Bourjois, Happy Light SPF 15

Bourjois, Happy Light SPF 15

Lekki, beztłuszczowy podkład z drobinkami odbijającymi światło, nadający cerze naturalny wygląd, zawiera witaminę E oraz filtry przeciwsłoneczne SPF 15. Dostępny w 5 odcieniach.

Bardzo dobry...

na czas wiosenno-letni:) Lekka konsystencja, bardzo dobrze się nakłada, nie tworzy efektu maski a jedynie wyrównuje kolor skóry. Ponieważ jest lekki to nie kryje jakiś mankamentów skóry, ale akurat z tym nie mam specjalnych problemów:) Nie ma właściwości matujących a rozświetlające, co sprawia, że cera wygląda promiennie i zdrowo. Trochę brudzi i zostawia ślady na komórce ale cóż, nie jest to jakąś wielką niedogodnością dla mnie. Na tą porę roku dla mnie jest najlepszy:) Dodam, że nakładany palcami lub pędzlem do podkładu z Sephory jest pioruńsko wydajny. Używam go prawie codziennie od 2,5 miesiąca i jeszcze mi zostało z połowę opakowania.:)

Używam tego produktu od:2,5 miesiąca

Polecam!

bardzo lekki podkład, nie zostawia na twarzy maski, pięknie rozświetla moją lekko zszarzałą cerę. Ma jedną wadę, zostawia śaldy na ubraniu, komórce i zbyt szybko sie wyciera. W czasie jego używania trzeba daleko trzymać ręce od twarzy. Używam go na zmianę z "seamles" Max Factora

Używam tego produktu od:5 m-cy

Fajny, mało trwały

Mój pierwszy podkład. Mam ładną, gładką cerę, więc nie oczekiwałam od niego krycia. I dobrze, bo w tym nie jest najlepszy. Ślicznie natomiast wyrównuje koloryt skóry, ładnie rozświetla, ale efekt jest niezykle naturalny. Tylko ja wiem, że mam makijaż. I tak właśnie powinno być. Nie ściąga mojej normalno-suchej skóry. Łatwy w aplikacji, lekka lejąca konsystencja.
Na razie **** gwiazdki, bo nie mam porównania, ale pewnie kiedyś dodam piątą.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1

Edit: Jednak ten podkład to dla mnie za mało. Nie jest trwały, po trzech godzinach nie ma po nim śladu. Odejmuję gwiazdkę.

bardzo dobry

Podkład świetnie nawilża skórę (mam mieszaną), rozświetla, nie tworzy maski, ładnie pachnie, zdecydowanie dla osób które nie muszą niczego maskować- kryje raczej słabo .Jedyny jego minus dla mnie- sprawia, że po ok 6 godzinach twarz bez przypudrowania zaczyna się nadmiernie błyszczeć.

świetny, wiosenno-letni

Dla mnie rewelacja :) Nie mam problemów z cerą, jeśli już muszę coś zamaskować, to robię to korektorem. Ten podkład jest lekki, nie robi maski, ładnie nabłyszcza i lekko nawilża śmiem powiedzieć. Zapach ok, rozprowadzanie super :)

Najlepszy jaki miałam

Zakupiłam ten podkład po kilkumiesięcznych rozważaniach i zdecydowanie nie załuję, choc pani w drogerii musiała mnie namawiać, bo zastanawiałam się nad jeszcze innym tego producenta. Ogólnie kosmetyk godny polecenia - dla mnie najważniejsze jest, zeby nie wysuszał skóry i to mu się udaje w 100%, no i jeszcze ładnie kryje i spełnia wzorowo wszystkie swoje zadania. No może jest jeden minusik - skóra trochę się po nim błyszczy ( a może to właśnie rozświetlenie?) , ale zauwazyłam to dopiero na zdjęciu z flashem, więc chyba nie jest najgorzej. Zawsze mozna uzyć pudru, od którego ja zazwyczaj stronię. Ogólnie polecam - cena może trochę wysoka, ale na wyprzedaży w GC kupiłam za 40 zł

9.05.2006
Dodaję mały komentarz :-) Znalazłam podkład który jest jeszcze lżejszy i po prostu cudowny marki Shiseido. Ale z półki cenowej tzw. średniej Bourjois najlepszy i podtrzymuję wszystko co napisałam wczesniej.

polubilismy sie

lubie efekt , jaki daje na mojej twarzy - staje sie ona wypoczeta i pelna blasku , nawet po zarawanej nocy . moze nie kryje perfekcyjnie , ale bardzo poprawia wyglad , a do krycia mozna przeciez uzyc korektora . do tego bardzo lekki , posiada filtry . moj faworyt na codzien .

super!!!

