Artdeco, Soft Eye Liner Waterproof

Średnia ocena: 4.80/5

Średnia ocena: 4.63/5

Hebe
zobacz więcej ofertzwiń

Kredka do powiek odporna na działanie wilgoci. Zawiera olejki mineralne z naturalnymi antyutleniaczami oraz witaminę E. Miękka. Do wyboru jest 10 kolorów.

do temperowania
wodoodporna

nawet ok

To moja pierwsza kredka wodoodporna- zawsze używam linera , ale ponieważ nie było w drogerii , polecono mi tę kredkę wodoodporną. Jest bardzo miękka, rzeczywiście dobrze trzyma się powieki, nie daje przez kilka godzin efektu pandy . Nie mam najmniejszych problemów z jej naostrzeniem (o czym piszą inne recenzentki) , nawet bez uprzedniego trzymania w zamrażarce. Jednak po kilku godzinach minimalnie odbija się na górnej powiece,co wymaga poprawek makijażu i szybciutko się zużywa z racji swojej miękkości,więc daję tylko 4 *

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

ok ale bez rewelelacji..

jedno pytanie... czy ta kredka się struga w ogole?? jak tak to czym???????
zużylam jej dopiero tę część która jest zastrugana i leży bo ni chu chu jej nie mogę zastrugać..
kredka jest miękka i sie łatwo rozmazać przy malowaniu, ale za to jest trwała, chociaż jak macie jakieś inne na oku to kupujcie inne ta nie jest warta swoich pieniędzy..

Słabiutko

Poleciła mi ją Pani z Douglasa. Szukałam brązowej, trwałej kredki do oczu.

Kredka ma ładny, brązowy kolor. Taki właśnie chciałam mieć. Jest względnie trwała. Na tym kończą się jej plusy.
Bardzo ciężko się ją struga albo jest za mało naostrzona albo łamie się. Przez to ciężko jest namalować nią cienką kreskę pod okiem. W zasadzie najlepiej nadaje się do malowania na powiece albo do brwi. Może nie jest droga ale mam wrażenie jakbym malowała się kredką z bazaru za kilka złotych.

Nie polecam!

Używam tego produktu od: dawna

Twardy

Nie polecam.
Kredka jest twarda, przez co bardzo źle się ją aplikuje, trzeba nałożyć kilka warstw by otrzymać kolor rysika.
Na wewnętrzną krawędź powieki już zupełnie się nie nadaje, bo to jest tortura dla oka, spróbować tam nałożyć tą kredkę.
Trwałość bez zarzutu.
Ogólnie nie wrócę już do niej.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej i ostatniej

Oj, zawiodła mnie

Wielki plus kredki to niesamowicie nasycony i wyraźny kolor

jednak jest ona strasznie miękka, przez co nie byłam w stanie jej natemperować, co mnie bardzo denerwowało, musiałam ją strugać nożem co i tak nieraz się kończyło urwaniem rysika

także za dużo się jej nakładało, była dość nietrwała i szybko się rozmazywała... bardzo się rozczarowałam :(

Używam tego produktu od:2 lata

Zawiodłam się..

Na początku byłam na tyle zadowolona z tej kredki, że skłoniło mnie to do zakupu następnej. Jednak po miesiącu stosowania moja opinia o niej diametralnie się zmieniła. Po tym czasie obie sztuki zaczęły się bardzo trudno rozprowadzać na powiece, po prostu mam wrażenie, że stały się znacznie bardziej twarde a przez to trudno mi było osiągnąć tak intensywny kolor jak na początku. Muszę też stwierdzić, że narysowanie tą kredką cienkiej, precyzyjnej linii graniczy z cudem. Dość dużym problemem okazało się temperowanie. Rysik kredki pooddzielał się od otoczki i stał się ruchomy, mimo tego, że używam profesjonalnych temperówek. Produkt był świeży, kupiony w markowej perfumerii w związku z tym nie znajduje żadnego usprawiedliwienia dla tych ewidentnych braków. Jedynym plusem (przynajmniej na początku stosowania produktu) jest szeroka gama kolorystyczna oraz to, że kredki są odrobinę bardziej odporne na ścieranie od tych za 10 złotych.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

