Dermedic, Effectival, Odżywczy krem pod oczy przeciwzmarszczkowy

Dermedic, Effectival, Odżywczy krem pod oczy przeciwzmarszczkowy

Odżywczy krem pod oczy działa przeciwzmarszczkowo i łagodząco. Aktywne składniki pochodzenia roślinnego sprzyjają regeneracji i właściwemu uporządkowaniu włókien kolagenowych w skórze, redukują ilość i grubość zmarszczek wokół oczu. Biolipidy i witamina E dostarczają substancji odżywczych, nawilżają i wygładzają naskórek oraz łagodzą podrażnienia.

nie zrobił nic dobrego, jedynie podrażnił

Przeznaczenie do skóry wrażliwej i alergicznej - a stan moich oczu po jego użyciu był tragiczny. Łzawiły mi i piekły przez kilkanaście minut. Krem nie zrobił nic - ani nie nawilżył, ani nie wygładził, a już na pewno nie rozjaśnił mi cieni po oczami.
Straszny niewypał. Leży w moim koszyku sama nie wiem po co. Chyba niedługo go po prostu wyrzucę - zajmuje mi tylko miejsce :)

Używam tego produktu od: tylko kilka razy
Ilość zużytych opakowań: zużyta 1/5

Całkiem dobry

Ten krem już nie jest tak dobry jak wspaniały Dermedic Hydrain 2 ale i tak nie jest zły.

:) + dobrze nawilża
:) + lekki i odżywczy
:) + dobrze się wchłania
:) + nie podrażnia, łagodzi
:) + dobra konsystencja - ani za rzadki, ani za gęsty
:) + dobrze sie rozprowadza
:) + wygodne opakowanie, praktyczne i higieniczne
:) + bardzo wydajny
:) + nie drażniący zapach

:( - średnio rozjasnia cienie pod oczami (choc tego nie obiecuje)
:( - pod makijaż nie jest idealny - ważył mi sie na nim i zbierał w zmarszczkach korektor pod oczy

Wolałam Hydrain 2, ale nadal szukam ideału.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 op

fajny jest

+ ładnie nawilża
+ szybko sie wchłania
+ troszeczkę wygładza
+ nie roluje się pod makijażem
+ wydajny
+ delikatny zapach

Prokukt ok, może jeszcze kiedyś do niego wrócę :)

Ilość zużytych opakowań: 1 skończone

ładnie nawilża i wsio

Przede wszystkim nie nazwałabym tego kremu przeciwzmarszczkowym, to jest zwykły na dzień i na wieczór krem nawilżający. Niedługo wykończę już drugą tubkę. Nie uczulił, nie roluje się ale muszę z nim uważać by przypadkiem nie przejechać z nim blisko oka, oj jak tam wejdzie to piecze i oko łzawi. Moim zdaniem w przypadku kremu pod oczy to nie powinno się zdażac. Ładnie skore nawilża, nie zredukowała malusich zmarszczek pod oczami prawie 22 latki.
Na plus mu daje to że nie uczulił, mnie kremy pod oczy uczulają gdzieś po 14 dniach używania a w tym przypadku tego nie było.
Jednak nie zakupie go po raz trzeci poszukam czegoś innego.
Ja za niego zapłaciłam niecałe 30zł

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: prawie drugie 15ml

Nawet niezły

Aczkolwiek nie sądze bym ponownie się na niego skusiła. Generalnie nie szkodzi mojej skórze, ale i za bardzo nie pomaga. Nawilża - fakt. I tyle!! Przeciwzmarszczkowy? Nie sądzę, a mam delikatne zmarszczki "początkujące". Być może zapobiega powstawaniu kolejnych. Mam dwa opakowanie, obydwa zużyję i dalej będę szukać odpowiedniego kosmetyku. Może popełniłam błąd przy zakupie, ponieważ szukam kremu na moje głębokie cienie, a kupiłam nawilżający. Cóż, sama jestem sobie winna

Nawilża, odżywia i lekko wygładza

Zakupiłam Effectival pod oczy gdyz kusiły mnie zarówno cena jak i skład kremu, który jest bardzo przyzwoity.

