Clarins, Doux Peeling Visage [Gentle Facial Peeling With Plant Extracts] (Łagodny peeling do twarzy)

Gęsty peeling do twarzy na bazie glinki, przeznaczony do cery wrażliwej. Łagodny krem ma właściwości złuszczające i absorbujące, dzięki czemu cera staje się oczyszczona i może swobodnie oddychać. Zawiera naturalną glinkę o właściwościach absorbujących i złuszczających, a także wyciągi z roślin: ślazu, podbiału, dzikiego bzu, prawoślazu, łopianu o działaniu łagodzącym i zmiękczającym.
Peeling należy stosować 1-2 razy w tygodniu na dokładnie oczyszczoną i osuszoną skórę, omijając okolice oczu. Złuszczanie naskórka należy przeprowadzać wykonując delikatne muśnięcia od środka twarzy na zewnątrz. Wolną ręką należy podtrzymywać skórę, aby zapobiegać jej naciąganiu. Zmyć letnią wodą.

wrażliwa, mieszana, normalna
enzymatyczne
rozświetlające, oczyszczające, wygładzające
w tubce

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Mimo iż peeling jest bardzo delikatny bardzo dobrze oczyszcza skórę, zostawiając ją gładką i miłą w dotyku.....

Peeling Doux Peeling Visage marki Clarins poznałam dzięki miniaturce o pojemności 15 ml jaką dostałam do zakupów online.
Według producenta produkt zawiera naturalną glinkę o właściwościach absorbujących i złuszczających, a także wyciągi z podbiału, wiesiołka, prawoślazu, łopianu o działaniu łagodzącym i zmiękczającym.
Pełnowymiarowy produkt jak i miniaturka zamknięty jest w podłużnej tubie wykonanej z miękkiego plastiku, zamykanej na zakrętką, która także jest w białym kolorze.
Niestety opakowanie nie jest przezroczyste, przez co ciężko jest śledzić ubytek produktu.
Konsystencja jest gęsta i mocno zbita, ciężko ją wydobyć z tubki.
Kolor produktu jest szaro- metaliczny.
Zapach jest bardzo delikatny i nie drażniący.
Ten produkt jest w rzeczywistości kremem złuszczającym, czyli złuszczaniem
bez mikro ziarnistym.
Stosuje go 1 raz w tygodniu na suchą skórę jako maskę,krem rozprowadzam na całej twarzy, omijając kontur oka i ust i pozostawiam na kilka minut, gdy widzę że zaczyna wysychać przechodzę do jego spłukania co na początku było bardzo kłopotliwe.
Teraz zmywam go po prostu wacikiem co jest według mnie łatwiejsze, dodatkowo po zmyciu peelingu opłukuje twarz wodą, gdyż zawsze mam wrażenie, że mam na twarzy trochę glinki.
Peeling delikatnie usuwa martwe komórki i zanieczyszczenia, po
jego użyciu skóra jest odświeżona, oczyszczona, gładsza, bardziej miękka, a cera jaśniejsza.
Po jego użyciu nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych, skóra nie jest zaczerwieniona ani podrażniona w porównaniu do klasycznych peelingów z mikrogranulkami ten jest znacznie bardziej miękki i mniej ścierny, a jednocześnie skuteczny.
Nadaje się do każdego rodzaju cery a przede wszystkim do wrażliwej.
Bardzo chętnie zdecyduje się na pełnowymiarowy produkt.

świetny

najlepszy peeling jaki udało mi się znaleźć dla mojej naczynkowej, wrażliwej skóry. oczyszcza, nie podrażnia a po zastosowaniu twarz wygląda naprawdę promiennie.
nakładam go 1 - 2 razy w ciągu tygodnia (w zależności od potrzeby/pory roku), opakowanie wystarcza na ok 2-3 miesiące.

ZA delikatny

Tubka trafiła do mnie wraz z kosmetyczką pełną gratisów do zamówienia. Sama bym go nie kupiła, bo podejrzewałam, że jest taki, jaki w istocie jest.

Delikatny tak bardzo, że pomylić go można z mleczkiem do demakijażu... Maziasty, kremowy, drobinek tyle, co kot napłakał - w dodatku błyskawicznie &quot;znikają&quot; pod palcami. Właściwości złuszczające są wręcz symboliczne - być może pożądane w przypadku cer naczynkowych, bardzo uwrażliwonych itd.

Na mojej skórze reagującej na mocne doznania nie zrobił żadnego wrażenia.

