Ziaja, 100% pielęgnacji, Bioaktywny krem rewitalizujący z kompleksem multirozświetlającym do cery tłustej i mieszanej

Krem zawiera bioaktywny systemdotleniający.
Działanie:
- Seanergilium(R), filtr UV, witamina E)
- poprawia proces dotleniania komórek skóry.
- przywraca równowagę energetyczną, stymulując syntezę ATP - naturalnego nośnika energii
- aktywnie rewitalizuje skórę oraz zapobiega fotostarzeniu.
- delikatnie koryguje, wygładza i modeluje owal twarzy.
Subliten(R), kompleks multirozświetlający, prowitamina B5 (D-panthenol)
- intensywnie nawilża, poprawia koloryt skóry oraz dostosowuje go do rodzaju karnacji
- rozświetla i dodaje skórze subtelnego blasku.
Polecany od 20 roku życia.
Substancje aktywne:
Seanergilium(R), filtr UV, witamina E, Subliten(R), kompleks multirozświetlający, prowitamina B5 (D-panthenol)

Fajny ale...

Fajny kremik za nieduże pieniądze. Podoba mi się efekt rozświetlenia buzi po jego nałożeniu . Niestety zauważyłam że że po dłuższym stosowaniu trochę zapychał mi pory dlatego używam go z przerwami.

(+) fajne rozświetlenie
(+) cena
(+) daje skórze ciepły kolor
(+) dobrze nawilża

(-) zapycha
(-) trochę za "bogaty" jak na krem do cery tłustej

Używam tego produktu od: 0,5 roku

Dobry, ale z okropnym brokatem

Na pewno dobrze nawilża i świetnie sprawdza się pod makijaż. Nie zauważyłam, żeby skóra po nim bardziej błyszczała.
Wielki minus dla mnie (choć dla innych to może być plus), wręcz dyskwalifikujący, to te świecące "drobinki". Nienawidzę brokatu w kremach. A już szczególnie w kremach do cery tłustej. Rozświetlanie - ok, ale na zasadzie rozjaśniania cery, zwężania porów itd... a nie jakiś okropny brokat.
Zdecydowanie nie dla mnie z tego jednego powodu.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1/2

POLECAM:)

Zacznę od tego, że krem jest bardzo wydajny:) Jest bardzo tani i uważam, że warto jest go mieć w swojej kosmetyczce. Używam kremu na noc(na dzień miestety musze używać czegoś co bardziej zmatowi moją skóre), świetnie nawilża i odżywia a przede wszystkim nadaje skórze piękny naturalny odcien (po kilku zastosowaniach). Uważam, że bbyłby idealny na dzień - pięknie rozświetla cerę. Myśle, że do zmęczonej poszarzałej skóry (zwłaszcza dla Pan które pala) bedzie idealny.
Jestem bardzo zadolowona z produktu i szczerze go polecam:)

Używam tego produktu od:miesiąca

Super!

Super krem za nie duże pieniądze:) Pięknie rozświetla cerę (bardzo mi się podobają te drobinki), skóra jest dobrze nawilżona i odżywiona. Nawet kiedy wstaję rano i moja skóra nie wygląda za dobrze to po nałożeniu kremu od razu jej stan się polepsza, przestaje być taka zmęczona i szara, jest to głównie zasługa tych maleńkich drobinek.
Jestem właśnie przed kupnem kolejnego opakowania;)

Używam tego produktu od:miesiąca

przeciętniak

Krem miał zdziałać cuda niestety nie zdziałał. Nie doje żadnego rozświetlenia, nie poprawił stanu mojej skóry. Jest troszkę zbyt tłusty, ale nie roluje się pod makijażem i nawilża. Ogólnie nic nadzwyczajnego, nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

nie polecam

Nie oceniam produktów po tak krótkim czasie, ale tym razem jednak nie mam ochoty na dalsze testy.
Krem wrzuciłam do koszyka, bo nie było żadnego innego przeznaczonego dla mojej cery. Zamierzałam używać go jako kremu nawilżającego na noc. Jednak kompletnie się nie sprawdził.
Przede wszystkim trudno uwierzyć, że jest to kosmetyk przeznaczony dla cery tłustej i mieszanej, ponieważ skóra jest po nim przetłuszczona. W ciągu tych dwóch dni pogorszył się stan mojej cery - policzki były zaczerwienione i podrażnione, a w strefie T wyskoczyło kilka brzydkich niespodzianek.
Szkoda nawet tych kilku złotych wydanych na niego.

