Olay, Regenerist, Micro - Sculpting Cream (Krem ujędrniająco - modelujący)

Olay, Regenerist, Micro - Sculpting Cream (Krem ujędrniająco - modelujący)

Krem ujędrniająco - modelujący został stworzony, aby optycznie podnieść i napiąć wyselekcjonowane obszary starzejącej się skóry na twarzy - wokół oczu, owalu twarzy i szyi. Kosmetyk redukuje zmarszczki i linie mimiczne, przywraca skórze elastyczność i jędrność oraz piękny owal twarzy. Łączy stężenie kompleksu aminopeptydowego z substancjami wzmacniającymi komórki skóry oraz cennymi proteinami morskimi. Wzmacnia strukturę wewnątrzkomórkową kwasem hialuronowym. Tworząc na powierzchni skóry siateczkę nawilżenia, dostarcza 50% więcej składnika nawilżającego niż jakakolwiek inna formuła stosowana przez Olay. Dzięki temu regeneruje objętość i kształt ponad 10 milionów komórek skóry, przywracając, komórka po komórce, piękny owal twarzy. Regularne stosowanie daje rezultat porównywalny do liftingu oraz pomoże zapewnić optymalne i intensywne nawilżenie skóry.

Świetny:-)

cera 30+, mieszana w kierunky suchej, płytko unaczyniona, skłonna do podrażnień i alergii.

Konsystencja- przyjemna, nieco budyniowa, szybko się wchłania, idealnie nadaje się do uzytku dziennego- stanowi dobrą bazę pod makijaż. Dobra formuła na cały rok dla takiej cera jak moja bez podziału dzień/ noc.
Zapach-intensywny, nie każdemu może odpowiadać.
Opakowanie- klasyczny słoiczek, wygodny w użyciu.
Działanie- już pierwsze dni przynoszą widoczne rezultaty. Skóra staje się ujędrniona, wygładzona i odpowiednio nawilżona. Świetnie też odświeża koloryt skóry. Średnio wydajny, opakowanie 50ml starczyło mi na 3 tygodnie codziennego używania.
Bardzo podoba mi się nawilżenie oraz odżywienie skóry, to staję się nie tylko widoczne ale także mocno odczuwalne. Poza tym bardzo dobrze wygładza, niewielkie zmarszczki stają się mniej widoczne, są w tzw. sposób „ wyprasowane ”
Modelowania konturu twarzy nie zauważyłam ;-) ale jakoś za bardzo w to nie wierzyłam ponieważ interesują mnie efekty samego wpływu na strukturę cery.
Wieczorem mając już więcej czasu stosowałam się do instrukcji masażu skóry, fajna odprężajaca metoda o której niby się pamięta ale często zapomina; -)

Krem mnie nie uczulił, nie podrażnił, nic złego się nie działo.

Używam tego produktu od: ponad 2 m-ce

Zasluguje na 5 gwiazdek!

Moj najdrozszy krem do twarzy do tej pory :)
Mam cere sucha, nieproblemowa, mam niewielki zaczerwienienia w okolicach policzkow,Jak rowniez, niestety, zaobserwowalam minimalne narysowania zmarszczek mimicznych w okolicach czola: widac, duzo sie marszcze/ dziwie.. ;)
Pomyslalam,ze powinnam sprobowac z ta pozycja od Olaya, jak takze sklad i obietnice byly powodem zakupu, coz ukrywac.. No i moje urodziny!
Zaczne od opakowania: jest to solidny sloiczek, nieco ciezki, nie wiem, czy nadaje sie do torebki czy na podroze... nakretka w formie lusterka :) Trzymajac sloik w reku widzisz (dobrze!) swoje odbicie, mozna wiec nakladac krem bez lusterka, jesli sie chce, przejrzec sie etc.
W srodku wita mnie zaskakujaco nie-bialy kolor kremu! Jest to jakby nieco ciemny bez..
Zapach- bardzo przyjemny! Jakby pudrowy-brzoskwiniowy-kremowy. Nie jest drazniacy, ten z tych deliaktniejszych-przyjemniejszych. Nie wiem,czy komus by sie nie spodobal.
Co do konsystencji- nie jest lekka, jest zbita i nieco gesta. Tak przyjemnie gesta. To tylko dowodzi,ze swietnie nadaje sie na noc, bo otula skore ta swoja warstwa. Mi to bardzo odpowiada, bo niewielka i leciutka to wlasnie idealnie na dzien.
Olay jest bardziej zbity, tresciwy a jednak swietnie sie wchlaniajacy! Dlatego tez zaczelam go uzywac rowniez na dzien przed kremami z filtrami :)
Uzywam go miesiac i co moge stwierdzic:
-POPRAWIA STAN SKORY! Naprawde!
Mimo,ze nigdy nie mialam tradziku,to zdarzaly mi sie pojedyncze krostki, jednak odkad zaczelam go uzywac NIE WYSKOCZYLY mi zadne nowe :):) Moja skora jest w doskonalej kondycji. oto inne moje obserwacje:
-Wygladam na wypoczeta, swieza, cera jest bardziej zadbana, czyms dokarmiona...
- Swietnie nadaje sie i na dzien i na noc,gdyz szybko sie wchlania,
-Sprawia,ze buzia wyglada na ladniejsza, ma zdrowy polysk, nie jest poszarzala ani zmeczona,
-Ogolnie czuc, ze jest to dosc luksusowy krem i jestem zadowolona z jego dzialania.
-Odczuwa sie zdecydowana przyjemnosc uzytkowania, z aktorym sie pozniej teskni :)
-Swietnie i dlugotrwale nawilza moja sucha skore,
-Nie powoduje powstawania niedoskonalosci, mnie absolutnie nic nie uczulil. Wrecz przeciwnie: skora wyglada o wiele lepiej i nic nowego sie na niej nie pojawia...
Niestety, nie zauwazylam (jeszcze) niczego dot splycenia moich mimicznych zmarszczek w okolicach czola. Byc moze produktu trzeba uzywac nieco dluzej?
Starczyl mi na jakies 2 i pol, 3 miesiace uzywany prawie zawsze dwa razy dziennie, gdzie na dzien byla to zwykle cienka warstwa.
Co do ceny- niestety w UK jest 2 razy drozszy niz w Polsce.