odradzam

w kredkach do powiek najwazniejsza jest dla mnie ich miekkosc. Kredka nie moze byc zbyt miekka, zeby nie ozlewala sie po powiece. Nie moze byc zbyt twarda, zeby nie wymagala wielokrotnego poprawiania w jednej lini, by w koncu po chwili meczenia uzyskac to czego sie oczekuje. Testujac kredke (ktorej nazwa soft eye liner sama mowi za siebie - przynajmniej tak powinno byc) sprawdzalam w pospiechu, zreszta to chyba nie jest nikomu obce, Pani nad uchem zachwala, mowi, mowi, mowi. Zrobilam lekko, latwo i szybko kreske na dloni i pieknie. Na dloniach moglabym dzielo faktycznie wymalowac :) gorzej na powiece, szczegolnie jesli chodzi o dolna powieke. Nie wiem czy jej wodoodpornosc uniemozliwia przyciemnienie wewnetrznej krawedzi dolnej powieki, czy po porstu jest taka slaba. ciezko o precyzje. Jeden z gorszych produktow proponowanych przez ta firme.nie polecam.
jedyny plus jaki znalazlam to ciekawe kolory, ale to chyba troche za malo? szczegolnie jak ktos kredki uzywa na codzien

Używam tego produktu od: 2 msc.

rewelacja

Nie miałam lepszej kredki a szukałam od dawna.jest bardzo trwała nie zbiera się w kącikach oczu, po całym dniu pracy nie wymaga poprawek.Rozprowadza się idealnie. Polecam bardzo bardzo

Używam tego produktu od: 3 tyg.
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Bardzo dobra kredka :)

Jak przystało na ArtDeco, kredka jest bardzo dobra. Faktycznie spełnia obietnice producenta co do wodoodporności i trwałości - trzyma się, nie blaknąc, przez cały dzień :) Do tego przyjemnie się nią maluje (ja używam tylko na górną powiekę) i ze zmyciem mleczkiem nie ma problemu. Kolor mam idealny jak dla mnie, ciemny brąz z delikatnymi drobinkami. Pięknie wygląda na powiece! :) Zaznaczyłam opcję, że nie wiem czy kupię ponownie ponieważ lubię testować kosmetyki ale pewnie wrócę do niej nie raz :)

Używam tego produktu od: około 2 miesiące.
Ilość zużytych opakowań: jestem przy pierwszej.

daje rade

Nie rozmazuje się na górnej powiece, cały dzień trzyma się również na dolnej (od środka) nie mam porownania z innymi wodoodpornymi więc daję 4. Zmywa się ładnie wodą z mydłem. Jest naprawdę ok i bez zarzutów.

Używam tego produktu od: 3 m-cy

Paskudztwo za spore pieniądze

Przekonana, co do jakości kosmetyków firmy Art Deco, nabyłam w Douglasie ową kredkę zachwalaną nawet przez Panią Konsultantkę. Miała być niesamowicie trwała. Nic bardziej mylnego, świństwo to straszliwe. Umalować się tym nie sposób, już w trakcie wykonywania kreski rozmazuje się. Kredka jest gruba, co uniemożliwia precyzyjne wykonanie podmiotowej kreski. Nie utrzymuje sie wcale , rozmazuje się natychmiast. Jej rzekoma trwałośc to tylko chwyt reklamowy. Gdybym nie kupiła jej w renomowanej drogerii, sądziłabym, że nabyłam kiepską podróbkę.
jestem rozczarowana i czuję się oszukana. Nigdy więcej takich zakupów. Dystrybutor owego kosmetyku powinien wycofać się z rynku sprzedając i reklamując taką szmirę kosmetyczną. Nie polecam Wam tego paskudztwa - wręcz odradzam. Szkoda pieniędzy i stresu przy nieudanym makijażu. Lepiej już spisuje się kredka polskiej firmy Szafir, do nabycia w małych sklepikach za 8,50 zł.
Ilość zużytych opakowań:1 i nigdy więcej

Doskonała

To doskonały produkt: jest trwała i miękka - łatwo nią narysować precyzyjną kreskę na dolnej, czy górnej powiece i w razie potrzeby rozetrzeć ją delikatnie. Kolor (czarny 10) jest głęboki i nie blaknie przez cały dzień.
Nie podrażnia wrażliwych oczu, a kreska trzyma się na miejscu - między rzęsami - przez wiele godzin (mimo skłonności owych wrażliwych oczu do łzawienia - tu pozostawia w tyle nawet Lancome). Łatwo zmywa się mleczkiem.
No i ta cena: tylko 31 zł. :D

Jedyna wada, jaką udało mi się znaleźć: bez zamrożenia nie sposób zatemperować kredki jak należy (lubię ostre rysiki ;)), a i po zamrożeniu temperówka odpada - tylko ostry skalpel i precyzja chirurga.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1. Na razie mój faworyt.