Shiseido, The Makeup, Hydro-Powder Eyeshadow (Nawilżający cień w kremie)

Shiseido, The Makeup, Hydro-Powder Eyeshadow (Nawilżający cień w kremie)

Firma Shiseido, zainspirowana kolorami lata oraz wizją makijażu idealnie komponującego się z nadmorską plażą, stworzyła cienie Hydro-Powder Eye Shadow. Miękkie, delikatne, kremowe, podkreślające typ urody i barwę tęczówki, charakteryzują się wysoką trwałością, bo przecież letni makijaż ma wytrwać od pierwszych akordów wschodzącego słońca, po złoto- czerwone blaski promieni kryjących się w morzu. Pięknie wyglądają nałożone pojedynczo, genialnie w kompozycjach kolorystycznych.

Paleta obejmuje pięć soczystych odcieni.

taki sobie

Oczywiście właściwości nawilżające okazały się być bujdą...fajnie brzmi,ale na tym koniec.
Cień jest w porządku,ale na kolana mnie nie powalił,kolorów za dużo w ofercie nie ma,ale bywają bardzo ładne.
Ocena i punktacja może trochę sroga,ale moje oczekiwania rosną wraz z ceną za kupiony produkt,a w taj kategorii są tańsze i wcale nie gorsze.

Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Super :)

Tak jak moja poprzedniczka mam równiez odcien tiger eye :) Kupiłam za ok 40 % ceny czyli za 10 funtów;) Przedtem miałam cien w kremie tej firmy z innej serii i również byłam bardzo zadowolona.Różnią się opakowaniem,powiem szczerze że to bardziej mi się podoba,jest poręczniejsze.Sam cień jest bardzo mocno napigmentowany i błyszczący.Szybko i bardzo łatwo da się nim umalować:) Przydatny zwłaszcza kiedy czasu rano jest mało.Fajnie łączy się z innymi cieniami i o kremowej i pudrowej konsystencji:) Zauważyłam że rzeczywiście jest jakby nawilżający na powiece;) Co do trwałości jestem zadowolona.Nie zbija się w załamaniu powieki w ciągu dnia,cień jest tak samo intensywny przez cały dzien.Polecam!

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Dobra jakość w zaporowej cenie.

Oceniam kolor złotobrązowy Tiger Eye.
Cień w ogóle nie chce nabierać się na pędzel, trzeba rozprowadzać go palcami. Trudno jest go nałożyć tak, żeby nie był albo za blady albo zbytnio zauważalny, nie da się go dobrze rozetrzeć na powiece, bo szybko zastyga. Nie wyobrażam sobie stosować go solo, chyba, że na wieczorne wyjście. Odcień chociaż jest naprawdę ładny to niepraktyczny, nie mam kiedy go używać.
Długo utrzymuje się na powiece, nie osypuje się, nie zbija, nie roluje.
Opakowanie jest estetyczne i porządnie wykonane. Chociaż cień jest dobry to ta cena absolutnie nie ma swojego uzasadnienia, w tym przypadku w dużej mierze płacimy za napis Shiseido na opakowaniu. Kosmetyk wydaje się być diabelnie wydajny, wiele razy go nie używałam, ale jednak czasami zdarzało się, a po cieniu w ogóle tego nie widać. Lepiej już byłoby dać mniejszą pojemność w co za tym idzie, niższej cenie.

fajne :)

bardzo fajne cienie
mialam kolor rozowy z drobinkami-przecudowny

jesli chodzi o trwalosc to srednio,jednak nic sie nie trzyma u mnie bez bazy
cien bardzo ladnie odswierza oko,nie powoduje odbijania sie kreski zrobionej eyelinerem jak to robil cien w kremie od Diora.

Cena lekko porazajaca,ale chetnie kupilabym znowu

Używam tego produktu od: mialam rok temu
Ilość zużytych opakowań: 4 mies.

swietny :)

moj KWC wsrod cieni (nie uzywam wielu:P)
po pierwsze cienie latwo sie naklada, jesli chce sie uzyskac bardziej naturalny efekt cien mozna rozetrzec delikatnie palcem
jest bardzo trwaly i NIE ZBIJA SIE, co jest wg mnie jest bardzo wazne, bo jestem leniwa i nie chce mi sie co chwile zerkac do lusterka czy juz sie nie starl ;)
posiadam kolor zloty, ktory jest bardzo delikatny (w ogole zauwazylam, ze kolory tych cieni sa naturalne:))
cien faktycznie nawilza
minusem jest to, ze jest drogi, ale za to wydajny ;)

Używam tego produktu od: 3 lat, a moze i dluzej... ;)
Ilość zużytych opakowań: dwa

dobry ale trudny

To tzw . \'\'trudny\'\' cień.Mam odcień jasnego migotliwego różu -który na powiece pozostawia przede wszystkim ową migotliwość ....Jest trwały pod warunkiem,że po aplikacji(ja to robię palcem) damy mu wyschnąć...niestety trzeba odczekać dość długi czas(ja go skracam stosując zimny nadmuch suszarki do wł.) ale wtedy mam pewność, że bez demakijażu nie zejdzie -nawet basen mu nie straszny....Ifajnie wygląda i w dzień i wieczorem -w sztucznym świetle efekt migoczący (ale nie kiczowaty)gwarantowany z daleka...

