Maybelline New York, Pure.Cover Mineral (Mineralny korektor w płynie)

Maybelline New York, Pure.Cover Mineral (Mineralny korektor w płynie)

Korektor zapewnia nieskazitelną skórę. Może być stosowany zarówno pod oczy jak i do niedoskonałości skóry. Produkt nie zawiera talku, konserwantów oraz olejków. Pozwala swobodnie oddychać skórze, nie zatykając porów. Dodatkowo formuła została wzbogacona o rumianek i witaminę E, dzięki czemu ma ona działanie łagodzące.

Niczego sobie.

Ten korektor kupiłam z myślą zamaskowania moich dość dużych cieni pod oczami i tylko pod oczy go używałam, więc nie wiem jak sprawdza się na twarzy. Do zakrycia cieni jest bardzo ok.
Kremowa konsystencja, łatwo się go aplikuje. Dobrze współgra z kremami pod oczy. Nakładałam małe kropeczki i wklepywałam, utrwalałam pudrem. Utrzymuje się cały dzień, nie roluje i nie waży.
Kosmetyk jest baaaardzo wydajny. Nie zdążyłam wykończyć całego bo skończyła się data przydatności. Wydaje mi się, że pod koniec nieco ściemniał, ale wybaczam mu to;)
Krycie ma przyzwoite, do codziennego makijażu jak najbardziej OK.

NIESTETY, kosmetyk nie jest stacjonarnie dostępny w Polsce, a i na allegro nie pojawia się za często. Ogromna szkoda, bo to bardzo fajny produkt.

Drogi, ale dobry.

Korektor drogi, ale dobrze kryje, dobrze się go używa, jest wydajny. Jest to najlepszy ze wszystkich moich obecnych korektorów. Jednak nie jest to ideał na pewno.
Plusy:
+ W miarę dobrze kryje
+ Świetny pędzelek
+ Wydajny
Minusy:
- Drogi
- Nie zakryje cieni pod oczami, chyba, że się użyje naprawdę dużo.

Najlepszy!

Tak, jak w tytule - najlepszy korektor, jaki przyszło mi używać. Krycie bardzo dobre, nie roluje się, nie ciemnieje, nie zapycha mojej problematycznej cery, nie "ucieka" z twarzy - choć nie oszukując się, pod koniec dnia należało go troszkę poprawić.

Ubolewam, że nie mogę go już dostać stacjonarnie w drogeriach, a jedynie przez internet. Szukam zamiennika, lecz każdy wypada przy nim blado.
Czemu dobre kosmetyki ZAWSZE wycofują?;>

Używam tego produktu od: 2-3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

bardzo dobrze kryje

To najlepszy korektor z jakim miałam styczność do tej pory. Żaden jeszcze nie krył tak dobrze, choć nie mogę powiedzieć, że kryje idealnie. Radzi sobię. Pięknie stapia się z kolorem mojego podkładu, super funkcjonalny aplikator.

Używam tego produktu od: dwa - trzy tygodnie

Bardzo dobry korektor

Plusy:
-kolory
-krycie
-nie wysusza skóra pod oczami
-trwały
-nie wchodził bardzo w zmarszczki

Na szczęście dostępny w internetowych drogeriach i na allegro

Używam tego produktu od: 2 lata temu

Debeściak

Najlepszy drogeryjny korektor, jaki miałam.
Aksamitna konsystencja, super krycie, zero rolowania się pod oczami. Fajnie rozświetlał spojrzenie, maskując wszelkie sińce. Szkoda tylko, że (jak wszystkie fajne kosmetyki :( ) został wycofany. Jak go gdzieś dorwę, kupię na zapas...

Używam tego produktu od: ***-
Ilość zużytych opakowań: 5+

Poprawny...

Wybrałam odcień 01 Nude. Korektor posiadał lekką, kremową, delikatnie pudrową konsystencję. Zapewniał ładne krycie nie tylko cieni pod oczami, jak również świetnie sobie radził z zaczerwieniami i drobnymi krostkami. Nałożony w rozsądnej ilości był niemalże niewidoczny i niewyczuwalny. Nie podkreślał suchych skórek, nie wchodził w zmarszczki. Nie podrażniał, nie wysuszał, choć też nie posiadał właściwości nawilżających czy pielęgnacyjnych. Zdarzało się, że delikatnie ciemniał w ciągu dnia. Plus za wygodne opakowanie i aplikator.

