Maybelline New York, Expert Wear Blush

Maybelline New York, Expert Wear Blush

Długotrwały róż do policzków. Jedwabiście gładka formuła sprawia, że cera wygląda świeżo. Łatwo się rozprowadza, dając efekt naturalnych rumieńców. Nie tworzy smug ani plam. Do opakowania dołączony jest pędzelek. 4 kolory.

Cena: 20 zł

Słaby

Nie sprawdził się, mimo że jestem bladolica.
Plusy: cena
Minusy: niefunkcjonalny pędzel (ale to akurat w innych różach także); miałam problem z doborem koloru - wybór nie był powalający; wreszcie znaleziony kolor okazał się takim, którego w zasadzie nie widać po aplikacji (miałam chłodny róż, który teoretycznie był dobrze dobrany do odcienia skóry) i musiałam nakładać kilka razy, by było coś widać; niespecjalna trwałość (choć ciężko mi ją ocenić, bo prawie wcale nie dostrzegałam różu na policzkach...)
Zupełnie nie dla mnie.
Używam tego produktu od: używałam ok. dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

odcień to jakaś pomyłka

kupiłam ten produkt tylkko, że bronzer. ALE jeśli odcień 10 - sunlight jest chociaż odrobinę brązujący to ja jestem święta :P

moje pudry które używam w lecie do całej twarzy mają taki odcień... jedyne co różni te produkty to tez niby "bronzer" posiada drobinki.

Z chęcią kupię produkt ponownie o ile znajdę jakiś sensowny kolor... ehh

Używam tego produktu od: klk dni
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Jest OK

Według mnie róż jest całkiem w porzadku. Miałam wprawdzie lepsze, ale tez w innej cenie;)
Nalozony na dobry puder utrzymuje sie do 7-8 godzin.

Minusem jest okropny pedzel.
Troche ciezko sie rozprowadza.

Używam tego produktu od: 1 miesiaca

Świetny róż do policzek, dla osoby o jasnej karnacji opalonej w porze letniej numer 10 polecam serdecznie, Róż nie zatyka porów, wtapia się w skórę tak że osoba która nie używa podkładów wygląda delikatnie i naturalnie. Kupiłam drugie opakowanie, pierwsze mam, jednak się kończy

Używam tego produktu od: Maj 2011

rewelacja

Mój kwc

+naturalne, świeże kolory (mój to 53- sweetheart rose)
+ nie robi plam
+nie ściera się
+wygodny pędzelek (ja wolę nakładać normalnym dużym do różu, ale ten załączony jest ok i sprawdza się np. w poprawkach albo w podróży)
+bardzo wydajny
+cena

Polecam gorąco

taki sobie

plusy
-świeże naturalne kolory
-nie uczula
-cena

minusy
-nie jest trwały
-mało wydajny
-brak lusterka
-pędzelek w zestawie nie do użytku
jakoś mnie nie zachwycił, ale tez jakoś specjalnie nie zniechęcił ale tak ogólnie lepiej dołożyć 18 zł i kupić bourjois:P

Bardzo dobry róż w przystępnej cenie

Mam bardzo jasną karnację, używam odcienia rosewood (delikatny róż z perłową poświatą) i peach (jaśniutka brzoskwinia z delikatnymi drobinkami)i są dla mnie idealne. Róże są bardzo trwałe, utrzymują się cały dzień, nie robią plam. Starczają na bardzo długo, używam obu na zmianę codziennie od ponad 2 lat i nadal są. Minus za mały wybór odcieni.
Ilość zużytych opakowań: 2 op.

Nie uwiódł, nie oczarował

To był romans krótki. Ziemia nie zadrżała. Słabo zmielony, w związku z czym cięzko sie go nakłada, jeszcze trudniej ładnie go rozetrzeć. Dolączony pędzel jest kompletnie do niczego, no może poza peelingiem, bo drapiący niemiłosiernie. Opakowanie jakieś nieporęczne, po kilku tygodniach w kosmetyczce starły sie napisy. Wybór kolorów tez nie zachwyca. Nie jest drogi, ale lepiej już dołożyc troche i kupić coś porządniejszego.

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu

pomyłka

Niestey, same wady :)

- zbyt twardy pedzelek- od razu poszedl do kosza
- duze, brzydkie pudelko
- brak lusterka
- ciezko go nalozyc na pedzel
- zaden z odcieni nie pasuje do mojej jasniutkiej karnacji; wyglada na twarzy po prostu nienaturalnie

Dwie i pol gwiazdki daje za dostepnosc w sklepie, wydajnosc i to, ze nie rozsypuje sie w pudelku podczas jakichs nieprzewidzianych wstrzasow :D

Używam tego produktu od: nie pamietam

żaden zachwyt (((

Zalety:
- długotrwały
- ładnie pachnie
- wydajny

Wady:
- twardy pędzelek
- niewygodne , jak na mały róż , duże pudełko
- brak lustereczka w dość dużym pudełku
- nie wiem gdzie znikają drobinki po aplikacji bo widać je w pudełku :-(
- robi smugi , ale może to przez ten twardy pędzel nie można go dobrze rozsmarować
- kolor 76 golden bronze jest raczej bronzerem niż różem

Długotrwały?

Zalety:
- ładne opakowanie
- ciekawy zapach
- gama kolorystyczna

Wady:
- pędzelek (okropnie twarde włosie, jeśli ktoś ma delikatną skórę to radzę zainwestować w inny pędzel)
- trwałość tego produktu pozostawia dużo do życzenia, z pewnością nie wytrzyma całego dnia
- drobinki (są delikatne, ale mimo wszystko nie jestem do nich przekonana)

Używam tego produktu od: października 2010

Jak dotąd - najlepszy

Ten róż to mój zdecydowany faworyt, posiadam odcień 57 Peach i dla mnie ten właśnie kolor jest idealny, lekko połyskujący.
Największym plusem jest to, że jak bym go nie nałozyla i jakiego pędzla bym nie użyła - nie tworzy placków i wygląda wspaniale :)
Jest troszkę twardy - dzięki czemu mogę kontrolować stopień intensywności koloru
Jest trwały, nakładam rano i wytrzymuje spokojnie do wieczora
Opakowanie nie należy do najładniejszych, ale dla mnie sie liczy efekt, a nie wygląd kosmetyków.
Na pewno jeszcze kupię i polecam.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1