Nuxe, Masque Doux Aromatique

Nuxe, Masque Doux Aromatique

Delikatna maseczka aromatyczna oczyszczająco - rozjaśniająca na bazie olejków eterycznych i glinki. Maseczka o bardzo lekkiej konsystencji zawiera 9 stymulujących olejków eterycznych oraz glinkę, która ma działanie rozjaśniające i absorbujące sebum, co pozwala na dokładne oczyszczenie skóry. Maska, wzbogacona w matujący wyciąg z brzozy oraz odświeżający wyciąg z grejpfruta, pozostawia skórę oczyszczoną, a pory idealnie domknięte. Zawiera: glinka 6%, wyciągi z grejpfruta 2%, wyciągi z brzozy 2%, olejki eteryczne (cytrynowy, lawendowy, sosnowy, rozmarynowy, mirtowy, majerankowy, pomarańczowy, mandarynkowy, limetkowy) 0,7%.

rewelacja

Cóż to za świetny produkt!
Dostałam próbeczkę tego specyfiku przy okazji promocji marki Nuxe w aptece. Wypróbowałam... i wróciłam po jeszcze;)

Bardzo ładnie odżywia skórę, nie zatyka porów, świetnie odświeża. Nie znam lepszej!

Gorąco wszystkim polecam

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Super!!!

Jedna z najlepszych maseczek do cery mieszanej!!! Moje odkrycie sprzed roku, dzięki Pani aptekarce, która uraczyła mnie próbeczką. Cudownie oczyszcza, rozjaśnia, łagodzi zaczerwieniania po "domowych zabiegach" i pozostawia cerę matową:) Godna polecenia!

Używam tego produktu od:1 roku

To kosmetyk, który zawsze kupuję, gdy tylko się kończy. Mam cerę mieszaną i idealnie się do niej nadaje. Rozjasnia, łagodzi podrażnienia i ściaga pory. Dla mnie idealna. Wazne, że nie przesusza. Myślę, że dla bardziej problematycznych cer może być za mało odżywcza.
Stosuję dość gruba warstwę 2 razy w tygodniu. Czasem też zostawiam na noc - tak poleciła mi konsultantka Nuxe w aptece.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:kilka

nic dodać nic ująć

Przed pierwszym użyciem obawiałam się jak moja delikatna skóra zareaguje na taką dużą ilość wyciągów roślinnych i olejków eterycznych w jednej maseczce.Na szczęście okazało się, że po jej zmyciu skóra była w świetnej kondycji, zero uczulenia, podrażnienia i odczucia pieczenia. Zapach dosyć mocny, ale dla mnie to nie problem, trzeba czasem się trochę poświęcić.Skóra pozostaje mięciutka, gładziutka, pory są sciągnięte, a muszę dodać, że mam skórę suchą, a maseczka wcale jej dodatkowo nie przesuszyła.

Używam tego produktu od:miesiąca

KWC

Maseczkę używam od około miesiąca 2 razy w tygodniu i jestem absolutnie zachwycona! Znalezienie idealnego kosmetyku dla mojej skóry (25 lat, tłusta ze skłonnością do wyprysków, popękane naczynka i rozszerzone pory...)graniczy niemalże z cudem, no ale ten cud się w końcu wydarzył!:) Maseczka ma bardzo przyjemną konsystencję, przypominającą bardziej serek niż typową maseczkę, fajnie się wchłania no i efekt końcowy - wygładzona, rozjaśniona i oczyszczona skóra. Od miesiąca nie zauważyłam także żadnych nowych wyprysków na mojej twarzy. Jedynym minusikiem był dla mnie zapach - bardzo intensywny, ale już się przyzwyczaiłam. Polecam wszystkim :)

Używam tego produktu od:miesiąca

Warto mieć ja u siebie w domu.

Wspaniała maseczka, która jak ja mnie zrobila piorunujące wrażenie. Ma fajną konsystencję, nie zasycha na twarzy i nie robi skorupy jak inne maski z glinka...w dodatku pokochalam jej zapach do ktorego na poczatku podchodzilam sceptycznie :-), jest niezwykle wydajna i co najwazniejsze dziala...po jej uzyciu twarz jest jasniutka, mila w dotyku, oczyszczona! jedynie uwazam ze cena moglaby byc nieco nizsza, chociaz jak na taka wydajnosc i tak warto w nia zainwestowac

Używam tego produktu od: pól roku

obowiązkowo raz w tygodniu

To pierwszy kosmetyk firmy Nuxe który kupiłam. Jestem z niego bardzo zadowolona. Maseczka ma lekką i bardzo aromatyczną konsystencję. Ładnie oczyszcza i poprawia kondycję cery. Jest bardzo wydajna.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

swietna!