PS Wlasnie zakupilam sobie go znowu, tym razem na ebayu. Mysle,ze jest to krem, do ktorego bede wracac..

Używam tego produktu od: prawie 3 miesiace

NIE!

POSTANOWILAM ZADBAC O GLADKA CERE I ZACHECONA SUPER OPINIAMI KUPILAM TEN KREM, NIESTETY JAK DLA MNIE JEST BEZUZYTECZNY :-(

- NIE ZAUWAZYLAM NAPIECIA SKORY, NIE MOWIAC JUZ O SPLYCENIU ZMARSZCZEK
- STOSOWALAM GO TYLKO NA NOC, NIESTETY CZESTO WSTAWALAM Z PODPUCHNIETYMI POWIEKAMI, BYC MOZE TO JAKIES UCZULENIE :-/
- NIESTETY BARDZO ZAPYCHA, PODCZAS STOSOWANIA WALCZYLAM Z OKROPNYMI ZASKORNIKAMI I BOLACYMI ROPNYMI KROSTKAMI
- WYSOKA CENA

TA GWIAZDKE PRZYZNAJE JEDYNIE ZA CUDOWNY ZAPACH

Używam tego produktu od: 3 MIESIECY
Ilość zużytych opakowań: 1/4 SLOICZKA I WIECEJ NIE MAM ZAMIARU

krem jakich wiele...

Używałam tego kremu przez dwa miesiące, pod koniec nakładałam go już na całe ciałko, żeby tylko zużyć. Generalnie wielkiej krzywdy cerze nie robi. Napinająca warstwa silikonów, jako takie nawilżenie i delikatne rozświetlenie - to jego plusy. Cera faktycznie wyglądała dobrze...do czasu, kiedy to pod warstwą w/w silikonów wyhodowały mi się widoczne zaskórniki.
Poważną wada tego kremu jest fakt, że trudno nałożyć nań podkład - roluje się, i to nie jeden (Lancome, Revlon, Clarins).
Oceniam ten krem jako taki kosmetyczny, chwilowy Photo-shop :P

nie zaszkodzi i nie pomoże

Na plus nawilżenie, wchłanianie, konsystencja. Nie podrażnił mnie, ani nie uczulił. Niestety nie zauważyłam żadnego działania ujędrniającego i przeciwzmarszczkowego :(

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

DOBRY KREM

Jast bardzo dobrym kremem ,wlasnie na noc,ja mam cere mnieszana i rano jest po tym kremnie cudowa ,dobrze nawilza, buzka jest gladkai pieknie pachnie .POLECAM

Używam tego produktu od:2m-ce

całkiem niezły

Rzeczywiście kremik ładnie napina i ujędrnia, po nałożeniu można poczuć jak "pracuje" :-) i jeszcze jeden plus za to, że matuje.