Ilość zużytych opakowań: 1: 01 Nude

Cuudo !!!!

Dowiedzialam się o nim całkiem przypadkowo ogladając filmik o korektorach maxineczki :) Kupowałam go w ciemno i powiem szczerze był to najlepszy zakup \\\\\\\'\\\\\\\'korektorowy\\\\\\\'\\\\\\\' wszech czasów :)
Trafilam z kolorem z czego jestem bardzo zadowolona,posiadam odcien 02 natural idealnie stapia sie z moja skórą ,nie tworzy efektu pandy.
Sam korektor pięknie rozswietla okolice oczu ,rownoczesnie fajnie kryje moje dosc spore since pod oczami,nie wysusza.Ubolewam nad tym iz zostal wycofany ze sprzedazy,czasem pojawia sie na allegro za cene wyższa niz normalnie, kolo 30zl...ale nawet tyle jestem w stanie za niego dac mimo iz normalnie kosztował kolo 15zł.
Porobiłam juz zapasy na jakiś czas - 4 sztuki :D bo boje sie ze moze go zabraknąć...;( polecam wszystkim !!!!
IDEALNY KOREKTOR !!!!!

Używam tego produktu od: ok 3-4 miesiące

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego,kończy się już powoli

Bardz odobry produkt

Rewelacyjny produkt, dzięki nie mu moja twarz jest idealna. Idealnie kryje niedoskonałości, cienie pod oczami i zaczerwienienia na twarzy. Żałuję tylko, że tak późno się o nim dowiedziałam i teraz ciężko jest fo kupić.

Ilość zużytych opakowań: 1 5ml

Najlepszy na świecie!!

Ech, to jest mój ulubiony i najlepszy korektor! Tak strasznie żałuję, że został wycofany.
Plusy:
+ bardzo wydajny
+ nie zapycha
+ bardzo dobre krycie
+ ładne kolorki
+ długo się utrzymuje na skórze
+ wygodny aplikator

Minusy:
brak

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

Jak na tą cenę to nieźle się sprawdza

Całkiem przyjazny korektor dla kobiet w różnych przedziałach wiekowych! :)

+ cena to na pewno nie 26 zł, w sklepach internetowych można go kupić już za 14 zł, więc jak na dobry korektor cena jest odpowiednia
+ cudowna konsystencja korektora
+ średnie krycie cieni, lepiej sprawdza się w walce z przebarwieniami
+ dostępność
+ dość przyjazne i estetyczne wykonanie opakowania, napisy nie ulegają ścieraniu jak w połowie innych produktów
+ nie nadaje efektu maski
+ sensowna gama kolorystyczna, odpowiednio dobrana do typów cery
+ korektor stapia się ze skórą, dzięki czemu nie jest widoczny na twarzy
+ wydajny
+ wygodny aplikator, kosmetyk nie wylewa się podczas nakładania
+ przypudrowany utrzymuje się długo
+ nie zmienia koloru po nałożeniu

- niestety podkreśla suche skórki
- zbiera się w zmarszczkach, na co należy uważać
- średnie krycie

Polecam serdecznie tym, którzy walczą z przebarwieniami!

Używam tego produktu od: Połowy miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Nie zatyka porów, przyjazny dla skóry

Plusy:
+Korektor Mineralny -przyjazny dla skóry, używam do na niedoskonałosci, i nie pogarsza, wszystko się ładnei goi, nie zapycha i to ogromny plus
+łatwo się nakłada, bardzo lubie ten sposób
+cena nie odstrasza

Cechy: (kto co lubi)
*Kolor: mam wątpliwości co do koloru, jak to przy mineralnych kosmetykach, kolor nie jest zły w sensie nie przekreśla kosmetyku ale mógłyby być bardziej naturalny
*Krycie: Nie kryje słabo ale średnio, mógłby mocniej

Minusy
- trudno dostępny, ja kupowałam w internecie
- mało wydajny, myśle że starcza na max. 4 miesiące albo mniej