bebeauty, Aloe Vera Cotton Pads (Płatki kosmetyczne z ekstraktem z aloesu)

bebeauty, Aloe Vera Cotton Pads (Płatki kosmetyczne z ekstraktem z aloesu)

Płatki kosmetyczne BeBeauty Aloe Vera z ekstraktem z aloesu, są przeznaczone do codziennej pielęgnacji i kosmetyki. Dzięki zastosowaniu technologii 3L (3 layers - 3 warstwy) płatki nie rozwarstwiają się, nie pylą i nie pozostawiają włókien. Zewnętrzne warstwy płatków składają się ze 100% bawełny, co sprawia, że są wyjątkowo delikatne dla skóry. Skutecznie oczyszczają, usuwają resztki makijażu i kosmetyków.
Skład: 70% bawełny, 30% włókien poliestrowo-celulozowych.
Dla sieci Biedronka i Hebe produkuje je firma Harper Hygienics SA.

pojedyncze, zestaw
płatki higieniczne
do twarzy

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Bardzo dobre

Jest to bardzo dobry produkt za niską cenę. Płatki już podczas wyjmowania są jakby twardsze i bardziej zbite niż inne. Jest to ogromny plus, bo podczas wyjmowania z opakowania i przekładania (bo zwykle przekładam do innego opakowania) nie zdarzyło mi się, żeby one zaczęły rozwarstwiać się i przysłowiowo rozpadać się w palcach. Podczas demakijażu jest podobnie, bo nie zdarzyło mi się, żeby podczas tej czynności coś stało się z tymi płatkami. Z dodatkowych rzeczy to zauważyłam, że nie pozostawiają one po sobie żadnych śladów jak przykładowo włókna na rzęsach. Może i te płatki są twardsze i bardziej zbite, ale są bardzo wygodne w użyciu oraz przede wszystkim przyjemne dla oka.

Cena jest naprawdę atrakcyjna za taką ilość płatków oraz z dostępnością nie ma problemu. Jak najbardziej polecam.

Najlepsze płatki kosmetyczne

Tego produktu używam od bardzo bardzo dawna w opakowaniach pojedynczych lub potrójnych w zależności od dostępności i jestem niezmiennie z niego zadowolona.

Plusy:
* Co najważniejsze płatki się nie rozwarstwiają.
* Nie pozostawiają żadnych włókien po użyciu.
* Cena jest bardzo atrakcyjna (około 2zł za 1 opakowanie).

Minusy:
* Według mnie nie ma żadnych.

• Design produktu: 5

Świetna jakośc za niską cenę

Uzywałam juz płatków kosmetycznych duzo droższych firm, gzie za 1 opakowanie płaciłam prawie tyle, co za 3 opakowania tych płatków. Te są jednak duzo trwalsze niz reszta. Wyjmujac platek z opakowania czujemy, ze jest on jakny twardszy, bardziej zbity, co przeklada sie rowniez na jego trwalosc. Podczas demakijazu platek nie rozrywa sie i nie pozostawia wlokien na skorze. Jest takze miekki mimo tego, ze jest mniej podatny na wygiecia. Płatek dobrze zmywa makijaz, wspolgra z plynem micelarnym, a przy zmywaniu paznokci rowniez ze zmywaczem. Płatki maja wygodne opakowanie ze sznureczkiem, dzieki ktoremu mozna je zawiesic np. w lazience. Cena za 3 opakowania jest bardzo niska, a naprawde warto w nie zainwestowac, bo sa swietne. Dolaczaja do moich ulubiencow :)

+ trwalosc
+ nie rozrywaja sie
+ nie pozostawiaja wlokien
+ uniwersalne w zastosowaniu
+ tanie

EDIT:

Po zmianie faktury, przy minimalnej zmienia opakowania płatki zyskały przeszycia wzdłuż oraz na krawędziach, co czyni je jeszcze bardziej wygodnymi. Nie rozwarstwiają się, nie pozostawiają włókien. Są bardziej zbite, ale tak samo przyjemne w użytkowaniu.