AA, Care Kiss, Pomadka ochronna

AA, Care Kiss, Pomadka ochronna

Pojemność 4,2 g

Pomadka ochronna z kompleksem maxi-lip, masłem shea i witaminami C, E do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Zapewnia długotrwałą ochronę przed mrozem i wiatrem, zapobiega suchości i pękaniu ust, dba o pocałunki, nawilża, zwiększa objętość i poprawia kontur ust. Pomadka zawiera dermolipidy oraz witaminy Ci E skutecznie chroniące usta przed mrozem i wiatrem. Kompleks Maxi-lip poprawia nawilżenie ust do 60%, zmniejsza zmarszczki zwiększa objętość ust i uwidacznia ich kontur.

Ogólnie dobry produkt

Nawilża całkiem dobrze. Konsystencja przyjemna, nie jakiś tam smar. Usta pozostają całkiem mięciutkie i delikatne. Niestety zauważyłam, że jest mało wydajna, nie wiem od czego to zależy.
Ogólnie zły nie jest, ale wole balsamy w słoiczkach :)

Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Nawilża na długo

Przez pewne leki moje usta wysychają mi w rekordowym tempie, że muszę smarować usta wiele razy na dzień. W celu znalezienia tej najlepszej pomadki, testuję najróżniejsze i przez przypadek padło na tą.

Plusy:
+ świetnie nawilża
+ długotrwała (dopóki porządnie nie napiję się/nie zjem czegoś, nie ściera się)
+ wygodne opakowanie
+ ścięta końcówka (jednak dla mnie wygodniejsza niż taka płaska)
+ nadaje naturalnego blasku

Minusy:
- mało wydajna (albo tylko ja mam takie wrażenie, bo tak często muszę jej używać)

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Super!

Bez przerwy testuję "nowe" pomadki i masła do ust, więc zazwyczaj każdy miałam tylko raz. Ten z pewnością zagości w mojej kosmetyczce (a raczej torebce) jeszcze wiele razy.

Bez wątpienia jest to moja ulubiona pomadka.
Dlaczego:

+świetnie nawilża
+konsystencją i wyglądem przypomina wazelinę, ale w fajniejszym opakowaniu
+ładny, delikatny zapach
+nie zostawia śladów
+niedroga
+polska:)

Minusów brak.

Serdecznie polecam! :D

Używam tego produktu od: *używałam ok. pół roku temu
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

jest ok

Plusy

- bardzo mocno natłuszcza usta,

- dobrze odżywia i poprawia stan ust,

- dobrze zabezpiecza przed wiatrem, jest gęsta i tłusta więc mróz i wiatr jej nie straszny,

- bardzo przyjemny smak i zapach :)

- jest tania- to zawsze plus,

- dobry skład- dużo natury i niemal każdy składnik ma jakieś dobroczynne działanie

Minusy:

- ekstremalnie łamliwa,

- mało wydajna.

bardzo szybko mi się złamała :((

może miałam jakąś felerną sztukę, ale moja pomadka ołamała mi sie po kilku użyciach. Nie byłam nawet w stanie ocenić czy zdołała coś pozytywnego na moich ustach zrobić. Na plus na pewno miły zapach, brak uczucia klejenia sie na ustach, przezroczysty kolor, proste poręczne opakowanie, bogaty skład i niska cena. Niestety, gdy pomadka mi się złamała, bardzo utrudniło mi to korzystanie z niej. Nie lubię kosmetyków do ust, które trzena nakładać palcami, obojętnie czy jest to balsam, czy szminka czy błyszczyk. Noszę długie, pomalowane paznokcie i taka aplikacja jest dla mnie bardzo nieestetyczna i niehigieniczna. A teraz, w przypadku tej omadki nie mam innego wyjścia niż nałożyć ją właśnie alcem, co bardzo obniża mi przyjemność używania tego produktu:(

Ilość zużytych opakowań: jedno wciąż męczę ;)

Niezła

Pomadka jest całkiem dobra, jednak bardziej odpowiada mi Nivea, dlatego nie kupię ponownie. Ta jest trochę twardsza. Ma słodki posmak, tak samo jak Nivea. Nie przepadam za nim, ale też nie specjalnie mi to nie przeszkadza. Pomadka nieźle nawilża i dobrze chroni usta przed mrozem. Ze znacznym przesuszeniem pewnie sobie nie poradzi, ale od tego mam kosmetyki do pielęgnacji ust w słoiczkach, one lepiej się sprawdzają w takim przypadku.

