Eau Thermale Avene, Antirougeurs Creme Riche (Bogaty krem nawilżająco-ochronny do skóry z rozszerzonymi naczynkami)

Bogaty krem nawilżająco- ochronny do skóry wrażliwej. Zmniejsza zaczerwienienia i jednocześnie zapobiega występowaniu nowych zmian rumieniowych.
Krem reguluje mikrokrążenie i chroni skórę wrażliwą przed szkodliwym wpływem czynnikiem zewnętrznych.
Bogaty w wodę termalną z Avene o właściwościach kojących i łagodzących, szybko i skutecznie zmniejsza uczucie gorąca i podrażnienia skóry.
Dzięki zawartości składników chroniących naczynia krwionośne (wyciąg z ruszczyka, Metylohalkon hesperydyny) i przeciwobrzękowych (Siarczan dekstranu) zmniejsza przekrwienia oraz chroni skórę przed powstaniem nowych zmian rumieniowych.
Zawiera filtr ochronny 10 UVB i 10UVA, który chroni skórę przed nasilającym zmiany rumieniowe promieniowaniem UVA i UVB.
Nawilża i chroni, przywraca skórze z rozszerzonymi naczynkami utracony komfort i naturalny koloryt. Stosowany regularnie zabezpiecza skórę przed napadowym zaczerwienieniem i skutecznie zmniejsza rumień wywołany rozszerzeniem naczyń krwionośnych.

Dobry na zaczerwienienia

Nareszcie znalazłam dobry krem dla cery z trądzikiem różowatym. Zauważyłam, że zmniejszył zaczerwienienia, uspokoił skórę. Zaraz po nałożeniu go czuję poprawę stanu skóry. Dodatkowo świetnie nawilża, co ma dla mnie teraz szczególne znaczenie, bo po stosowaniu różnych kuracji na trądzik moja cera jest wyjątkowo przesuszona.

bez rewelacji

bardzo lubie kosmetyki Avene ale ten kremik nie podpadl mi do gustu....

MIly w uzyciu i zapach ok ale jakos ani nie widze zadnej znacznej roznicy w moich naczynkach.....
Po uzyciu tego kremiku nadal moge widziec zaczerwienienie nawet jak uzywam make up...

Używam tego produktu od:2miesiey
Ilość zużytych opakowań:jedno

ehhhhh

tak, jest bardzo wydajny i nie zapycha porow... ale zeby jakos specjalnie mial mi pomoc z moja czerwona buzia? nie zauwazylam. a przeciez po to ten krem kupilam... jednak nawilza w miare dobrze, nadaje sie tez pod makijaz. ja ponownie nie kupie bo krem ten nie spelnia swojego glownego zadania. nawet jego zielonkawy kolor nic nie daje a zwykly krem nawilzajacy nie powinien byc tak drogi. ehhhhh

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

świetny

Najlepszy jaki miałam do cery naczyńkowej a miałam ich naprawdę sporo,zawsze gdy zmienię go na jakiś inny wracam potulnie do niego
plusy:
-świetnie koi zarumienioną twarz
-zaraz po nałożeniu czuć ulgę na twarzy
-przy dłuższym stosowaniu wyraźnie zmniejsza zmiany rumieniowe (wiadomo, że już popękanych naczynek nie usunie to może zdziałać tylko laser:))
-dobrze nawilża skórę, bałam się, że będzie za ciężki do mojej skóry mieszanej na lato ale się sprawdził
-nie zatyka porów i dobrze się wchłania
-jest dość wydajny
-według mnie o wiele lepszy od wersji tego kremu dla cery mieszanej i tłustej
-dobrze też chroni skórę w czasie zimna, na mrozie
-dobry jest także jako baza pod podkład, fajnie się równiutko rozprowadza podkład, przy mojej cerze mieszanej twarz lekko mi się świeci ale to załatwia dobrze dobrany puder