Ilość zużytych opakowań: tubeczka

bardzo dobry

Ma wszystkie cechy jakie powinien posiadać peeling, a więc jest delikatny i nie podrażnia, a przy tym dobrze oczyszcza cerę. Krótko i na temat. Polecam

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

dobry

Zacznę od tego, że mam bardzo wrażliwą i naczynkową skórę. Długo szukałam peelingu, który by jej nie podrażnił ale też i nieco oczyścił. Nie mogłam dostać chwalonego na wizażu YSL, więc zdecydowałam się na Clarins. Peeling zdecydowanie nie podrażnia, odświeża, buzia po zastosowaniu wygląda bardzo ładnie. Muszę jednak zaznaczyć, że nie mam zanadto kłopotów z zapchanymi porami.. Na moje potrzeby peeling się sprawdza. Obecnie jestem w trakcie stosowania drugiej tuby. Nie jestem pewna czy kupię go ponownie, gdyż po zużyciu ok 2/3 z pierwszego opakowania ( po ok. 3 - 4 miesiącach od otwarcia), zaczęłam mieć problemy z jego aplikacją. Bardzo ciężko się nakładał, niemal kruszył przy kontakcie ze skórą twarzy. Dlatego właśnie odejmuję 1 gwiazdkę. Ponieważ trudno o dobry peeling bez drobinek, postanowiłam dać mu jeszcze jedną szansę.

Używam tego produktu od: ok. 8 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: 1 całe, w trakcie drugiego.

świetny peeling dla wrażliwców

Długo szukałam odpowiedniego peelingu dla mojej wrażliwej cery i w końcu znalazłam. Produkt jest drogi, ale wart ceny, cera po nim jest gładka i oczyszczona. Nie podrażnia i nie zapycha, jest bardzo delikatny. Polecam!

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

bardzo fajny delikatny peeling

Fajny peeling do cery wrażliwej, który trzeba &quot;zgumkowac&quot; - pierwszy raz spotkałam się z takim kosmetykiem.
Clarinsa uwielbiam i ten peeling też nalezy do jednych z ulubionych. Przede wszystkim jest bardzo delikatny. Skóra po nim jest bardzo gładka, delikatna, lekko matowa, ale też świeża.
Bardzo go lubię, ale jedną gwiazdkę odejmuję za cenę, bo za taką można znaleźć lepszy peeling.
Jednak dla cer wrażliwych polecam!

mało wydajny

Mam ten peeling, ale w innym opakowaniu niż to na ilustracji- moje jest bardziej smukłe i wyższe.
Z samego produktu nie byłam bardzo zadowolona. Nie zauważyłam jakiejś diametralnej różnicy w stanie mojej skóry. Bałaganu się robi co niemiara. Na dodatek jest bardzo mało wydajny. Stosowałam raz w tygodniu, na zmianę z peelingiem innej firmy o tej samej pojemności i gdy Clarins już się skończył, tamtego peelingu została jeszcze połowa.
Muszę przyznać, że nie podrażnił mojej skóry i w żaden sposób nie wpłynął negatywnie na jej stan. Szkoda tylko, że pozytywnie również nie.

Ilość zużytych opakowań: skończone 1

bardzo dobry

Bardzo przyjemny piling. Dobrze złuszcza. Nadaję się do wrażliwej i delikatnej skóry, nie ma ścierających ziarenek, po wyschnięciu ściera się go na sucho bez użycia wody - w zgłoszeniu produktu jest błąd w opisie, wodą możemy zmyć twarz dopiero po starciu maseczko-pilingu. jak już moje poprzedniczki pisały powstaje przy tym mały bałagan ale mi to nie przeszkadza, wystarczy opłukać umywalkę. Gwiazdkę odejmuję za wysoką cenę w stosunku do pojemności.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Absolutnie tak

Kosmetyk ten polecila mi konsultantka clarinsa kiedy bezskutecznie platalam sie miedzy stanowiskami z kosmetykami, zeby znalezc piling do mojej suchej i luszczacej sie niestety na policzkach skory. Absolutnie fantastyczny.

Używam tego produktu od:3 miesiecy

dobrze zluszcza

Bardzo jestem zadowolona z tego peelingu-gumki, jak pisaly juz moje poprzedniczki rzeczywiscie buzia po nim ladnie wyglada, &quot;balagan&quot; po jego uzyciu raczej mi nie przeszkadza, poniewaz peelinguje buzie przy umywalce, tylko jeszcze zeby usonal potradzikowe slady z brody to bylby super, ale w cuda nie wierze:(

Używam tego produktu od: 1 m-ca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-ego

godny polecenia

peeling dziala jak nalezy. stosowalam probke, ktora starczyla na dosyc dlugo. rzeczywiscie jest jak gumka :) tylko szkoda, ze tak duzo balaganu (za to odejmuje gwiazdke). nie powoduje podraznien, nie uczula, buzka zdecydowanie lepiej wyglada, stosowalam na czolo, nos i brode, gdyz na policzki mimo wszystko wole cos naprawde naprawde delikatnego.

Używalam tego produktu przez 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka probki