+ cena
+ wydajność
+ delikatność
+ szybko sie wchłania
+ bardzo dobry i odzywczy skład
+ nie podrażnia
+ nie uczula
+ formuła i konsystencja lekka
+ lekko wygładza
+ higieniczne opakowanie z wąskim dziubkiem
+ zapach neutralny, dla mnie niewyczuwalny
+ nie powoduje opuchnięć
+ nie roluje sie

Minusów brak.

Mimo, że do kosmetyków Dermedic podchodzę dośc ostrożnie tak ten kremik mnie zachwycił. Ma odżywcza formułę a zarazem lekką, nie obciąza i nie powoduje opuchnięć. Wspaniale koił po kuracji TriAcnealem. Wygładza i uleastycznia naskórek, niemniej o diametralnym zmniejszeniu zmarszczek nie ma mowy. Niemniej wart uwagi i godny zakupu, chociażby z uwagi na przyjemny skład, którego istotne składowe opisałam poniżej:

olejek z awokado-polecany zwłaszcza dla cery dojrzałej, redukuje zmarszczki, poprawia napięcie i uelastycznia. Chroni przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych oraz wolnych rodników oraz pobudza syntezę kolagenu. Sprawdza się na cerze suchej i wrażliwej, gdyż nawilża, wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry i zapobiega ucieczce wody z naskórka. Ma również działanie łagodzące i przeciwzapalne. Ma działanie głęboko nawilżające.

oliwa z oliwek-zawiera wit. E naturalny antyutleniacz. wygładza zmarszczki, odświeża, natłuszcza, działa kojąco, zabezpiecza ją przed odwodnieniem, a także likwiduje szorstkość. Działa róweniż ochronnie - jest naturalnym filtrem UV(słabym). Zawiera również witaminę F, czyli jeden ze składników bariery chroniącej skórę przed utratą wilgoci. Odbudowuje ona płaszcz lipidowy naskórka przywracając mu naturalną barierę ochronną.

skwalan - jest stabilną formą chemiczną skwalenu. Skwalen zaś jest składnikiem ludzkiej skóry (sebum).Jest odpowiedzialny za wygląd i jędrność skóry, jego produkcja w skórze spada po 25 roku zycia. Skwalan jest odporny na utlenianie, ma takie same właściwości jak skwalen, czyli regeneruje i przynosi ulgę skórze suchej i popękanej. Ma on właściwości ochronne, antyoksydacyjne, odżywcze
(nadaje skórze miękkości i elastyczności) oraz ma zdolność zmniejszania utraty wody przez skórę.

Krem jest szalenie wydajny, w higienicznym opakowaniu z dziubkiem ułatwiającym aplikacje bezpośrednio pod oczy. Nie zdarzyło mi się by zniszczyło. Effectival sprawdzi się na cerach przed 25 jak i 25+, wspomagany poprzez serum (np. z wit C i kwasem hialuronowym) zdziała cuda. Stosowany solo sam radzi sobie bardzo dobrze, skora pod oczami jest bardziej napięta, elatyczna i nadaje to twarzy świezy i wypoczety wygląd. Kolejny plus to przewaga naturalnych składników a brak silikonów. Świetnie współpracuje z filtrami i korektorem (nie roluje się).

Stosuje go głownie na noc, w miare potrzeb rownież na dzień. Nie mam skóry przesuszonej pod oczami, zatem oceniam krem wysoko. Z uwagi jednak na lekką formułę moze byc niewystarczający dla osób posiadających skórę przesuszoną.
Cena w przypadku wydajności i działania kremu jest jak najbardziej do przyjęcia i nie rujnuje portfela, aczkolwiek warto polowac na zestawy.

