antyseptyczny puder prasowany)

Miss Sporty, Face Powder (Antyseptyczny puder prasowany)

Antyseptyczny, bardzo delikatny puder do twarzy doskonale utrwala makijaż nie zatykając przy tym porów. Dzięki niemu skóra pozostaje matowa, gładka i aksamitna prze cały dzień. Opakowanie zawiera puszek.

lubie go.

Mi ten puder odpowiad , mam jasną skóre i wybrałam odcien light.Nadaje skórze zdrowy odcień, ładnie matowi, wygląda bardzo naturalnie na twarzy, w czasie aplikacji nie tworzy plam, posiada subtelny pudrowy zapach.Jestem zadwolona z tego pudru.

Używam tego produktu od: w trakcie 1

naprawde fajny ^^

Uwielbiam ten puder:) miałam dwa odcienie: light i medium, w zależności od pory roku. Nakładam go na twarz za pomocą pędzla i mam piękny efekt matowej cery. Bardzo lubię te pudry bo nie uczulają, nie robią plam i w ogóle są super:)
Może pod koniec dnia już nie ma takiego matującego efektu, ale jeszcze się nie spotkałam z pudrem, który by działał cały dzień. Poza tym mają wygodne, poręczne opakowanie więc można go mieć przy sobie przez cały dzień:)

Gorąco polecam !!!
PS tylko nakładajcie go pędzlem:)

Ilość zużytych opakowań:3 (ale różne odcienie)

całkiem całkiem

jak dla mnie całkiem fajny:-)niska cena, opakowanie przyzwoite....ja mam 003 Dark i nie narzekam twarz wyglada normalnie bez zadnych smug, placków, glutów itp;-)faktycznie gąbka (czy coś tam podobnego)do niczego się nie nadaje, po paru zastosowaniach twardnieje i zaraz się sciera ale tak jak już pisały dziewczyny pedzelkiem nakłada sie jeszcze lepiej:-)myśle ze waro spróbowac

Używam tego produktu od:pół roku

Niezadowalający

Zalety :

- ładne opakowanie
- jeżeli nałożymy go niewiele na twarz, wtedy ładnie wygląda, ale ciężko utrafić w ten efekt...

Wady :

- gąbeczka!!! ani ją uprać, ani co... nie mam kompletnie pojęcia jak sobie z nią radzić. Kiedy używana jest 1,2,no może 3 raz to jest wporządku. Jednak po czasie kompletnie się nie nadaje... A kiedy chciałam ją uprać, rozleciała się po prostu :/ ŻAL.
- źle rozprowadzony pozostawia smugi, plamy itp.
- po czasie robi się pomarańczowy

pomaranczowa masakra

To co ten puder robi z twarza powinno byc zakazane!
po godzinie wygladam jak pomaranczowe monstrum, pomimo ze jak go nakladalam to mial calkiem ladny kolor.

Puder slabo matuje (1-2 h) a gabka nie nadaje sie do niczego.

Nigdy wiecej

Używam tego produktu od:kilka miesiecy

kiepski

Oj, kiepściuchno... puder może i sie dobrze nakłada i nie tworzy maski, ale jest bardzo nietrwały i matuje może z godzinę. POtem trzeba poprawiać - a po kilku poprawkach wygląda już okropnie. Do tego gąbeczka, co sie od razu wyciera.. brr
Ogólnie - niewart polecenia

Używam tego produktu od:roku

okropny

Jest to chyba najgorszy puder prasowany jaki miałam okazję mieć. Nie widzę w nim żadnych plusów ale minusów ma mnóstwo całe.
Nie matuje
Efekt maski
Na mojej twarzy po jakimś czasie robi się prawie pomarańczowy
Strasznie ciężki i moja cera wygląda na strasznie zmęczoną
Bardzo podkreśla każdy wyprysk i baardzo zapycha pory

Nie polecam tego pudru nikomu.

Ilość zużytych opakowań: 1 i wiem że nigdy go nie skończę

Beznadziejny

Ten puder jest dość dziwny.

Zalety:
+matuje
+opakowanie (bardzo trwałe, małe, poręczne)
+w miarę dobre krycie
+bardzo wydajny

Wady:
-tworzy maskę
-robi smugi
-robi plamy
-pomarańczowy kolor
-beznadziejny puszek

Wydaje mi się, ze ten puder zmienił kolor, na bardziej pomarańczowy, bo jak go kupiłam, to aż taki nie był. Puszek po upraniu staje się rozerwany (chociaż prałam go bardzo delikatnie w rękach), szorstki i jak się nałoży nim ten puder to powstają plamy, smugi i nie estetyczna maska na twarzy.

Jeśli ktoś ma bezproblemową cerę, to myślę, ze ten puder może się okazać nie taki zły.

Oceniam puder w kolorze "01 light".

Używam tego produktu od: rok

Byle bez tej gąbki...

Kupiłam go kiedyś w biegu. Potrzebowałam na szybko coś zatuszować, w jakiejś galerii wpadłam do Rossmanna i złapałam pierwszy - lepszy, byle tani puder.

I na początku byłam strasznie zawiedziona... Na całej twarzy maska, normalnie tapeta się zrobiła... Nałożył się nierównomiernie, nie matował, za to pozatykał wszystko co się dało.
Rzuciłam w kąt z zamiarem nieużywania więcej.

Potem wywlekłam, jak prasowany puder, którego normalnie używałam zrobił to, co pudry prasowane robią najlepiej, czyli upadł i przemienił się w puder sypki... :D

I powiem Wam, że przeżyłam zaskoczenie. I teraz używam tylko tego pudru. Cały problem leżał chyba w tym puszku dołączonym do opakowania. Wywaliłam puszek i zaczęłam nakładać ten puder tylko i wyłącznie pędzelkiem. Od tej pory bardzo go lubię :) Nie ma już smug, nakłada się równo, dobrze matuje, nie robi maski.

Ogólnie najwyższych lotów nie jest, ale jeśli szukacie w miarę dobrego taniego pudru, to polecam. Tylko wywalać puszek i brać pędzelek :)

Używam tego produktu od: rok

Brrr...

Skusiłam się, aby go kupić chyba głównie ze względu na jego minimalne rozmiary.
Szukałam jakiegoś taniego, ale dość dobrego pudru, bo nosiłam puder sypki, którego opakowanie jest duże...

Plusy:
+ małe opakowanie

Minusy:
- Nie matuje
- Ciemnieje, staje się brązowy po niedługim czasie
- Zostawia smugi

Nie polecam.

Nie używam już tego produktu.
Zaczęłam pierwsze opakowanie.

benzadziejny!

ten puder jest o prostu beznadziejny, najgorszy jaki w zyciu mialam! najpierw kupilam medium, okalzalo sie ze jestem po jego uzyciu nienaturalnie opalona- wiec dalam go mamie. potem kupilam light- okazalo sie ze jestem pomaranczowa! poza tym nic a nic nie matuje, wrecz przeciwnie jeszcze bardziej sie po nim swiecilam:/

Używam tego produktu od:tygodnia

taki sobie

taki sobie,mam kolor najciemniejszy,nie daje efektu maski,ładnie maskuje moja bużke,nie świece sie po nim,nie jet drogi,nie podoba mi się tylko ten zapach ...

Używam tego produktu od:tygodnia