Golden Rose, Perfect Shine Lipstick (Nabłszyczająca pomadka do ust)

Golden Rose, Perfect Shine Lipstick (Nabłszyczająca pomadka do ust)

Pomadka Golden Rose Perfect Shine nie jest klasyczną pomadką kryjącą. Jest to raczej połączenie pomadki nadającej ustom kolor z pomadką ochronną. Zawiera witaminy A i E, które spełniają funkcje odżywcze i odbudowujące naskórek ust. Pomadka zawiera również przeciwutleniacze, które opóźniają efekty starzenia.

w sztyfcie

bardzo fajna opcja na 2w1

bardzo dobra opcja jak ktoś szuka czegoś kryjącego, a ma dość suche usta. ja niestety mam wielki problem z tym, by usta były nawilżone, więc bardzo ok się sprawdza ta pomadka.

Miło ją wspominam.

Używałam tej szminki dobre 2 lata temu, teraz jest już wycofywana ze sprzedaży - nawet na stronie GR można znaleźć tylko jeden kolor, za śmieszne 5,90 zł, poza tym, w sklepach, w których pytałam otrzymuję tę samą informację.

Byłam z niej zadowolona, przede wszystkim ze względu na kolor-do dziś pamiętam, że moim ulubionym był 219, mleczny róż złamany beżem, typowy nude, piękny!

PLUSY:
+Opakowanie: coś innego, niż zwykle, burgund ze złotem, małe, eleganckie, nie powiedziałabym, że to tak tani produkt, bo opakowanie prezentowało się naprawdę dobrze. Sztyft wysuwał się bez problemów, był prosto ścięty, inaczej, niż ma to zwykle miejsce w przypadku pomadek, ale w żaden sposób nie utrudniało to aplikacji produktu.
+Neutralny zapach i smak, zapamiętałam, bo nie drapał w gardło.
+Kremowa konsystencja, produkt świetnie się rozprowadzał, nie był lepki ani ciężki.
+Ogromny wybór kolorów.
+Ładny, nasycony kolor i błyszczące wykończenie, ale bez grama brokatu czy drobinek.
+Pamiętam, że o dziwo, była dosyć trwała, jestem gadułą, a ona wytrzymywała nawet i 5 h bezustannej paplaniny!
+Wydajna, jedno opakowanie miałam zwykle przez 3 miesiące, a używałam często.
+Niedroga, płaciłam za nią 7 zł.
+Bardzo dobrze nawilżała, co w przypadku moich ust wcale nie jest takie oczywiste!
+Nie warzyła się na ustach i nie wypływała poza kontur warg.
+Zjadała się równomiernie, bez pozostawiania białego nalotu w wewnętrznej stronie ust.

MINUSY:
-BRAK!

To były naprawdę porządne, nawilżająco-nabłyszczające pomadki, dość trwałe, jak na ten rodzaj i cenę, do tego w ogromnej gamie kolorystycznej i niedrogie. Nie rozumiem, dlaczego Golden Rose podjęło decyzję o wycofaniu produktu....Wielka szkoda.

Miękkie usta

szmineczka bardzo fajna , usta miękkie ładne kolory ja akurat używam jasnorózowego :) szminka trwała w przestepnej cenie jedyny minus to że się łamie

Ilość zużytych opakowań: 1 całe i pół

Świetna

Posiadam odcień nr. 227 i jestem z niego bardzo zadowolona, jest to kolor idealny na co dzień.
Szminka delikatnie nawilża usta, jest całkiem trwała (może nie aż tak jak Velvet Matte, ale daje radę) i jest tania.
Warto ją mieć w kosmetyczce :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

warta wypróbowania

Nie jest to typowa pomadka, bardziej przypomina mi szminkę lub błyszczyk, ale mimo to warto wypróbować. Ma wydajną i łatwą w rozprowadzaniu konsystencję. Wygodna w użyciu, ślicznie nabłyszcza usta. Niestety czasami podkreśla suche skórki i nierówno się rozkłada. Zapach jest przyjemny, neutralny, niezbyt intensywny. Ma bardzo korzystną cenę.