Kupiłam ten kosmetyk zachęcona pozytywnymi recenzjami na tym forum. Szukałam lekkiego, nawilżającego podkładu na lato i nie zawiodłam się :-) Mam suchą cerę bez skłonności do wyprysków i innych niespodzianek, dlatego potrzebuję lekkiego kosmetyku jedynie wyrównującego koloryt. Podkład Happy Light doskonale się rozprowadza, wystarczy jedna duża kropla na całą twarz, ładnie stapia sie z cerą. Nie świeci się, nawet nie muszę się pudrować. Po zastosowaniu moja skóra jest jedwabiście świeża, rozświetlona, pełna blasku, czuję się świetnie i dlatego polecam wszystkim dziewczynom z "bezproblemową" twarzą.
Mam kolor 12 Beige, który jest lekko żółtawy, ale zawsze opalam się na oliwkowo i dla mnie jest idealny. Można dobrać kolor o różowym odcieniu.
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
jestem w trakcie pierwszego, ale na pweno kupię kolejny

super

Szukałam leciutkiego podkładu z jak najwiekszym filtrem, który niekoniecznie bedzie krył niedoskonałości, za to nie wysuszy i będzie delikatny. Postanowiłam kupić ten i jestem na prawdę zaskoczona. Ten podkład jest genialny. Spełnia moje oczekiwania czyli jest bardzo leciutki i wcale gonie czuć. Na dodatek świetnie radzi sobie z ukryciem tego i owego, a także ładnie tzryma sie na nim korektor. Na koniec dodam, że skóra po jego zastosowaniu jest po prostu śliczna, gładziutka i jedwabista, bez zbędnego połysku. Ja się z nim nie rozstanę.
Polecam!

przyjemny w użyciu,ale...

Długo zastanawiałam się nad kupnem tego podkładu i zdecydowałam się po zużyciu próbki z Sephory.Delikatnie rozświetla twarz,plusem jest również to,że ma jasne kolorki(ja używam nr10),przy mojej jasnej karnacji trudno dobrać odpowiedni.Dobrze się rozprowadza,jest lekki,ale ostatnio zaczęłam używać cięższego kremu i muszę podkład porządnie wklepać w buźkę,żeby nie był widoczny.Mimo że potraktuję twarz pudrem,po kilku godzinach troche się świecę.Niestety łatwo się ściera-zostają ślady na komórce i dłoniach,jeżeli dotyka się twarzy.Mam dość żywą mimikę,więc podkład zbija się w zmarszczkach nosowo-wargowych.Plus za filtr SPF15.Dobry do cer normalnych i przede wszystkim gładkich.

polecam!

ogólnie dobry kosmetyk za przystepną cenę(w promocji 45 zł)
może najpierw zalety:
-mimo wąskiej palety kolorków świetnioe dopasowuje się do mojej jasnej karnacji
-bardzo lekki, nie czuć go na twarzy, nie tworzy maski(porównywalny do hydralight isa dory)
-wydajny
-tuszuje b.drobne niedoskonałości(ale od czego jest korektor), rozszerzone naczynka
-delikatnie rozświetla(drobinki nie są tak nachalne jak u l'oreala), cera jest taka ożywiona
-koi, może nawet troche nawilża skórę(mam skórę normalna i nie muszę już stosować żadnego kremu)
-wyspki filtr(spf15)
-opakowanie przyjemne dla oka i dla mnie wygodne
ale nie jest ideałem i ma wady:
- konieczny puder jeżeli skóra ma byc choc troche matowa
-trzeba użyć korektora (większe niedoskonałości)

bardzo pozytywnie

Namówiła mnie na ten podklad pani w perfumerii, nie byłam zdecydowana co chcę kupić. Mam cerę raczej bezproblemową, ale suchą i tym głównie kieruję się przy wyborze kosmetyków. Szukałam czegoś lekkiego na wiosnę.
Podkład sprawdził się znakomicie. Ma delikatnie kremową konsystencję, jest mięciutki, łatwo się rozprowadza. Nie wysusza, wręcz koi.
Do mojej jasnej cery, nim się choć trochę opalę (samoopalaczem:) idealny jest kolor 10 Beige clair - stapia się ze skórą. Podkład kryje bardzo delikatnie, więc do cer problemowych nie będzie odpowiedni. Raczej tonuje i rozświetla.