Używam tego produktu od: 2 dni

dobre to to

kupiłam ten krem bez przekonania a tu miła niespodzianka! ładnie się rozprowadza i wchłania nie tworząc tłustej warstwy (mimo, że sama mam trochę tłustawą cerę); w cieplejsze, letnie dni używałam tylko tego kremu i ładnie rozswietlał cerę a teraz bardzo dobrze sprawdza się pod makijaż; po prostu fajny

Używam tego produktu od:około 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończe pierwsze

Fajny

Po roku przerwy wróciłam na wakacje do tego kremu. Jest wydajny, świetnie sie rozsmarowuje, pięknie pachnie. Nie matuje, bo to nie jest jego przeznaczenie, za to rozswietla doskonale.Troche skład mnie martwi, ale tęskniłam za tym kremem i kupiłam ponownie.POd podkład jest idealny.Fajnie nawilża.

Używam tego produktu od:2lat(rok przerwy)

fajny

Zwykle zanim planuję kupić jakiś kosmetyk, najpierw czytam opinie na jego temat-a tym razem był spontan. Kupiłam pod wpływem impulsu-i chwilowej potrzeby, a potem siadłam i poczytałam-i miałam trochę strachu co to będzie...
a tu niespodzianka...
Opakowanie-typowo Ziajowskie (chociaż kartonik robi małą zmyłkę :))
Konsystencja-bardzo przyjemna, kremik lekko się rozprowadza, szybko wchłania
Zapach-mnie zupełnie nie przeszkadza, nie jest drażniący
Działanie-skóra jest nawilżona, gładka, delikatie rozświetlona-ale nie ma efektu choinki z brokatem na twarzy. przy mojej mieszanej cerze trudno jest dobrać krem tak żeby było idealnie dla wszystkich partii twarzy-bo albo pieką policzki albo czoło wygląda jak po oliwce-a tu jest bardzo przyzwoicie-po 5,6 godzinkach nosek wymaga lekkiego przypudrowania-ale uważam że to nie jest zły wynik.
nie zapycha porów i nie uczula!
A porównanie jakości do ceny-BOMBA!!

Używam tego produktu od:ponad 4 tyg

bardzo dobry

Powiem tak: po kilku dniach regularnego, rano i wieczorem (po oczyszczeniu), używania tego kremu spotkałam się ze znajomym i on powiedział: O! Byłaś u kosmetyczki?... :)
Poza tym, że ładnie pachnie, ma miłą, kojącą konsystencję, to jeszcze jest dla mnie idealnym wyważeniem między nawilżeniem i natłuszczeniem.Słowem - moim zdaniem bomba :)

Zbyt dużo obietnic

+ Przyjazna cena; energetyzujący kolor opakowania; dużo do czytania na kartoniku; sympatyczny słoiczek, dobry do powtórnego wykorzystania.
++ Zawiera malutkie drobinki, więc można zastosować pod puder w celu rozświetlenia albo na same policzki.
+++ Dużo wyciągów roślinnych w składzie; niewielki filtr UV; przyjemny, choć intensywny zapach.
++++ Pozostawia ochronną warstwę, przydaje się w niekorzystnych warunkach atmosferycznych.
- Kosmiczne obietnice na etykietce.
-- Nadaje twarzy złoto-żółty, nieco marchewkowy poblask, przyciemnia (dla mojej porcelanowej cery to duży minus).
--- Tępo się rozsmarowuje, lubi wałkować, zwłaszcza parę miesięcy po otwarciu i przechowywaniu w zalecanych warunkach.
---- Zawiera zapychacze, jak Isopropyl Myristate (na samym początku składu) i oleje roślinne.
----- Nie wchłania się do końca, cera się błyszczy, co dyskwalifikuje używanie na dzień przy cerze tłustej.

Używałam go na same policzki, jak i na całą twarz. Ocena byłaby wyższa, gdyby nie przeznaczenie do cery tłustej oraz przesadzone obietnice producenta.

kiepski

cena moze i dobra ale u mnie on zostawia strasznie tlusty film na twarzy czego nie znosze. owszem ladnie pachnie, pudeleczko tez ok, ale nie podoba mi sie po kremowaniu efekt tlustej twarzy, mam wrazenie, że sie nie wchlania w skore i tlusci wszystko dookola.

Używam tego produktu od:sporadycznie od 6 mcy
Ilość zużytych opakowań:poki co 0