Ilość zużytych opakowań:nie pamiętam

Najlepszy jaki miałam

Doskonale nawilża i łagodzi podrażnienia. Nadje się również pod oczy, nie podrażnia ich i nie powoduje łzawienia nawet jeśli oczy są wrażliwe.
Nie wałkuje się pod makijażem, za to wielki plus :)

polecam

Używam łącznie z dirosealem,na noc. Na pewno zmniejszył zaczerwienienia i wrażliwość skóry w miejscach gdzie się czerwieni. Efekt był zauważalny już około pierwszego miesiąca stosowania. Zielony kolor mi nie przeszkadza i tak nakładam jeszcze korektor i podkład.Uważam, że jest dość ciężki, ale mojej suchej skórze odpowiada. Myslę, że jeśli ktoś lubi lekkie kremy to nie dla niego. Jak do tej pory najlepszy jaki miałam po biodermie i la-roche

polecam

Kosmetyczka powiedziała mi,ze mam cerę z tendencją do pękacjących naczynek. Nie mogę sie wyciskać, chodzić do sauny fińskiej i powinnam stosować odpowiedni kremik. Tradycyjnie zajrzałam więc na KWC.Używam tego kremu na dzień. Nakładam go na nos i policzki. Chyba działa bo żadnych nowych pajączków nie zauważyłam. Krem dobrze nawilża. Zostawia lekki ochronny film. Nie lepi się. Doskonały pod makijaź. Mimo mojej świecącej literki T, nie powoduje błyszczenia nosa pod makijażem.Krem bardzo wydajny. Zapach neutralny.Zielony kolor- nie przeszkadza.Nie zapycha. Nie zlikwidował już istniejących pajączków. Używam go profilaktycznie. Właśnie zamówiłam drugie opakowanie.

Używam tego produktu od:2 m-cy

skuteczny

Lubię ten kremik, aczkolwiek jest za ciezki do mojej skory. Nie mniej jednak bardzo dobrzepełnia swoje zadanie. Koi i rozjaśnia podraznioną po rettinoidach i kwasach twarz. Wyrównuje koloryt i zmniejsza troch e widoczność pajączków. Kiedyś jeden z ulubionych, teraz gdy jest na rynku wiele tańszych tego typu kosmetyków ( Ziaja , AA) już nie kupię.

Używam tego produktu od:ze 2 lata temu

rewelacja

Najlepszy krem na naczynka jaki miałam, a przetestowałam na prawdę wiele.
Specyficzny zapach i kolor są typowe dla kremów na naczynka, więc mi nie przeszkadzają.
Dobrze się wchłania, nawilża i przede wszystkim faktycznie uspokaja skórę.

Dobry kosmetyk

Uważam, że jest to dobry kosmetyk. Potrzebowałam czegoś do podleczenia zaróżowienia na policzkach. Chodzę regularnie na basen i musiałam za mocno przesuszyć swoją twarz.
Bardzo fajnie się wchłaniał, matował cerę, więc (jak dla mnie) nadaje się pod puder. Nie podrażnił mnie ani razu.
Zaróżowienia podleczyły się znakomicie, jednak zauważalnie było to dopiero po tygodniu stosowania.
Nie wiem, czy kupię go jeszcze raz. Myślę, że spróbuję czegoś nowego.Używałam tego produktu przez miesiąc.

eee

Kupiłam coś na allegro i dostała go w prezencie ale szału nie zrobił. Raczej tępy, trudno się go rozciera jakaś taka maziaja się robi. Skóra potem nie oddycha, zapycha się i robi się odwodniona. Jak go nałożyłam to czułam, że mam na twarzy tapetę :) No i jakoś tak piecze buźka po jego nałożeniu :(

Używam tego produktu od:używałam tydzień
Ilość zużytych opakowań:trochę z 1

3-4

Kupilam w promocji z dirosealem (2 w cenie 1) i generalnie nie jest gorzej. Mam cere naczynkowa, sucha na policzkach i tlusta w strefie T, latwo sie zapychajaca, rozszerzone pory i inne gratisy :)

Uzywam na dzien tylko na policzki, bo boje sie, ze cala reszte twarzy zapcha-bogata formuła. Krem jest gesty, lekko zielony (rzeczywiscie nic nie daje), tresciwy, ladnie pachnie, jest wydajny przy moim uzywaniu.
Trzeba przyznac, ze jest to porzadny nawilżacz, ale także natłuszcza. Czuje go na twarzy-dosc dlugo sie wchlania.

Jednak nic nie przebije Redness Relief Cliniqua!!Używam tego produktu od: prawie 2 miesiecy

Działanie tego kremu dopiero zauważylam jak przestalam go uzywac w upały. Skóra rzeczywiscie wyraźnie mniej sie czerwieniła w porównaniu do teraz, gdy do nie używam. Odstawiłam, bo zrobiło sie na niego za ciepło i zaczął mi niesamowicie zapychać pory-całe policzki miałam w krostkach. Krem poprawił kondycję skóry. Myślę, że kupię ponownie.