Niestety minusem jest to, że mogę go używać tylko na noc lub gdy nie robię makijażu. Pod make-up u mnie się nie sprawdza, roluje się :-(

Używam tego produktu od: 3 mc

No i znowu sie nabralam :(

hm, ciezka sprawa. Kupilam w ramach Rossmanowskiej promocji za 64zl i pod wplywem innych recenzji wizazowych. Niestety wtopa, jak zwykle mam poczucie, ze nabito mnie w butelke :( Mam dosc wymagajaca cere - mieszana, 32 lata, wiec pierwsze zmarszczki, sklonnosc do przesuszania, odwodnienia i niestety czasem wyskakuja mi male krostki. Z reguly jestem wierna aptecznym specyfikom pielegnacyjnym, ale czasem mam ochote wyprobowac cos z drogeriowych nowinek. I tak bylo tym razem. Krem jest lekki, przyjemnie sie go rozsmarowuje i to koniec jego plusow. Dla mnie jest za mocno prefumowany, owszem daje efekt napiecia, wchlania sie do matu ale to za sprawa silikonow i wypelniaczy, pod ktora dusi sie moja skora. Po prostu daje ladny optyczny efekt na czas stosowania kremu. To ze sie dobrze wchlania jest plusem jesli chodzi o nakladanie na niego makijazu i za to 3 gwaizdki, szklane opakowanie tez jest porzadne. I to tyle. Jako krem pod make-up, do pracy jest ok, ale nie ma sie co ludzic, ze pielegnuje cere i daje cos wiecej poza ladnym napieciem. Chyba wracam do apteki po kremy.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 sloik

Taki średni z plusem

Hmm... nie bardzo wiem, jak mam ocenić ten krem. Kupiłam dwa opakowania pod wpływem recenzji na wizażu:) i po całej kuracji nie jestem jakoś wyjątkowo zachwycona efektami. Krem jest w miarę dobry, ale nie jest to żadna rewelacja. Mimo, iż zawiera aloes (muszę uważać na naczynka, chociaż nie sprawiają mi większych problemów), nie wyrządził mi krzywdy. Ładnie pachnie, ma przyjemną konsystencję, doskonale się wchłania. Nie zapchał ani trochę mojej tłustej skóry! Za to daję mu wieeeelkiego plusa. Jest rewelacyjny, jeżeli chodzi o czyszczenie porów - w trakcie kuracji pory elegancko zwężone i ani jednej!! krostki ani czarnej kropeczki na buzi. Jeżeli chodzi o minusy, to po prostu uważam, że nie za bardzo spełnia obietnice producenta - nie zauważyłam jakiegoś specjalnego wymodelowania owalu, zmniejszenia zmarszczek itp. Skóra jest ładna, ma wyrównany koloryt, czyli ogólnie krem jest poprawny, ale nie umywa się np. do Substiane LRP czy serii Repairwear Clinique.Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

lubie zapach

Moze te 4 gwiazdki to na wyrost ale niech mu tam bedzie bo uwielbiam jego zapach.Kremik dobrze sie wchlania bo chociaz mam cere mieszana ,sklona do blyszczenia ,to spokojnie uzywam go na dzien i sie nie blyszcze.Wydaje mi sie ,ze cera po nim jest gladsza.Nie potrafie jakos ocenic jak inne panie, czy zmniejsza zmarszczki i ,czy poprawia koloryt cery.Szkoda ,ze nie ma na dzien wersji z filtrem.

Używam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:niecale 1opakowanie

No, no, no!

Krem jest fantastyczny:
- poprawia stan i koloryt skory,
- twarz wyglada na wypoczeta,
- swietnie sie wchlania,
- posiada mily, kremowy zapach
- nie zapycha,
- dosc wydajny.
Uzywam go na noc, ale ze wzglednu na swietna wchlanialnosc nadaje sie rowniez pod makijaz.
Do tej pory nie trafilam na lepszy krem, choc w UK do tanich nie nalezy.

Używam tego produktu od:miesiac

skuteczny i lekki

Kupiłam ten krem zachęcona pozytywnymi recenzjami. Kremik rzeczywiście jest bardzo dobry a przy tym kosztuje niewiele. jest lekki,ma miły zapach, łatwo się wchłania nie pozostawiając lepkiej i tłustej warstwy. Uzywam na noc na zmianę z 3 innymi nocnymi kremami i rano widzę efekty jego działania. Twarz jest promienna, napięta a skóra świetlista.
Jak dla mnie mógłby trochę bardziej nawilżac ale i tak radzi sobie z tym nieźle. Po dłuzym stosowaniu owal twarzy jest wymodelowany.
Polecam ten krem szczególnie na lato gdyz jest leciutki.

Używam tego produktu od:dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań:konczę 1