Używam tego produktu od: oj długo,długo....
Ilość zużytych opakowań: 1 nie dokończone...

zaszuszony bubel

Totanie nietrafiony produkt.Zupełnie o nim zapominiałam,dopiero przy przeglądaniu oferty Shiseido na truskawce przypominial mi sie ten bubel.
Oczywiscie nie nawilża,fatalnie aplikuje się zarówno palcem jak i pacynką,nawet jak już się przez to przebrnie to trzyma sie BARDZO krótko na powiece,nie wspominając już o kącikach wewnętrznych oczu (które chciałam zaakcentowac beżowo-złotym cieniem H1)-tam znika w "oka mgnieniu".Nie zdąrzyłam go zużyć bo zasuszył się na wiór!!!

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:jedno

Tragiczny produkt

kolory są piękne ,niestety na przegubie ręki.Na oku bardzo słaba trwałośc-max 3 godziny.Taki słodki mały słoiczek a podobnie jak poprzedniczkom-popsuł mi nerwy.Szkoda bo to dobra marka..tym razem się nie udało...

Używam tego produktu od:2-a miesiące
Ilość zużytych opakowań:1-o

ja też na NIE!!!

Kupiłam to "coś" chyba ze dwa lata temu na strefie bezcłowej za parę euro,w promocji.
Wybrałam odcień beżowo-złoty,numeru niestety już nie pamiętam ;)
Po 2 godzinach nie było śladu....:(
Zmieniłam zastosowanie tego czegoś na początku na kości policzkowe,potem jako błyszczyk.
Tak czy inaczej do niczego się nie nadawał.
Przeterminowany bez żalu wylądował w śmieciach.:-)
NIE POLECAM,DROGI BUBEL.

Używam tego produktu od:chyba 2 lata temu....
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

G... i to za 100zł

Nawilżenia nie zauważyłam, może dla tego, ze nie mam z tym problemu na powiekach. Trwałość do d... po 4 godzinach już koloru nie ma, zostają same drobinki.

Warto kupić!

Mam odcień H5 -Aqua Shimmer, bardzo ładny turkus!
Trwałość na moich powiekach - bez użycia bazy ok 6-8h, potem lekko się roluje i traci kolor. Czyli nieźle jak na cień w kremie. Pięknie opalizuje, zwłaszcza jak na górnej części powieki nałożę biały cień.
Co do palety kolorów, trochę ich mało ale przyjrzę się, potestuję i pewnie jeszcze jakiś kupię :-)
Cena wysoka,ale w końcu to Shiseido.

Używam tego produktu od:testy, własne cienie od 2 tygodni

Znam lepsze

Do zakupu cieni Shisheido skusił mnie kolor odcienia H4. Taki brudny różo-fiolet... Trudno określić ten kolor - pełen drobinek; widzę w nim i zieleń, i róż, i fiolet. Zdecydowanie kolor niesamowity.
Pomyślałam, że ciekawie może wyglądać na powiece. Załączonej do cienia pacynki - nie używałam, w ogóle nie jestem w stanie nakładać tego produktu inaczej niż palcem (genialnie się rozprowadzają). Sam cień na powiece prezentuje się średnio. Jako kreska - jeszcze gorzej. Postanowiłam używać go jako bazy - na to jasny, bazowy cień MUFE, kreska eyelinerem i gotowe. Powieka ma lekko różowy odcień, drobinki dyskretnie podbijają efekt. Wygląda to nawet dość fajnie (od 3 tygodni mam go dzień w dzień na powiece), ale gdy raz zapomniałam dać pod całość bazę Lumene, to mało co pozostało po moim makjiażu....

Podsumowując:
na tak - kolor, konsystencja, wydajność
na nie - trwałość, użyteczność

(Mam porównanie do cieni w kremie MAC (paints) i przy nich Shisheido wypada bladziutko. MAC daje i kolor, ale również rewelacyjnie zastępuje bazę (trwałość jest genialna)).

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1ego