Bardzo dobra

Kupiłam ją na promocji w Rossmanie za kilka złotych i okazało się, że jest niezła. Po pierwsze ma neutralny smak i jej nie czuję w przeciwieństwie do innych pomadek, które są gorzkie. Dosyć dobrze nawilża, fajny skład i jak dla mnie to wystarczy.
Nie zauważyłam regeneracji ust. Szkoda też, że tak szybko się złamała ;/

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Dobry produkt

Uważam, że jak na tak niską cenę pomadka jest naprawdę godna polecenia. Świetnie nawilża usta, poradziła sobie, jako jedna z niewielu z moimi suchymi, popękanymi ustami. Nie tylko poprawia stan ust, lecz także pięknie je podkreśla i uwydatnia. Konsystencja faktycznie dość tłusta, ale mnie akurat to nie przeszkadza. Początkowo daje efekt bezbarwnego błyszczyka, później po wchłonięciu jest niewidoczna. Pozostawia efekt nawilżonych, delikatnych, wręcz jedwabnych ust.

Plusy:
nawilża
szybko się wchłania
cena
dostępność
ścięta końcówka (dla mnie wygodniejsza niż zwykła)

Minusów nie zauważyłam.

dobry, ale nie the best

Kupiłam zachęcona niższą niż pozostałe pomadki ochronne ceną. Moim zdaniem bardzo fajnie odżywia i pielęgnuje usta. Ma przyjemny posmak, choć nie powiększa ust jak pisze producent.
Jego zdolności regeneracyjne też nie są wybitne, ale jednak go polubiłam, dobry do używania na codzień.

zdecydowanie nie dla mnie

Z moimi problematycznymi ustami zmagam sie nieustannie przez cale zycie, i przyniesienie im ulgi graniczylo z cudem, dopoki nie znalazlam idealnego kosmetyku. Niestety, ta pomadka ochronna rowniez nie spisala sie w swojej roli. Nie wyobrazam sobie stosowania jej absolutnie w zadnym okresie roku.

Plusy:
+ delikatny zapach
+ dostepnosc
+ ladne opakowanie

Minusy
- w ogole nie nawilza
- szybko znika z ust
- pozostawia w buzi drazniacy "tepy" posmak
- wydajnosc - zaskakujaco szybko ja wykonczylam

Nie mam juz wiecej nic do dodania, po prostu dla mnie ta pomadka jest tragiczna. Jezeli macie odwieczny problem z ustami i ciezko jest Wam je pielegnowac, nie radze meczenia sie z nia.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

świetna pomadka

Świetnie poradziła sobie z moimi suchymi ustami, zdecydowanie najlepsza pomadka jaką kiedykolwiek miałam. Usta po niej są zdrowe, miękkie, mają ładny kolor. Pomadka nie ma zbytnio smaku ani zapachu, co zdecydowanie jest plusem, te ładnie pachnące zazwyczaj zjadam od razu po nałożeniu :) Może jest mały problem z wydajnością, bo kończy mi się bardzo szybko, ale daje taki efekt, że mogę jej to wybaczyć. Plusem jest tu również cena, ja płacę za nią niecałe 5 zł.
Zdecydowanie polecam :)

Jak bezbarwny błyszczyk

Pomadka jest dosyć tłusta, mimo tego nie nawilża jakoś powalająco, powiedziałabym nawet, że w tej kwestii pozostawia sobie wiele do życzenia. Po użyciu jej, niezależnie od ilości w jakiej znajduje się ona na naszych ustach, zawsze zostawia intensywny połysk, którego nie cierpię. Za taką cenę można kupić dwa razy lepiej nawilżający balsam. Nie polecam, używam tylko na noc.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie