Astor, Top Coat 2-Step Gel Manicure (Lakier do paznokci o żelowym wykończeniu)

Astor, Top Coat 2-Step Gel Manicure (Lakier do paznokci o żelowym wykończeniu)

Wyobraź sobie, że dzięki naturalnemu światłu możesz uzyskać efekt profesjonalnego, żelowego manicure 3D o nieskazitelnym kolorze i blasku, który trwa i trwa… nawet do 14 dni! Astor sprawił, że to marzenie jest w zasięgu… Twoich palców! Z dumą przedstawiamy nowe lakiery Top Coat 2-Step Gel Manicure .

Ten ekskluzywny, opatentowany system żelowego koloru wyróżnia rewolucyjna technologia użycia naturalnego światła. Dzięki niej, do uzyskania perfekcyjnego, trwałego koloru nie potrzebujemy światła LED czy UV. Jak to działa?
KROK 1: N
ałóż na paznokcie kolejno dwie warstwy, modnego, wibrującego koloru Perfect Stay Gel Color.

KROK 2: Utrwal manikiur jedną warstwą Perfect Stay Gel Top Coat i pozwól naturalnemu światłu zrobić całą resztę! Co więcej, używając żelowych lakierów Astor, nie musisz używać bazy i możesz je łatwo zmyć tradycyjnym zmywaczem do paznokci. To takie proste!

Kobiety z pewnością pokochają ten łatwy w użyciu system, który sprawia, że nasz manicure jest perfekcyjnie precyzyjny, idealnie gładki i niesamowicie lśniący. Zapewnia żelowy efekt 3d, który bardzo szybko wysycha. Formuła nowych lakierów Astor jest tak unikalna, że ponad 70% kobiet, które je przetestowały uznały, że Perfect Stay 2-Step Gel Manicure:

● Zapewniają łatwą aplikację – dla perfekcyjnego, salonowego looku bez żadnych skaz i smug
● Oferują niesamowity połysk, olśniewający, żelowy kolor i świetne wykończenie pod każdym kątem
● Natychmiast sprawiają, że paznokcie stają się mocniejsze i grubsze
– wyglądają jak po hybrydowym manicure wykonanym lampą LED/UV
● Dają ultra gładkie wykończenie, które ukrywa wszelkie niedoskonałości

Łącząc wydajność ze stylem, Perfect Stay 2-Step Gel Manicure Collection oferuje 16 niepowtarzalnych odcieni, dzięki którym wyrazisz swoją osobowość.

● Głębokie czerwienie: #016 Luxurious, #017 Classy Red, #019 Fashionably Red, #010 Out To Party
● W stylu boho: #015 Bouquet, #011 Glow, #014 Want More, #012 Radiance
● Z nutką romantyzmu: #002 Personalit, #004 Pink Sunset, # 005 Sweet Life, #024 Lavender Dream, #022 Pacific Gem
● W kolorze weluru: #020 All Eyes On You
● Barwy zachodu: #006 Desirable, #009 Sandy Nude

Najlepszą w swojej klasie technologię Astor wyróżniają zaawansowane kopolimery, które pozwalają uzyskać ultra gładkie wykończenie maskujące wszelkie niedoskonałości oraz fotoinicjator – dla zmaksymalizowania czystości i blasku koloru. Formuła z octanem witaminy E, sprawia, że paznokcie stają się mocniejsze i twardsze. Naukowcy z laboratoriów Astor, podczas tworzenia tych niesamowitych lakierów, czerpali bezpośrednią inspirację z mórz, wykorzystując wzbogacające właściwości alg, ekstraktów z morskich wodorostów i hydrolizowanych protein z pereł.

