Constance Carroll, Touch Away, (Korektor w sztyfcie)

Constance Carroll, Touch Away, (Korektor w sztyfcie)

Bardzo dobry korektor służący do rozjaśniania cieni pod oczami, czy też do korygowania niedoskonałości cery. Dostepny w kilku odcieniach.

Cena: 6,50zł

KWC

Uzywam go od kiedy zaczelam sie malowac czyli mniej wiecej 12 lat. Na poczatku kupowalam go tez ze wzgledu na cene, ale kiedy dane mi bylo wyprobowac drogie korektory carroll z nimi wygral i tak. Jest tani, trwaly, kryjacy. Swietnie radzi sobie z cieniami pod oczami, ja go nakladam jeszcze jako baze pod cien do powiek. Pryszcza tez zakryje. Dla mnie najlepszy

Ilość zużytych opakowań: ze 100

Oj słabiutko

W moim przypadku ten korektor wcale się nie sprawdził. Kupiłam go, bo poleciła mi go koleżanka. Na początku miałam problem z dopasowaniem koloru. W końcu wzięłam natural beige ale to też nie było to.
Nie podoba mi się też konsystencja, trudno nim cokolwiek zamaskować, szybko się ściera i widać go na twarzy.

Używam tego produktu od: ok 2 lata

lepszy niż sugeruje cena

Myślałam sobie - za tak niską cenę nie spodziewaj się wiele. A jednak:) Korektor pokrywa niedoskonałości, ale trzeba go czymś nakładać - u mnie jest od tego palec;) Pod lekko nałożonym pudrem jest praktycznie niewidoczny. Długo utrzymuje się na buzi - wiec spełnia swoją rolę. Opakowanie nie zachwyca...ale wybaczam. Wart wypróbowania

Używam tego produktu od:roku

najjasniejszy odcien

Uzywalam go bardzo dawno temu. Byl jednym z pierwszych moich kosmetykow tego typu i musze przyznac, ze wtedy sie sprawdzal. Ladnie kryl i dosc naturalnie wygladal na skorze. Wtedy mialam bardzo jasna cere i idealnie mi pasowal jego najjasniejszy odcien. Jakis czas temu znowu sie pokusilam, zeby go kupic, ale jako, ze mam teraz sporo ciemniejsza skore, kupilam tez ciemniejszy odcien korektora i tym razem wcale mi sie nie spodobal. Ani nie wygladal ladnie, ani nie kryl i ciezko sie rozprowadzal. Sa dwie mozliwosci: albo produkt ten przez kilka lat stracil na jakosci, albo dobry jest tylko najjasniejszy odcien. Ja juz wiecej jednak nie zaryzykuje i nie kupie go.

Używam tego produktu od:uzywalam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań:4-5

Śłabiutki!!!

Korektor nie spełnił moich oczekiwań - chciałam zakorektorować sińce pod oczami. Kupiłam go sugerując się recenzjami. Może ten korektor jest dobry do innych celów.
- jest nietrwały
-ciężko się nakłada
-nie kryje tego co powinien
Poprostu nie tego się spodziewalam

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań:pierwsze i ostatnie

Fajny

Jak dla mnie super. Trafiłam wreszcie w odpowiedni kolor z korektorem, czyli odpowiednio jasny. Korektor ma przyjemną konsystencję, ładnie się rozprowadza i dobrze tuszuje niedoskonałości. Jestem zaskoczona jego trwałością bowiem za tą cenę nie spodziewałam się cudów, a korektor mimo wszystko trzyma się ładnie cały dzień na twarzy. Podsumowując bardzo go lubię i pewnie jeszcze nie raz do niego wrócę :)

Używam tego produktu od:roku

Średni..

Jak bede w desperacji to kupie, bo po flosleka musze daleko jechać, a ten.. w sumie jak korektor.. ale słabo kryje, jest go na prawdę dużo co daje na plus, wzięłam najjaśniejszy i jest trochę za jasny :] ale cóż, desperacja

Używam tego produktu od: 2tyg,

Na początku ok

Na początku jest bardzo fajny: ładnie kryje, ma przyjemną konsystencję, odcienie też w porządku, ale po jakimś czasie... konsystencja się zmiania i robi się tłustawa i lepka, no, najogólniej mówiąc jest mało przyjemna i niestety na buzi już ładnie nie wygląda.

Używałam tego produktu przez:2 miesięce

Bardzo średni

Hmmm... plusem zapewne jest bardzo niska cena. Tylko z funkcjonalnośćią różnie. Z początku jest dość pudrowy i suchy, po jakimś czasie używania robi się miękki i tłustawy, co sprawia że gorzej kryje. No właśnie, co do krycia- dobrze zakrywa płaskie, aczkolwiek mocno widoczne blizny potrądzikowe, na wypukłych już go bardzo widać, po za tym dość szybko złazi. Plus że starcza na długo

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

dobry, kremowy

Jest to dobry korektor. Kremowy, bezzapachowy, w paru odcieniach do wyboru. Niektórzy tu piszą że jest widoczny...
będzie widoczny jeśli ktoś nie umie go nakładać :P
Dobrze kryje sińce pod oczami, jak i przykre niespodzianki.
Ogólnie godny polecenia

Używam tego produktu od:1,5 Roku
Ilość zużytych opakowań:1..2?

TAK

Dobry i tani korektor.Starcza na praktycznie cały rok intensywnego używania, zarówno na wypryski jak i pod oczy.Dobrze kryje.Kosztuje ok.7zł, jest do wyboru kilka kolorkówTylko z dobraniem odpowiedniego może być problem, teraz mam za jasny i jest ciężko :(. Szczerze polecam wszystkim Wizażankom :)Używam tego produktu od:paru lat

Rewelka ;]

Kupiłam jadąc na wakacje i był to mój pierwszy korektor jaki miałam. Jest cudowny:
- tani
- dobrze kryje niedoskonałości
- nie swieci sie, jest całkowicie matowy

Wady:
brak ;]

Wczoraj kupiłam korektor w płynie i się zawiodłam. Teraz już chyba na zawsze zostane przy tym xD (taaaa ale raczej wole żeby te cienie pod oczami znikły bo kiedys zbankrutuje przez te korektory itp hehe ;))

POLECAM!!!

Ilość zużytych opakowań: chyba 5