Moschino, I Love Love EDT

Średnia ocena: 4.64/5

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

zobacz więcej ofertzwiń

Zapach 'I Love Love' rozkwita bukietem żywych, radosnych nut. Od pierwszego tchnienia wzbudza wszechogarniające uczucie miłości i szczęścia. Musująca nuta głowy łączy soczystą świeżość cytrusów z cierpkim smakiem czerwonej porzeczki. Wielobarwna i kobieca nuta serca urzeka delikatnym brzmieniem herbacianej róży i zachwyca urokiem konwalii czule otulonej liśćmi cynamonu. W głębi kompozycji zmysłowe piżmo współbrzmi z ciepłą wonią cedru i drzewa tanaka. 'I Love Love' niczym zmysłowy poryw nakazuje ulec miłości. Flakon i opakowanie zachwycają ferią barw, wyrażają emocje, które towarzyszą miłosnym uniesieniom. Sylwetka flakonu nawiązuje do słynnej formy 'Cheap And Chic'. Ekstrawaganckie połączenie turkusu i pomarańczowego graffiti komunikuje intensywność uczucia namiętności.

Kategoria: kwiatowo-owocowa

Nuty zapachowe:
nuta głowy: pomarańcz, grejpfrut, czerwona porzeczka
nuta serca: wodna lilia, herbaciana róża, konwalia, cynamon
nuta bazy: piżmo, drzewo cedrowe, drzewo tanaka

drzewne, kwiatowe, owocowe
wody toaletowe

10% jesień/zima 90% wiosna/lato

Kupiony w: Perfumeria Sephora

Świeży, lekki, cytrusowy

Uwielbiam go na letnie upalne dni. Jest to świeży, cytrusowy, uzależniający zapach :) Fikuśna butelka cieszy oko. Nie jest to elegancki perfum, raczej codzienny, na imprezę.

Cena jest dość niska, fajne jest to, że można często spotkać na promocjach największe opakowanie.

Warto kupić

dostałam te wode na gwiazdke, lecz wyboru dokonalam samodzielnie. jak dla mnie bardzo fajny.
swiezy, wiosenno-letni, lekko mandarynkowy, co pozwala tez uzywac go zima. jak dla mnie duzo lepszy niz Light Blue bo przede wszystkim slodszy, a LB to typowy swiezak, same cytryny-na zime odpada moim zdaniem.
z trwaloscia ok, czuje go caly dzien wokol siebie. mi bardzo poprawia humor bo przypomina lato, zwlasza teraz jak snieg na dworze.
nie wiem czy kupie jeszcze bo lubie zmiany, a wszelkie kosmetyki szybko mi sie nudza, ale na pewno zapamietam na dluzej.

• Flakon: 3

Maksymalna świeżość

Posiadam 100ml butelkę, którą wyciągam do użytku w największe upały. Perfumy dające niesamowite odświeżenie. Jest to woda toaletowa, gdzie szczególnie wybijają się tu nuty cytrusowe. Na pierwszym miejscu stoi grejpfrut, do niego dołącza pomarańcza z cytryną. Nie wyczuwam tutaj porzeczki, która jednak jest w składzie. Gdzieś w oddali pobrzmiewa nuta kwiatowa, przede wszystkim konwaliowa. Zapach jest słodkawy, bardzo możliwe, że sprawia to cynamon, chociaż nie jest on wyczuwalny dla mnie. Cytrusy nadają niesamowitej świeżości, takiej musującej, ale baza też jest mocno odświeżająca. Sprawia to piżmo i cedr. Zapach nie jest długotrwały, ale poprzez tą świeżość, przyjemnością jest zaaplikowanie sobie wody ponownie.
Butelka nie jest zbyt elegancka, dla niektórych wręcz kiczowata. Mnie kojarzy się z młodą dziewczyną, nastolatką. Zapach sprawia mi przyjemność, chociaż nie jest w moim typie zapachowym. Może się jednak podobać, jest taki radosny.

Kupiony w: Perfumeria Sephora

Fajne

Buteleczka fajna, taka nietypowa, fikuśna ale praktyczna. Każdemu się podoba ;) Zapach bardzo świeży, lekki ale kuszący, idealny szczególnie na lato ale także na inne pory roku. Ja używam perfum w zimie, są dla mnie świetne, przepiękne i nietypowe. Nie są 'natrętne'. Są idealne do codziennego użytku ale także nadają się na ważniejsze wyjście czy imprezę. Na pewno przykują uwagę kilu osób z otoczenia. Cena kusząca, dość niska, myślę że nadaje się na każdą kieszeń. Perfumy spodobają się z pewnością każdej kobiecie, niezależnie od wieku, która lubi świeże, lekkie a zarazem zmysłowe zapachy. Dla mnie traf w 10, choć nie są bardzo trwałe, ale za taką cenę jak najbardziej polecam!

