La Roche-Posay, Hydraphase Hydrating Toner (Nawilżający tonik do twarzy)

La Roche-Posay, Hydraphase Hydrating Toner (Nawilżający tonik do twarzy)

Nawilżający tonik, który przywraca równowagę odwodnionej skórze dzięki zawartości gliceryny i hialuronianu sodu. Skóra jest odświeżona, gładka i pełna blasku. Zawiera wodę termalną z La Roche - Posay.

Niestety podrażnia

Używałam tego toniku przez pewien okres czasu i był dobry. Jednak okazał się bombą z opóźnionym zapłonem.
- podrażnił mi skórę wokół oczu i sprawił, że moje oczy były czerwone i swędzące,
Poza tym:
- nawilżał,
- napinał skórę,
- oczyszczał,
- średni zapach.

cudo

Uwielbiam tonik Hydraphase. Kiedyś nie używałam w ogóle toniku ale ponieważ lubię La Roche Posay zdecydowałam się na nabycie tego specyfiku. Przede wszystkim uwielbiam w nim to, że ma prosty skład a mimo to/dzięki temu czyni cuda. Doskonale nawilża moją skórę, kremu mogłabym praktycznie nie nakładać. Nie zapycha porów i ślicznie ale delikatnie pachnie. Niestety ostatnio dowiedziałam się, że wycofują ten tonik a wprowadzają jakąś serię z fizjologicznym ph. Nie rozumiem jak można wycofywać coś tak genialnego i dobrze się sprzedającego. Nie mam pojęcia czego będę używać gdy już go wycofają. Używam jeszcze kremu hydraphase, który też jest genialny i jak go też wycofają to chyba naprawdę już się załamie...

Używam tego produktu od:1 rok

jeden z najlepszych toników

Używam go od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona
Zalety:
- niweluje uczucie ściągnięcia skóry
- nie piecze mnie po nim twarz (co niestety było bardzo częste w przypadku innych toników)
- delikatnie, przyjemnie pachnie
- daje uczucie odświeżenia
- nawilża
Wad nie zauważam.

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące

Rewelejszon

Czy ja go jeszcze kupię? O mój Boże, ja go będę kupować póki będzie produkowany, a niedługo zapewne nauczę się go pić. Dla mnie to jest naprawdę bomba, cud, miód, orzeszki i co tam jeszcze można. Cudownie nawilża, koi, po użyciu mam wrażenie, jakby moja skóra zaczerpnęła powietrza i zaczęła mi głośno dziękować. Latem będzie mi dziękowała jeszcze głosniej. Woda termalna niech się schowa. Pozycja obowiązkowa zarówno rano, na przebudzenie twarzy i wieczorem - na spokojny sen, jako wykończenie demakijażu. Bez wahania można go zastosować do każdego rodzaju cery. Kocham go i uwielbiam i nie oddam za nic. I pomysleć, że dostałam go jako gratis przy zakupie podkładu...

Nigdy więcej!

Bardzo dobrze nawilża, koi podrażnienia, nie pozostawia lepkiej warstwy, nie powoduje powstawania zaskórników. Dodatkowo świetnie pachnie i jest bardzo wydajny (po miesiącu używania 2 razy dziennie pozostało ponad pół butelki). Mój KWC :-)

EDIT: La Roche-Posay testuje swoje produkty na zwierzętach. Wcześniej nie byłam tego świadoma, ale teraz jestem. Nigdy więcej nie kupię!

Używam tego produktu od ok. miesiąca

Naprawdę bardzo dobry.

Bardzo dobry tonik do twarzy. Doskonale nawilża i odświeża cerę - jest po nim gładka, czysta, rozjaśniona, miękka i delikatna. Uwielbiam użyć do na początek dnia, przez nałożeniem kremu i filtra, cudownie zmywa z twarzy resztki snu i pobudza do życia. :) Bardzo pomaga w nawilżeniu cery.
Jest bardzo delikatny - nie podrażnia, nie wysusza.
Bardzo wydajny - używam od półtora miesiąca, codziennie raz dziennie i wciąż mam ponad pół butelki.
Wolałabym tylko, żeby był bezzapachowy, bo czasem kompozycje zapachowe powodują u mnie podrażnienia przy dłuższym stosowaniu.
Jak na razie pełen zachwyt i 5 gwiazdek. :)

9.06.2008: No i chyba sobie wykrakałam. Niedawno strasznie podrażnił mnie ten tonik w połączeniu z kremem z tej samej serii. Stosowałam oba produkty długo, nie spodziewałam się już takiej reakcji skóry, no ale niestety. Tym samym odejmuję gwiazdkę, bo spada z piedestału i nie opłakuję już wycofania go z rynku.

