KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Pharmaceris T, Octopirox, Kojący krem do twarzy (stara wersja)

3,8 na 554 opinie

Sabinka858
    1 maja 2008 o 14:58
    5 / 5
    GENIALNY!!!!!!
    Ten krem to rewelacja.Od kilku lat, każdej jesieni dopadalo mnie lojotokowe zapalenie skory (czerwone luszczące się plamki koło nosa) stosowalam mnostwo kremow i maści przepisnych przez dermatologa,dzialały ale na chwile.Ten krem poleciła mi kosmetyczka.Zupelnie mnie wyleczył,ale i tak wracam do niego zimą bo dobrze nawilża poz tym troche boję się nawrotów.W lecie stosuje krem z tej samej serii do cery tłustej i mieszanej i również mogę go polecić. Używam tego produktu od:2 lata Ilość zużytych opakowań:4

slonko1
    6 stycznia 2010 o 9:41
    5 / 5
    Mój ideał
    Witam wszystkie Wizażanki.Od jakiś 3 lat borykałam się z Łojotokowym Zapaleniem Skóry głównie na nosie ale też na czole przy granicy włosów. Odwiedzałam różnych dermatologów i stosowałam przeróżne maśći,które pomagały ale na krótki czas. W końcu jedna z lekarek poleciła mi ten wspaniały kremik. Poczytałam troche opini na jego temat w internecie i w końcu zdecydowałam się na jego zakup. I uważam,że był to najlepszy zakup w moim życiu. Żałuję, że wcześniej nie wiedziałam o nim. Już po 2 użyciach widziałam rezultaty. Wyleczył mnie z tej paskudnej choroby. Nie mam już czerwonych, łuszczących się i bolących placków na nosie. Skóra jest gładziutka o ładnym kolorycie. Stosuję go tylko raz dziennie wieczorem ale pod makijaż też się nadaje, bo szybko się wchłania.Jest wydajny pomimo swich 30 ml pojemności, ja go używam od ok 2 miesięcy i niewiele go ubyło. Tak więc podsumowując, polecam go z czystym sumieniem głównie osobom które też chorują na ŁZS. Pozdrawiam. Używam tego produktu od:ok. 2 m-cy Ilość zużytych opakowań:1

EspeterM
    9 maja 2010 o 16:36
    2 / 5
    Łagodzący zapychacz.
    Krem zgodnie z informacja na tubie faktycznie koi i zmniejsza zaczerwienienia np: po kuracjach antytradzikowych ale niestety dość sporym kosztem. Moje obawy odnosnie zawartosci parafiny w składzie były trafione...co z tego ze koi jak zapycha i powoduje namnazanie sie kolejnych zmian - zamkniete koło. Używam tego produktu od: 1 miesiaca Ilość zużytych opakowań:1
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

Angi76
    9 lutego 2015 o 19:14
    4 / 5
    i tak i nie
    - Po pierwsze: cena nie adekwatna do pojemności produktu. +/- Po drugie: nawilżanie minimalne. +/- Po trzecie: kojący? Nie zauważyłam. +/- Krzywdy mi nie zrobił, ale cudów też nie zdziałał, więc chyba nie ma sensu po niego wracać. + Ładnie współgrał z kosmetykami, nie rolował się, itp. Używam tego produktu od: września 2014 Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    Seirina
    24 listopada 2014 o 21:47
    3 / 5
    No nie wiem, nie wiem
    Po kremie nawilżająco-kojącym z tej serii spodziewałam się czegoś lepszego. Tymczasem... * cena wygórowana (ponad 1 zł/1 ml) * nie pachnie - rozumiem, że ma być dla alergików itp. ale inne z tej linii pięknie pachną, a ja nie ufam niczemu, co nie ma wyraźnego zapachu * nie zauważyłam obiecywanego ukojenia zaczerwienionej skóry, jak piekła, tak piecze * czy nawilża? może delikatnie, na pewno nie natłuszcza * lekki, absolutnie nie nadaje się na aktualne mrozy i wiatry * fakt, skóra nie błyszczy się po nim jak psu...na wiosnę * grubsza warstwa zostawiona na twarzy nie wchłania się, tylko roluje * pod makijaż od biedy może być Jednym słowem, nie jest wart swojej ceny. Nie wrócę do niego. Używam tego produktu od: kilku tygodni Ilość zużytych opakowań: 1 x 30ml (w trakcie)
    Używa produktu od:tydzień

0 osób uznało tą opinię za pomocną