Kupiony w: Perfumeria Douglas

Mój Hit

Zdecydowanie od lat moje ulubione perfumy! Idealnie nadają się zarówno do pracy, na randkę, większe wyjście czy na codzień. Kocham je miłością wielką i mogę powiedzieć, że wcale się nie nudzą. Pewnie, że mam inne, z którymi je przeplatam ale do tych wracam najczęściej i najchętniej.

Ulubieniec

Delikatny, kwiatowy, soczysty i świeży. Od dobrych kilku lat nie rozstaje się z tym zapachem. Wiele koleżanek "odgapiło" ode mnie ten zapach i dodało do grona swoich ulubieńców. Jeśli lubisz delikatne zapachy to ten jest strzałem w dziesiątkę!

• Flakon: 4

Bez rewelacji

Perfumy kwiatowo - owocowe. Zapach typowo letni, orzeźwiający, lekki. Nie są to moje ulubione nuty zapachowe. Perfumy raczej przeznaczone dla młodych Kobiet. Zapach idealny na codzień. Przeciętny, nie wyróżniający się. Oryginalny flakon.

Orzeźwiający zapach.

Orzeźwiające, cytrusowe perfumy idealne na wiosne/lato ale czasami stosuje je w innych miesiącach niz letnie i też sie sprawdzają. Perfumy te bardziej nadaja się do użytkowania w ciągu dnia niż przed wieczornym wyjściem. Zapach nie utrzymuje się zbyt dlugo, u mnie tak kolo 3 godzin. Bardzo ladna, nowoczesna, wygodna buteleczka. Cena w porzadku. Będę do nich wracać, zwłaszcza latem. :)

Świetny produkt.

Ja: Lubię zapachy słodkie i orzeźwiające. Kwiatowe i owocowe. Zapachy cięższe zazwyczaj mi nie podchodzą, ale zdarzają się wyjątki od reguły. Większość zapachów pachnie na mnie dokładnie jak w opakowaniu.

Flakon: Jest inspirowany postacią z kreskówki - Olive Oyl (dziewczyna Popeye’a). Można powiedzieć, że zakrętka ma imitować głowę i fryzurę bohaterki, smukły flakon jej wzrost i sylwetkę, a „kołnierz” jej bluzkę. Całość przyozdobiona grafitti. Producent daje do wyboru 3 klasyczne pojemności – 30, 50 i 100 ml. Oczywiście jak to zwykle bywa największy flakon okazuje się najbardziej korzystny pod względem ekonomicznym. Podłużny flakon, bezpiecznie zapakowany w kartonowe opakowanie. Wszystko jest dobrze zabezpieczone, ponieważ całość jest zamknięta folią co chroni produkt przed niechcianym otwarciem w sklepie. Opakowanie jest w nowoczesnym klimacie, niebanalne. Na półce raczej przyciągnie uwagę młodszych dziewczyn. Całość wykonana z niebieskiego szkła, zużycie produktu kontroluje się od pewnego momentu (tego gdzie nie jest niczym zakryta butelka). Od góry plastik z kołnierzem, ale nie przeszkadza on w użytkowaniu, całość zamknięta ciekawą zakrętką. W torebce perfum nie otwiera się sam, nic się nie wylewa a flakon się nie niszczy.

Wrażenia: Sam design produktu nie jest w moim guście, nie urzekł mnie, ale na pewno przyciąga wzrok. Zapach jest słodki, a zarazem świeży. Czuć w nim wyraźnie nuty kwiatowe i owocowe. Ładnie się rozwija na skórze podczas noszenia. Tworzy za sobą długi ogon, tworząc delikatną aurę wokół osoby noszącej ten zapach. Jest bardzo intensywny, urzekający i z pazurem. Dla mnie to zapach idealny na cieplejsze dni – świetnie się sprawdzi w wiosenny, słoneczny dzień czy w ciepły letni wieczór. W moim odczuciu jest to zapach na porę dzienną, idealny zarówno do szkoły jak i pracy. Dostępność jest dobra – od internetowych drogerii, przez Sephore aż po Rossmanna. Cena w stosunku do jakości produktu jest bardzo adekwatna. Przez swoją zadziwiającą trwałość jest bardzo wydajny, Ja na pewno wrócę po kolejne opakowania, bo warto.