Bardzo dobry polski produkt.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1x15ml

_____________________________________________________________
Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

godny polecania

Bardzo przyjemny lekki krem pod oczy. Doskonale się rozprowadza, nadaje się zarówno na noc jak i na dzień (nie roluje się pod makijażem). Skóra wokół oczu po aplikacji wydaje się bardziej delikatna i przyjemna w dotyku. O działaniu przeciwzmarszczkowym się nie wypowiem gdyż nie mam widocznych zmarszczek wokół oczu, natomiast uważam że jest doskonałym kosmetykiem do stosowania zanim zmarszczki się zaczną pojawiać. Skóra jest doskonale nawilżona i wygładzona a o to przede wszystkim mi chodziło. Opakowanie (tuba) jest bardzo praktyczna, HIGIENICZNA, a to ważne gdyż kosmetyk jest bardzo wydajny i nie jest zanieczyszczany naszymi paluchami ;) Jestem na TAK. Kosmetyk spełnił moje wymagania. Z chęcią powrócę do niego ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Na początek dobry

Polecam dziewczynom bez większych zmarszczek, pragnących nawilżyć skórę pod oczami. Plusy: bardzo wydajny, nie podrażnia, nie uczula, w miarę dobrze nawilża, ładnie pachnie, szybko się wchłania, nie waży się, idealny pod makijaż. Jest to krem odżywczy, ma zapobiegać starzeniu się skóry.

Wydajny, łagodny, godny polecenia

Bardzo polubiłam ten krem. Używałam najpierw tylko wieczorem, rano stosując inne kremy przeciwzmarszczkowe (głównie Dermika Collaction), od około 2 miesięcy i rano, i wieczorem.
Krem jest łagodny i delikatny, nie podrażnia. Konsystencja moim zdaniem idealna, krem bajecznie się rozprowadza. Nawilża. Pachnie niewyczuwalnie. Nadaje się zarówno na noc, jak i na dzień, szybciutko się wchłania, nie waży się, nie roluje, idealnie nadaje się pod makijaż.
Nie zauważyłam spektakularnego wygładzenia zmarszczek ani redukcji cieni pod oczami. Inna sprawa, że zmarszczek dużych jeszcze nie mam, używam kremów przeciwzmarszczkowych raczej profilaktycznie, a cienie pod oczami - już taka moja uroda.
Muszę jeszcze zaznaczyć , że krem jest superwydajny. Używam go od około 4-5 miesięcy.
Nie rozumiem opinii niektórych osób krytykujących opakowanie. Moim zdaniem tuba jest bardzo wygodna, umożliwia higieniczną aplikację, kremu "wychodzi" akurat tyle, ile trzeba. Nic mi nie popękało, nic się nie połamało.
Ogólnie polecam, warto spróbować. Dodatkowo krem można "ustrzelić" w zestawie promocyjnym. O ile się orientuję, takowe są do dzisiaj dostępne na Allegro.

Używam tego produktu od: około 4-5 m-cy
Ilość zużytych opakowań: jedna tubka 15 g

szału nie ma

Nieźle nawilża, nadaje się do suchej skóry, ale o efekcie przeciwzmarszczkowym nie ma co mówić, nie zauważyłam żadnej różnicy po wykorzystaniu całej tubki kremu.
Według mnie to po prostu dobry krem nawilżający, ale daję tylko 2 gwiazdki, bo liczyłam na ujędrnienie, może małe wygładzenie, a niczego takiego się nie doczekałam.
Opakowanie w porządku, standardowa tubka, jakie ma wiele kremów.
Ogólnie krem się nie wybija ponad przeciętną.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

bardzo dobry :-)

krem dostałam od koleżanki i mnie zachwycił :)
fajnie nawilża i wygładza skórę, nic się nie dzieje, nic nie wyskakuje, oczy nie puchną....
mały minusik za cenę ale wydaje mi się, że wart jest tych pieniędzy :)
tym bardziej, że często się trafia w zestawie z kremem do twarzy w atrakcyjnej cenie
zdecydowanie polecam :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

dobry

ja też kupiłam kremik w opakowaniu świątecznym:D powiem tak: świetnie nawilża, ma lekką konsystencję, nie walkuje się pod makijażem, bardzo łagodny, na pewno wygładza. jeśli znów trafię na zestaw, to go kupię!

Używam tego produktu od:koniec 2008