Od teraz dzięki lakierom Astor Perfect Stay 2-Step Gel Manicure, wystarczy jedynie dzienne, naturalne światło aby we własnym domu osiągnąć efekt profesjonalnego manicure 3D. Stylowe buteleczki i pędzelek umożliwiający precyzyjną aplikację, czynią ten dwuetapowy system niezwykłe łatwym w użyciu!

lakiery nawierzchniowe
nabłyszczające, ochronne
Efekt
naturalne

Najlepszy top coat, jaki miałam do tej pory

W przeszłości miałam kilka lakierów nawierzchniowych tańszych marek, jak Wibo czy Lovely, ale nie zabezpieczały kolorowego lakieru na tyle, bym widziała jakikolwiek sens wydawania na niego pieniędzy.
Po długim czasie jedynie sporadycznego malowania paznokci znów załapałam bakcyla na ich zapuszczanie oraz ozdabianie przeróżnymi kolorami i ornamentami. W związku z tym pojawiła się kwestia dobrania odpowiedniego top coat'u. Zobaczyłam recenzowany kosmetyk od Astora i pomyślałam, że trochę drogi (29,00 w Douglasie), ale może jakościowo cenie dorówna...?!

To była bardzo dobra decyzja :)

Szklana buteleczka mieści w sobie 10 ml lakieru oraz wygodny w użyciu, szeroki pędzelek. Lakier jest bezbarwny i nie zawiera żadnych drobinek. Jest gęstszy niż inne top coat'y, do których przywykłam. Przypomina żel do paznokci. Zdarza mu się trochę ciągnąć, niemniej jednak świetnie to wygląda przy jego nakładaniu na paznokieć. Szczelnie oblepia płytkę nie rozlewając się przy tym na boki i na skórę. Dodaje lakierowi blasku i sprawia, że płytka paznokcia staje się grubsza i mniej podatna na uszkodzenia.
Dzięki lakierowi nawierzchniowemu marki Astor paznokcie są w stanie wytrzymać bez odprysków od 5 do 7-miu dni. Rolę tutaj odgrywa również jakość lakieru kolorowego, rzecz jasna oraz wpływ czynników zewnętrznych (sprzątanie, czyszczenie, mycie etc.).
Świetnie współgra z lakierami innych marek, nie tylko z Astor. Zmywa się go całkiem dobrze, chociaż wymaga przytrzymania nasączonego zmywaczem płatka przez kilka sekund na paznokciu.
Nie trzeba używać lampy w celu jego utwardzenia. Całkiem szybko schnie sam.

Serdecznie polecam, jeśli zależy Wam na wysokiej jakości, trwałości i pięknym błysku na paznokciach. Dzięki temu lakierowi uzuskujemy efekt żelowych paznokci bez konieczności ich nakładania.

Rewelacja

Top coat spełnia wszystkie obietnice producenta, zarówno w kwestii komfortu aplikacji, rodzaju wykończenia, jak i trwałości. Używam go w duecie z Perfect Stay Gel Color oraz lakierami innych marek - w każdym przypadku zdaje egzamin, zapewniając perfekcyjne wykończenie bez smug, ubytków czy śladów pociągnięć pędzla. Żelowy top coat jest ciut gęstszy niż zwykły lakier nawierzchniowy, co nie utrudnia jego aplikacji. Nawet, gdy nie robię tego zbyt dokładnie, zlewa się w jednolitą, gładką i błyszczącą taflę, świetnie imitującą efekt paznokci żelowych. Szybko wysycha, niemniej przez pierwszą godzinę trzeba uważać i pozwolić warstwom solidnie się związać. Efekt jest wręcz profesjonalny a trwałość zaskakująca - manicure prezentuje się nienagannie grubo ponad tydzień. Mam wrażenie, że top coat nie tylko chroni lakier kolorowy, ale i wzmacnia paznokcie. Pomimo świetnej trwałości i utwardzenia, zmywa się szybko i bezproblemowo. Używam go już ponad 1,5 roku i nie zauważyłam, by zmienił konsystencję lub stracił na właściwościach. Słowem, same zalety. Polecam.