Typ kobiety: zapach, który doskonale uchwyci charakter nowoczesnej, energicznej i radosnej kobiety. Będzie odpowiedni zarówno dla nastolatki jak i dojrzałej kobiety, która czuje się młodo.

Trwałość: W moim odczuciu trwałość jest świetna. Wystarczy jednorazowa aplikacja, a zapach jest intensywny, przyjemny i długotrwały. Na ubraniach trzyma się zaskakująco długo, bo bez problemu do paru dni lub kolejnego prania ubrań, na skórze to bez problemu czas 10-12 godzin intensywnego zapachu.

Wakacyjny must have

Pierwszy raz kupowałam te perfumy dla przyjaciółki na prezent z polecenia ekspedientki w Rossmanie. Zwróciłam na nie uwagę ze względu na ciekawe opakowanie. Niestety nie było testera, więc nie wiedziałam do końca jak pachną. Później sama dostałam je w prezencie i zapach jest świetny! Słodki, cytrusowy, a zarazem świeży. Perfumy bardzo długo się utrzymują. Z czystym sumieniem mogę je polecić każdemu, kto lubi owocowe i cytrusowe zapachy.

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Ulubieniec młodszych lat

To perfumy z mojej wczesnej młodości. Ukochane i bardzo sentymentalne. Wracam do nich, zwłaszcza w letnich miesiącach.
Zawsze, gdy miałam je na sobie, dostawałam mnóstwo pytań o zapach. Kiedyś firma Moschino była raczej mało znana, a sama nazwa budziła zdziwienie wśród pytających. Z czasem perfumy zostały skojarzone z zapachem Dolce Gabbana Light Blue. Moim zdaniem, to jednak różne zapachy, aczkolwiek w podobnych nutach zapachowych- czyli świeżych.

OPAKOWANIE:
Urocza buteleczka, dość przewrotna w swoim wyglądzie i bardzo oryginalna. Trochę kojarzy mi się z dzieciństwem. Mojej mamie buteleczka za to kojarzyła się z pingwinem :D
Firma Moschino jest znana z właśnie takich przewrotnych flakoników perfum. Perfumy spokojnie mogłyby być przeznaczone dla młodszych użytkowników- np nastolatek.

NUTY ZAPACHOWE:
Raczej świeże, bardzo orzeźwiające, pobudzające do życia. Wyczuwamy w nich cytrusy, ale zapach na pewno nie kojarzy się z kostką toaletową.
Zapach jest intensywny i niezwykle urzekający i na swój sposób zmysłowy. Podoba się wielu osobom.
W nutach zapachowych zawarte są kwiaty i piżmo, jednak trudno je tak dokładnie wyczuć. Cała kompozycja po prostu zapiera dech w piersiach i jest wyjątkowa.

TRWAŁOŚĆ:
Zapach utrzymuje się spokojnie cały dzień.

• Flakon: 4

Tańszy odpowiednik Dolce&Gabbana Light Blue

Zapach bardzo mi się spodobał na mojej znajomej. Gdy wchodziła do pomieszczenia, ta świeżość aż biła po nozdrzach. A kiedy wychodziła, jeszcze jakiś czas unosiła się w powietrzu. Tak go zachwalałam, że dostałam go od niej w prezencie. Jakież było moje zaskoczenie, gdy ujrzałam opakowanie. Zupełnie inaczej je sobie wyobrażałam, jakoś tak bardziej prosto, klasycznie. A tu taka fikuśna buteleczka ;) ogólnie wolę prostsze flakony, ale jeśli zapach jest ładny to mi nie przeszkadza.

Ten zapach bardzo mi przypomina Light Blue od Dolce&Gabbana. Jest bardzo świeży, soczysty, owocowy z domieszką kwiatowego. Czuć cytrynę, grapefruit, troszeczkę konwalię. Więcej nut nie wyczuwam. Jak dla mnie zapach idealny na lato i bardziej na porę dzienną, niż wieczór.

Wiele znajomych zachwalało go, czując na mnie i sporo z nich skusiło się na zakup. Także myślę, że zapach ogólnie podoba się ludziom i jest bezpieczną opcją na prezent (pod warunkiem, że dana osoba lubi "świeżaki").

Z czym mi się kojarzy... Na pewno z osobą radosną, pełną energii i pewną siebie.

Trwałość jest bardzo dobra, jak na tą cenę. Na mnie spokojnie utrzymuje się cały dzień, a na ubraniach czuć go jeszcze przez kilka dni.

Na pewno co jakiś czas będę wracać. Jest to zapach sprawdzony i jestem pewna, że szybko mi się nie znudzi.