Pierwsza, ale nie ostatnia

Szukałam delikatnego nudziaka, wybrałam odcień 205 i jednak przesadziłam z delikatnością. Kolor nie trafiony (podbarwiam go delikatnie różową konturówka i jest ok), ale szminka sama w sobie jest fajna.
Delikatny zapach, całkiem zgrabne opakowanie, mocno nawilża, nie waży się na ustach.
Trzeba uważać, by nie przesadzić z ilością, bo wtedy wygląda nieestetycznie. Z trwałością niestety raczej kiepsko, "zjadam" ją w ciągu godziny, ale nawet wtedy pozostaje na ustach delikatny kremowy filtr, który je osłania.
Produkt bardzo przyjemny, lecz nietrwały. Jako nudziak - super, lecz nie zaryzykowałabym kupna wyrazistego koloru

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Warto!:)

Warto kupić tą szminkę- nawilża, dobrze utrzymuje się na ustach. Mam odcień 221- dosyć wyrazisty różowy, który bardzo mi się podoba. Mają bardzo duży wybór kolorów.
Cena- właściwie jak za darmo, czemu więc nie wypróbować?;) Na prawdę dobra jakość- myślę, że może śmiało konkurować ze średniopółkowymi i pewnie pobiłaby niektóre wysokopółkowe szminki;)

Ulubiona!

Ta pomadka to po prostu marzenie. Nie droga, ładnie się rozprowadza, daje efekt matu (nie błyszczy się, na czym mi bardzo zależało :), a do tego jest super trwała: wytrzymuje u mnie na ustach nawet 5 godzin z drobnymi poprawkami. Cud! Posiadam odcien 221. Serdecznie polecam! :)

Przyjemna

Plusy:
+ ładny zapach a la guma balonowa
+ fajna konsystencja
+ dobrze się rozprowadza
+ nie topi się
+ wydajna
+ ładne kolory

Minusy:
- nie zauważyłam

BDB

Do zakupu zachęciły mnie pozytywne opinie, a także niska cena, bo szkoda byłoby mi na jedną szminkę wydać 100 zł, bo za tę cenę mogę mieć kilka kosmetyków, no i z tego, co czytam, nie zawsze wysoka cena równa się wysoka jakość. Staram się wspierać też rodzime firmy, bo mają dobre kosmetyki. Do rzeczy jednak:
Kupiłam ją w osiedlowej drogerii za 6,90. Wg mnie opakowanie jest bardzo eleganckie, czarne z złotym paskiem. Mam kolor 105, to taki jasny, połyskujący beż. Pomadka pachnie jak pomadka :-D Tak pudrowo. Przy nakładaniu daje poślizg, więc łatwo się rozprowadza. Nie zasycha. Usta cały czas są nawilżone i ładnie się prezentują. Zawiera wosk pszczeli i witaminę A i E. Kolor ten ładnie prezentuje się z brązowymi cieniami, a także z beżami itp. odcieniami. Nie mam się do czego przyczepić ;-)
Edycja: dopiero teraz zauważyłam, że dodałam recenzję nie pod tą szminką GR, co trzeba :brzydal: w każdym bądź razie-mowa była o tej z woskiem pszczelim ;)
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Swietnie nawilżająca pomadka

Świetnie nawilżająca pomadka, jest dość tłusta co sprawia że usta są świetnie nawilżone i chronione zimą. Kolory nie są co prawda mocno kryjące gdyż jest to połączenie bardziej pomadki ochronnej z pomadką kolorową ale zimą sprawdza się świetnie!
Tłustawa konsystencja sprawia że nakłada się ją bardzo przyjemnie, zapach ma fajny a cenę śmieszną!

Polecam bardzo

Ilość zużytych opakowań: 2 rozpoczęte opakowania

Najlepsza w tej cenie

Zalety:
- piękne kolory,
- trwała,
- nie wysusza ust,
- ładny zapach,
- stonowane opakowanie,
- bardzo niska cena

Wady:
- nie odkryłam

Ideał!

Ilość zużytych opakowań: dwa