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań: 1/2

znakomity!

Nie mam pojęcia z jakich powodów umknął mojej uwadze tonik LRP z linii Hydraphase. A tonik jest znakomity!
Oto jego zalety:
- daje natychmiastowe uczucie świeżości i ukojenia skóry
- ma delikatny, nienarzucający się zapach
- jest bardzo łagodny
- nie podrażnia skóry ani oczu
- poręczne opakowanie, w miłym dla oka błękitnym kolorze
- jest wydajny
- ma przystępną cenę
Wad brak. Z czystym sumieniem polecam.

Używam tego produktu od:miesiąca

lubię, nawet bardzo...

Zakupiłam ten tonik ok 1mc temu. Jest wydajny, pięknie pachnie, jego działanie jak dla mnie widoczne i odczuwalne natychmiast. Mam cere suchą, na policzkach wręcz super suchą i wiecznie ściągniętą a po jego nałożeniu czasem nawet mija dłuższa chwila zanim nałożę krem- zapominam po tym toniku o ściągnięciu skóry!!! Wcześniej po innych tonikach czym prędzej nakładałam krem bo bałam się że moje poliki napięte do granic możliwości popękają!!!
Ten tonik to mój FAWORYT!!! nie znam lepszego, daję jedną * mniej za wysoką cenę...

EDT: dodaje gwiazdke, teraz ma ***** - jest wydajny i wart swojej ceny. the beściak!! dałabym każede pieniądze ;)
Używam tego produktu od:1mc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go

świetny

Dosnonały tonik, nie przesusza skóry tylko ją nawilża, co dla mnie jest wielkim plusem. Nie pozostawia tez wrażenia ściągniętej skóry, nawet gdy jest ona dodatkowo wysuszona kuracja kwasową.

Poza tym, doskona le usuwa resztki makijażu i mleczka, po użyciu ma się nieprawdopodobne uczucie świerzości. Jest tez bardzo wydajny, ogromne opakowanie przy niskiej cenie.

Używam tego produktu od: około rok
Ilość zużytych opakowań: chyba3

od i taki

tonik oceniam jako przeciętny. spodziewałam się, że faktycznie nawilży on moją skórę, a tymczasem pozostawia ją napiętą. przestrzegam również przed przypadkowym przemyciem oczu, gdyż posiada on w swoim składzie alkohol i jak można się spodziewać będzie szczypać, oj będzie:)tonik ma jednak też swoje plusy - przyjemny zapach i nie powoduje świecenia się.

Używam tego produktu od:miesiąca

szczypie!

na szczęście to dodatek był.. wygląda na to, że tylko mi ten tonik nie służył, ale jest niby do wrażliwej cery, a moje policzki podrażnił! zero nawilżenia, zero oczyszczenia - jedyny efekt u mnie to lekko zaczerwieniona i lepiąca skóra; nie tego oczekuję od toniku

Używam tego produktu od:dawna

Niezastąpiony.

Co za przeoczenie! Że tez ja jescze nie oceniłam tego toniku!

To najlepszy tonik, jaki do tej pory miałam. Cudownie nawilża i koi skórę. Nie podraznia sóry potraktowanej kwasem czy retinoidami, wręcz koi podraznienia i łagodzi zaczerwienienia. W duecie z wodą termalną czynią cuda.
Tonik pozostawia skórę pmiękką i rozświetloną. Ma absolutnie prosty skład, nie ma tam nic co mogłoby uczulić. Pachnie cudownie, nie nachalnie.

To mój kosmetyczny must-have.Czasami zdradzam go dla jakiegos innego produkty, ale i tak zawsze wracam do Hydraphase. Nie podoba mi sie zbytnio cena, ale jak dotąd nie udało mi się kupić NIC lepszego.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań: sporo: 5-6