Co ja poradze ze tak kocham te firme?:) Maske nuxe odkrylam dzieki wizazowi i pokochalam od pierwszego uzycia.Delikatna ale bardzo skuteczna,nie sciaga mnie ,nie podraznia i swietnie oczyszcza,zwlaszcza gdy uzywam jej podczas kwaszenia.Mozna ja stosowac jako delikatny oczyszczacz a mozna wczesnej zrobic peeling albo oczyszczajacego killera jak avene i wtedy to juz wogole jest genialnie:D Zapach jest delikatny i mi bardzo odpowiada.Cene przy jej niesamowitaj wydajnosci i skutecznosci przezyje .
Najlepiej uzywac jej do dwa trzy dni -przy regularnym stosowaniu mozna zrezygowac z mocnych oczyszczaczy bo ona daje rade:D

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:pierwsze;)

rewelacja !!!

Maseczke kupiłam miesiąc temu po przeczytaniu kilku recenzji w internecie. Cena 45 zł mnie przeraziła,
mam cere tłusta z niedoskonałościami .. ale zaryzykowałam i nie żałuje! Jest naprawde rewelacyjna. Ma bardzo lekką konsystencje. Dobrze się nakłada i zmywa. Nie podrażnia. Moja cera jest odświeżona i delikatna. Chyba najlepsza maseczka jaką do tej pory miałam.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Delikatna i przyjemna

Bardzo dobra, delikatnie oczyszczająca maseczka.

Ma bardzo przyjemną, delikatną konsystencję, więc już sam moment nakładania jej jest przyjemnością. W 10 minut sprawia, że cera staje się odświeżona, pełna blasku, pory są domknięte, a skóra wygładzona. Stosowana regularnie (ja używam jej dwa razy w tygodniu) daje naprawdę świetne efekty, wyraźnie oczyszcza mimo swojej delikatności.
Jednocześnie jakby nie ubywa jej w słoiczku - wydajność jest niesamowita.

Jej jednoczesną wadą i zaleta jest zapach. Dla mnie początkowo był to smrodek ;), mieszanka olejków eterycznych, jakiś ziółek i trawy. Teraz ten zapach działa na trochę jak aromaterapia - odpręża i dodaje mi energii. Przyzwyczaiłam się i na pewno dzięki temu kupię jeszcze niejeden słoiczek.

Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie 1

Fajna

Nie mam już większych problmów z cerą, dlatego ta maska jako doraźny kosmetyk u mnie sprawdza się. Poprostu miło ją profilaktycznie raz w tyg nałożyć. Chwilowo zwęża pory, odświeża. Mnie nie podrażnia. Zapach mi się nie podoba ale sięgając po kosmetyki nuxe jestem gotowa na wszystko. Łatwo się zmywa. Myślę, że to taki dodatkowy, nieobowiązkowy kosmetyk. Raczej wydajna.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakci 1 opkaowania

nie zachwyciła mnie

Całkiem przyzwoity kosmetyk, ale nie rzucił mnie na kolana - efekt działania iminimalny - nieco rozjaśnia i zwęża pory, ale nie zachwyciła mnie (może dlatego, że po kuracji kwasowej, nie mam większych problemów z cerą - stąd nie widzę spektakularnych efektów). Dośc ładnie nawilża, ale niekiedy lubi mnie podrażnic - wtedy czuję pieczenie i skóra po zmyciu jest rozpalona i zaczerwieniona. Zapach...??? Hmmmm...podoba mi się, ale ze względów sentymentalnych - kojarzy mi się z dzieciństwem i wodą kolońską używaną przez mojego dziadka (gdyby nie miłe wspomnienia, określiłabym go jako całkiem pospolity - aczkolwiek trzeba przyzac, ze intensywny).

Gdyby kosztowała 20 - 30 zł, dałabym więcej gwiazdek, za tą cenę jednak spodziewałam sie czegoś lepszego.

Używam tego produktu od:kilku tygodni